KLUB - ježčí zpravodajství

Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
KLUB12.02.2022

Ačkoliv je ještě únor, tak hokejbalové jaro je za dveřmi. Juniorka zítra zamíří k dohrávce duelu s Třincem. Doma se zápasy naplno rozeběhnou příští víkend. A stadion hlásí další úpravu - rozzářily ho zbrusu nové sítě za brankami.


Reportáž napříč mládeží
Reportáž napříč mládeží
KLUB15.09.2021

Ježci disponují v letošním roce všemi kategoriemi mládeže a až na ty úplně nejmenší dvě mikro a mini přípravku se o víkendu zapojili do zápasového kolotoče.Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
KLUB09.09.2021

Heřmanův Městec – liga juniorky již odstartovala, ale pro drtivou většinu našich kategorii startuje sezóna až následující hrací víkend. O pro nás klíčové sezoně se rozpovídal předseda klubu a trenér „A“ týmu Josef Kozel, který letos povede tým v první národní hokejbalové lize.


Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
KLUB04.09.2021

Zní to neuvěřitelně, plnou třetinu všech dosavadních klání v osmnáctileté historii ovládlo chrudimské duo šikulů Marek Kišš v roli střelce a Filip Ament v roli brankáře. U Filipa Amenta je ta výhra dokonce už sedmá...Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
KLUB20.08.2021

Nejvyšší soutěže řízené Českomoravským svazem hokejbalu mají vydány své rozpisy. Klubový jízdní řád načne juniorka, která v sobotu 4.září přivítá doma Hradec Králové. Rovněž doma začne A tým, ale až o týden později v neděli 12.září od 14:00 vstoupí do 1.ligy duelem s Brnem. Dorost ve stejný den čeká start na horké půdě ve Svítkově.


18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB12.08.2021

18.ročník zcela unikátní soutěže (která nemá v ČR ani na světě obdoby) v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen! Po osmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme příměr. Poprvé v měsíci září. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 3.9.2021.Mládež má jasno - odehraje v červnu republikové poháry
Mládež má jasno - odehraje v červnu republikové poháry
KLUB28.05.2021

Svazoví funkcionáři nalezli formáty soutěží, které umožní v červnu zapojit naše mládežnické týmy. Obě extraligy byly ukončeny, nahrazují je BEKO pohár juniorů a MARKMED pohár dorostu. Mužské týmy dosud soutěžní resumé neznají.


Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
KLUB02.05.2021

Od pondělí 3.května 2021 obnovuje klub organizovanou tréninkovou činnost mládeže. Mužské týmy a hobby hokejbal ještě stále musí počkat. COVID opatření vlády jinou možnost nedávají.Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
KLUB10.04.2021

Sny o novém osvětlení stadionu byly dlouhé roky přibližovány k naplnění. Od listopadu po březen proběhla výměna sloupů a svítidel. Investice téměř 700.000 Kč je krokem do let budoucích. Posouváme klub zase o kus dál!


A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
KLUB09.01.2021

O tom, že naši mladíci nejsou šikovní jen na hřišti se prokazuje u talentovaného hráče juniorky Víti Vohralíka, který vytvořil hru, ve které si můžeš připomenout napínavé duely v téhle divné době.