KLUB - ježčí zpravodajství

Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
KLUB02.05.2021

Od pondělí 3.května 2021 obnovuje klub organizovanou tréninkovou činnost mládeže. Mužské týmy a hobby hokejbal ještě stále musí počkat. COVID opatření vlády jinou možnost nedávají.


Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
KLUB10.04.2021

Sny o novém osvětlení stadionu byly dlouhé roky přibližovány k naplnění. Od listopadu po březen proběhla výměna sloupů a svítidel. Investice téměř 700.000 Kč je krokem do let budoucích. Posouváme klub zase o kus dál!A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
KLUB09.01.2021

O tom, že naši mladíci nejsou šikovní jen na hřišti se prokazuje u talentovaného hráče juniorky Víti Vohralíka, který vytvořil hru, ve které si můžeš připomenout napínavé duely v téhle divné době.


Klub čeká první restart, chceme čelit COVIDu s rozumem!
Klub čeká první restart, chceme čelit COVIDu s rozumem!
KLUB05.12.2020

Nelehké období nás pronásleduje celý rok. Týká se celé společnosti, celosvětově a dopadá i na sport. Poslední PSÍ posuny v nařízeních vlády nám otevřely cestu k obnově činnosti a tím i boji o zdraví aktivním pohybem. Díky tomu, že jsme venkovní sport, tak naštěstí ne s nesmyslem na puse a ne jen v deseti. Vedení klubu tak rozhodlo o návratu k tréninkům. Otázkou bude, co na to samotná příroda a počasí.MČR 2013 - Svitavy, Moravská Třebová
MČR 2013 - Svitavy, Moravská Třebová
KLUB16.11.2020

Další akcí bylo v roce 2013 MČR přípravek, které hostili Svitavy a Moravská Třebová. Myslíte si, že hráči stihli odehrát jen zápasy? Ani náhodou. Ačkoliv většinu víkendu pršelo a díky ubytování přímo v areálu hřiště v mateřské školce a stravování v restauraci Pod hodinami vzdálené 22m mohli hráči zůstat celou dobu jen zde, tak si trenéři Kozel a Musílek přichystali pro kluky i nějaký ten výlet, takže se stihl navštívit skatepark, mistrovství Evropy akrobacie letadélek a okouknout plochodrážní motorky...na turnaji nás bylo slyšet při slavnostním začátku, bylo vidět, jelikož jsme chodili v kulichách a hrát...jo a do Svitav jsme jeli vláčkem...však si to přečtěte v podrobné reportáži.


11.-12.6.2011 MČR minipřípravek - Hostivař
11.-12.6.2011 MČR minipřípravek - Hostivař
KLUB02.11.2020

Další MČR tentokrát minipřípravek bylo v Hostivaři a to 11.-12.6. 2011. Je tomu více, jak 9 let a některá jména zní v hokejbale do dnes...za nás samozřejmě Čapka, Daníček, Kozel, Šmíd...ti co hráli za nás, ale nyní za Svítkov Bláha, Teplý, Teplá...a co takhle Hostivař Čejka, Kucharčík. Pro nás to byla poslední "družba" s hokejisty Nového Bydžova...dále na MČR již jen Ježci.Chci, aby naši trenéři vychovávali lidi… Aby učili hráče, jak se mají chovat na hřišti i mimo něj.
Chci, aby naši trenéři vychovávali lidi… Aby učili hráče, jak se mají chovat na hřišti i mimo něj.
KLUB01.11.2020

K dalšímu rozhovor v COVID pauze jsem zamířil k šéftrenérovi mládeže Jiřímu Kozlovi, víc však nechám na odpovědích právě na člověku, díky kterému stojí dnes mládež pevně na nohách a dokáže vítězit.


3.-5.6. 2011 MČR přípravek
3.-5.6. 2011 MČR přípravek
KLUB26.10.2020

Ve dnech 3.6. – 5.6. 2011 se v Pardubicích uskutečnilo mistrovství České republiky přípravek v hokejbale. Tohoto turnaje se zúčastnilo 20 mužstev ze všech koutů České republiky, pravidelný účastník Ježci Heřmanův Městec nemohl chybět. Účastnit se mohli kluci ročníku 2 000 a mladší a dívky 1 998 a mladší. Ježci tento turnaj pojali jako přípravu na mistrovství minipřípravek, které se koná 11.6. – 12.6. v Hostivaři. Z 15 hráčů, které měli Ježci k dispozici hned 11 splňuje normy mladší kategorie, věkový průměr se pro neúčast dvou starších hráčů zastavila na 8,26 a tak se na hřišti potkávali někteří naši šestiletý se potkávali u mantinelu s jedenáctiletými kluky a ještě o dva roky staršími děvčaty. Turnaj se hrál na celé hřiště 2x10 minut čistého času. Ježci byli nalosováni do těžké skupiny D, kde se potkali s SK Kometa Polička A, HBT Vlašim, HBC Hostivař a HBC RakovníkHokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
Hokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
KLUB02.09.2020

Pátek 28.září byl jak je již tradicí vyčleněn pro Penalty hokejbal. Konal se už po sedmnácté a jak je také jeho tradicí, opět jej přizdobil i příval deště. Premiérový titul si dovezla dvojice Jan Turčáni - Roman Chalupa.


Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB03.08.2020

Neuvěřitelná číslovka = 17.ročník zcela unikátní soutěže v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen. Po sedmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme v rámci ČR příměr. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 28.srpna.