KLUB - ježčí zpravodajství

Rozhovor s Jéňou Pilařem
Rozhovor s Jéňou Pilařem
KLUB12.01.2017

Na podzim J. Pilař zvládl všechna utkání starších i mladších žáků, v minulé sezóně byl základním kamenem veleúspěšné přípravky, hráč který neuhne z žádného souboje, hráč kterého jen stěží uvidíte bez úsměvu na tváři.


Zimní přestávka - čas schůzek a seminářů
Zimní přestávka - čas schůzek a seminářů
KLUB06.01.2017

Zimní přestávka se může zdát, jako možnost si odpočinout od hokejbalu, ale platí to pouze částečně.CTM 2017
CTM 2017
KLUB28.12.2016

Camp talentované mládeže bude mít v létě své 11 pokračování. Někteří Ježci se ho již zúčastnili třikrát a každý rok se jejich počet zvyšuje. V roce 2017 se opět bude konat v Litomyšli a to od 23.-29.7. 2017. Poznamenejte si tedy toto datum do kalendáře.


Brankářský set
Brankářský set
KLUB12.12.2016

Další projekt ČMSHb do kterého se zapojili Ježci je "brankářský set".Setkání celků mládeže regionu Východ
Setkání celků mládeže regionu Východ
KLUB04.12.2016

Hokejbalové soutěže již svoji podzimní pouť mají za sebou a nyní začíná čas na jejich hodnocení a přípravy na její druhou část. Poslední listopadový den se konalo setkání zástupců klubů mládeže regionu Východ.

 


Kryštof Daníček a Ondřej Hladký
Kryštof Daníček a Ondřej Hladký
KLUB15.09.2016

K. Daníček je velkým univerzálem když v mladších žácích hraje středního útočníka a ve starších žácích obránce. O. Hladký je kovaný útočník, který si odnesl z posledního turnaje v Malenovicích cenu pro nejlepšího hráče týmu.Hvězda víkendu - Josef Sedlák
Hvězda víkendu - Josef Sedlák
KLUB06.09.2016

Obrana starších žáků je složena výhradně z hráčů mladších žáků, ale co se stane, když nějaké jméno vypadne? Jednoduše se vezme přípravkář. Josef Sedlák si odbyl v 9 letech premiéru a ta byla přímo pohádková – nejenže byl přesný v rozehrávce, důrazný u mantinelu a obětaví při bránění, navrch přidal ještě první branku a stal se pro tento víkend hvězdou týmu.


Do třetice Marek Kišš a Filip Ament - králové Penalty hokejbalu
Do třetice Marek Kišš a Filip Ament - králové Penalty hokejbalu
KLUB31.08.2016

Penalty hokejbal - Čtrnáctý ročník Penalty hokejbalu je minulostí. Potřetí v řadě se z vítězství raduje chrudimské duo Marek Kišš a Filip Ament. Počtvrté za poslední pět let - to je úctyhodná bilance.Jan Pilař a Václav Kachlík
Jan Pilař a Václav Kachlík
KLUB30.08.2016

Přinášíme Vám medailonky dalších dvou hráčů. Oba hráči budou řádit v příští sezóně, jak ve svých kategoriích, ale i o kategorii výš. Jan Pilař zaznamenal do minulé sezóny famózní vstup, když nastřílel 6 branek Svítkovu. Oba patří k základním kamenům loňské přípravky, která ovládla Východočeský přebor.


Ježci se chystají na prvňáčky
Ježci se chystají na prvňáčky
KLUB26.08.2016

Ježci se chystají na prvňáčky, kteří dorazí do škol v Heřmanově Městci, Stolanech, Morašicích, ale i v Chrudimi