KLUB - ježčí zpravodajství

Nábor dětí - sportovní trénink
Nábor dětí - sportovní trénink
KLUB05.09.2017

Na první školní den si Ježci z Heřmanova Městce vždy něco nachystají pro děti. Tentokrát zvolili prezentaci hokejbalu formou sportovního tréninku, na který byli přizváni všechny děti 1. stupně ZŠ a mateřských školek. Pozvánky nemířily pouze do ZŠ a MŠ Heřmanova Městce, ale i do škol nedaleké Chrudimi. Akce neutekla pozornosti kamer TV Leknín a tak se mohou děti a jejich rodiče těšit na reportáž, kterou z akce televize přinese.


Kdo se těší do školy?
Kdo se těší do školy?
KLUB01.09.2017

Do školy se těší asi málokdo, ale hokejbalisti mají pro děti vždy nějakou tu náplast, kterou se snaží dětem zvednout náladu. Jinak to nebude ani tento rok, kdy Ježci z Heřmanova Městce přichystali pro prvňáčky sportovní trénink, který zdaleka nebude jen o hokejce a míčku.Jak do nové mládežnické sezóny
Jak do nové mládežnické sezóny
KLUB26.08.2017

V pondělí začne trénovat poslední mládežnická kategorie a to ta úplně nejmenší - tedi mikropřípravka (2010 a mladší). Přinášíme Vám tedy přehled, jak jednotlivé mládežnické kategorie vstupují do sezóny a jaké realizační týmy je vedou.


Příprava začne všem Ježkům
Příprava začne všem Ježkům
KLUB21.08.2017

Do přípravy na novou sezónu se dokonce prázdnin zapojí všechny kategorie mládeže.K. Teplá zlatá z MS v Pardubicích začínala hrát hokejbal za Ježky
K. Teplá zlatá z MS v Pardubicích začínala hrát hokejbal za Ježky
KLUB19.08.2017

Je tomu již pár let co K. Teplá chytala za minipřípravku a přípravku Ježků a tak možná ani nikdo netuší, že zlatá z hokejbalového MS v Pardubicích začínala kdysi u nás a byla na začátku úspěšného začátku komplexní práce s mládeží.


Soustředění Ježků se blíží
Soustředění Ježků se blíží
KLUB06.08.2017

Ježky čeká přesun do Čáslavi na tradiční soustředění. Tentokrát se termín soustředění těsně před prázdninami ještě změnilo, ale i tak si na soustředění našlo cestu 19 Ježků. A co vlastně mládežníky Ježků čeká? Výlet, dvanáct tréninkových jednotek a jeden přátelský zápas s hokejisty Kolína to je na 4 dny velmi pěkná porce.Jsme na prahu devatenácté sezóny, v klubu bude leccos jinak
Jsme na prahu devatenácté sezóny, v klubu bude leccos jinak
KLUB01.08.2017

Heřmanoměstecký hokejbalový klub vstupuje do své 19.sezóny! Seznamte se s připraveností klubu přibližně měsíc před startem soutěží.

Od jeho prvopočátku je jeho předsedou Josef Kozel. Ani v této sezóně nebude ve vedení klubu chybět a právě pomyslný "Otec zakladatel" nám zodpověděl dotazy, jak je klub s legendárním Ježkem v logu na novou sezónu nachystán.


Sezóna mládeže 2016/17
Sezóna mládeže 2016/17
KLUB28.07.2017

Největší počet mládežnických týmů představili Ježci v právě proběhlé sezóně 2016/17. A jak se jednotlivým týmů v této sezóně dařilo?Hádanka
Hádanka
KLUB27.07.2017

V červnu proběhlo v Pardubicích úspěšné MS v hokejbale. Víte, že jak v mužské tak ženské reprezentaci byl hráč/ka, kteří v minulosti nosili Ježčí dres? Dokážete zapátrat v paměti, nebo si typnout? Níže drobné nápovědy.


HCM bude zdobit Ježky i pro sezónu 2017/18
HCM bude zdobit Ježky i pro sezónu 2017/18
KLUB13.07.2017

Mezi Hokejbalová centra mládeže budou i nadcházející sezónu patřit Ježci z Heřmanova Městce.