Mladší žáci03.04.2019Jiří KozelPřečteno: 437x

Koncert tyček

Za krásného jarního počasí a pohodové, až téměř bezstarostné atmosféry všech zúčastněných, proběhl sedmý turnaj MŽ v Heřmanově Městci.

Mareček M.: "Naši Ježci se představili v dobré formě. Hned na úvod překvapili vždy silné „Autoskláře“. Dvěma rychle vstřelenými brankami udali ráz úvodního zápasu turnaje a poté nadšeným a kolektivním výkonem dovedli zápas do vítězné tečky. Po dvou zápasové pauze přišlo na řadu Opočno. Opět rychlé vedení o dvě branky. Nevzdávající se soupeř nás dokázal potrápit. Ježčí borci rychle zjistili, že bez běhání to nepůjde. Ve druhé půlce se pohyb zlepšil a povedlo se vstřelit další branky a utkání vyhrát. Po té přišel na řadu Svítkov. Asi nejhezčí zápas turnaje. Soupeř šel do vedení, Ježci se nemohli dlouho prosadit a zahazovali mnoho šancí, přece jen se povedlo vyrovnat a poté v přesilovce vstřelit vedoucí branku. Hráči Svítkova rychle zareagovali a ještě do poločasu srovnali skóre. Do druhé půle se šlo, kdo z koho, soupeři se povedlo vstřelit třetí gól. Ježci se nevzdali a zvláště kapitán a nadšeně hrající V. Kachlík zaveleli k útoku. Nutno podotknout, že tento borec pak během sedmi minut nastřelil třikrát tyčku a jedno břevno „holt smůla“. Ostatní se přidali a soupeře jsme zatlačili před vlastní branku. Odvolali jsme gólmana a soupeřovu svatyni zasypali sprškou střel. Svítkov vše ustál a stal se šťastným vítězem utkání.

Velké poděkování všem borcům a jedné slečně za příkladný boj. Ukázaly, že mají Ježčí srdce na správném místě."

 

Sestava: M. Slaný, D. Šulc - A. Moravcová, V. Kachlík, P. Sedlák, J. Málek, Marian Starý, Michael Starý, O. Licek, H. Švadlenka, V. Vodehnal, T. Němeček

 

Zápasy:

Ježci Heřmanův Městec : HBC Autosklo-H.A.K .Pardubice 5:1

Ježci Heřmanův Městec : HBC Rangers Opočno 5:0

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:3

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci doma na Ježkárně
Mladší žáci07.11.2019
»Mladší žáci jednou vítězně
Mladší žáci19.09.2019
»Famózní forma na začátku sezóny
Mladší žáci11.09.2019
»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019