Muži A12.08.2020Lukáš VajdaPřečteno: 498x

Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek

Na novou sezónu se připravuje s naším elitním týmem i neodmyslitelná postava elitní útočné řady Ondřej Běloušek, který patří k nejlepším útočníkům v druhé lize. Své o něm už ví i extraliga.

Čerstvý vlastník titulu bakalář se v době COVID krize rozhodně nenudil. Potěšením a nejradostnější zprávou však je, že tento mladý talentovaný hokejbalista k notesu na rozhovor usedl s tím, že příští sezóna bude primárně s ježkem srdci!

Ale více už on sám:

Ahoj Ondro, začala u vás letní příprava pod stálým trenérem a ty zatím ve většině disciplín dominuješ, jak si ale trávil covid volno?

Ahoj, to je pravda. Všechny nás potěšila zpráva, že se Pepa Kozel rozhodl pokračovat v roli trenéra a našel ve svém nabitém programu čas a navíc připravil zajímavý úvod letní přípravy v podobě atletického šestiboje. Já trávil vynucené volno ve dvou rovinách. Tou první bylo úspěšně dokončit bakalářské studium a zvládnout distanční závěr semestru a tou druhou přehodnotit dosavadní priority, což nakonec vyústilo v můj plnohodnotný návrat do ježčího A týmu. Co se fyzické přípravy týče, využil jsem krásy místní přírody a trávil covid volno v běhu.

Bakaláře si nakonec dle zprav úspěšně dovršil, gratuluji. Co se týče ovšem té sportovní stránky v čem si se rozhodoval? Jestli to není tajemstvím.

Děkuji. Zvažoval jsem, zda pokračovat v extralize a kde budu působit v příští sezóně. Nakonec jsem se rozhodl věnovat se příští sezónu naplno Ježkům. Detaily a úvahy si nechám pro sebe.

Máte za sebou šestiboj, jak bude pokračovat příprava dál? Budeš mít i nějakou individuální?

Teď nás čeká ještě týden fyzické přípravy a v neděli si připomeneme poprvé hokejky během zápasu s juniorkou. Pak by už měla probíhat příprava pouze na hřišti a bude zakončena turnajem ve Skutči. Mimo společné tréninky na sobě samozřejmě pracuji. Během léta mám víc času a jako jeden z mála mám rád běh. Navštěvuji také místní fitko.

Ve Skutči to bude generálka, většina z vás nehrála od Zimní ligy, jak tohle mužstvo vnímá?

Myslím, že máme ambice ukázat herní kvalitu i proti týmům z vyšších soutěží a turnaj ve Skutči jasně ukáže, zda na to máme. Po uvolnění vládních nařízení jsme se scházeli na hřišti poměrně pravidelně, takže jsme z toho úplně nevypadli. Navíc po anulování předchozího ročníku se všichni těšíme na novou sezónu. Nemyslím tedy, že by absence hokejbalových klání srážela týmovou morálku, ba naopak je cítit chuť střílet góly a vyhrávat.

Sledujete v kabině momentální dění, nebo si komplikace s bojem o postup nepřipouštíte?

Dění sledujeme. Už během jara jsme sledovali zprávy, abychom věděli, kdy se nejdříve vrátíme na hřiště. Těžko ale nad touto situací spekulovat. Samozřejmě všichni chceme, aby sezóna v září regulerně začala.

Pevně věřím, že se rozehraje. Jaké jsou ambice do nové sezóny? A jaké cíle máš především ty Ondro?

Už dlouho máme ambice nejvyšší, tedy vyhrát ligu. To by podle mého mělo zůstat a věřím, že sezónu takto pojmeme i v příštím ročníku. Pro mě osobně, a to si myslím, že je stěžejní, je důležité najít kompromis mezi zábavou, skvělou partou a zároveň zodpovědným přístupem ke hře. To je mojí osobní ambicí do příští sezóny a nezastírám, že mě to v ježčím týmu ve všech směrech neuvěřitelně baví. Zároveň také musím dodat, byť to bude působit netýmově, že střílet branky je neskutečná paráda.

Když by sis měl vybrat spoluhráče do útoku, koho by sis zvolil a proč?

V tomhle mám jasno. Byť kluky pracovně nazývám "buřti", vynikají šikovností a herní inteligencí a hraje se mi s nimi výborně. Jsme sehraní a každý zná svou útočnou roli. Za mě tedy duo Bőhm-Čejgl.

A teď Ondro, kdo je pro tebe největší osobnost našeho týmu za 21 let působení?

To je obtížná otázka. Pro mě je největší osobností klubu Pepa Kozel, kterému vděčíme za hokejbal v Heřmaňáku. Nerad bych ale opomenul například Péťu a Luboše Mencovi. V mých očích tvoří tito tři základ Ježků.

Ja ti Ondro moc děkuji za příjemný rozhovor a popřeji především mnoho zdaru v přípravě a poté i na hřišti. Ale hlavně zůstaň zdravý ty i tvá rodina.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

1 : 4
19.09.20 - 14:00
Chlumec nad Cidlinou
Chlumec n/C.2.Liga 2020-2021Muži A

nejbližší ZÁPAS

2.Liga 2020-2021
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová
26.09.2020
16:00

poslední ČLÁNKY

»Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Muži A21.09.2020
»A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
Muži A13.09.2020
»Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Muži A06.09.2020
»Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Muži A01.09.2020
»JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
Muži A31.08.2020