KLUB - ježčí zpravodajství

PENALTY HOKEJBAL - v pátek od 18:00 se koná tradiční galashow, zastaví někdo duo Kišš+Ament?
PENALTY HOKEJBAL - v pátek od 18:00 se koná tradiční galashow, zastaví někdo duo Kišš+Ament?
KLUB25.08.2022

Pouťový pátek se přiblížil a s ním i 19.ročník tradiční hokejbalové podívané šikovných rukou a bravurních brankářských zákroků. Od 18:00 můžete přijít sledovat nejšikovnější z šikovných. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno!


PENALTY HOKEJBAL napíše 19.ročník - PŘIHLASTE SE VČAS!
PENALTY HOKEJBAL napíše 19.ročník - PŘIHLASTE SE VČAS!
KLUB29.07.2022

Naprosto unikátní soutěž, která nemá v ČR ani na světě obdoby = turnaj v PENALTY HOKEJBALU je po devatenácté vyhlášen! Nejlepší střelci a nejlepší brankáři změří síly o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme příměr. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v tradičním termínu, tedy na pouťový pátek 26.8.2022.Soutěže známe. Kdo povede jednotlivé celky do bojů s ježkem na hrudi?
Soutěže známe. Kdo povede jednotlivé celky do bojů s ježkem na hrudi?
KLUB28.07.2022

Sezóna bude jistě opět náročná nejen pro hráče, ale i pro všechny, kdo se o jejich vývoj starají. Realizační týmy se snažíme rok od roku rozšiřovat. Stěžejní postavení však mají především trenéři.


Sezóna 2022-2023 má narýsovány obrysy. Na A tým čekají noví dva soupeři, díky B týmu se vrací i 2.liga!
Sezóna 2022-2023 má narýsovány obrysy. Na A tým čekají noví dva soupeři, díky B týmu se vrací i 2.liga!
KLUB27.07.2022

V úterý 26.7. svaz odhalil podobu nového soutěžního ročníku a náš klub se může těšit na nové soupeře, nové herní výzvy, ale může se také pyšnit obsazením všech věkových mládežnických kategorií a v mužské podobě pak účastí v 1.lize A tým a nově B tým v lize druhé.Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
KLUB12.02.2022

Ačkoliv je ještě únor, tak hokejbalové jaro je za dveřmi. Juniorka zítra zamíří k dohrávce duelu s Třincem. Doma se zápasy naplno rozeběhnou příští víkend. A stadion hlásí další úpravu - rozzářily ho zbrusu nové sítě za brankami.


Reportáž napříč mládeží
Reportáž napříč mládeží
KLUB15.09.2021

Ježci disponují v letošním roce všemi kategoriemi mládeže a až na ty úplně nejmenší dvě mikro a mini přípravku se o víkendu zapojili do zápasového kolotoče.Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
KLUB09.09.2021

Heřmanův Městec – liga juniorky již odstartovala, ale pro drtivou většinu našich kategorii startuje sezóna až následující hrací víkend. O pro nás klíčové sezoně se rozpovídal předseda klubu a trenér „A“ týmu Josef Kozel, který letos povede tým v první národní hokejbalové lize.


Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
KLUB04.09.2021

Zní to neuvěřitelně, plnou třetinu všech dosavadních klání v osmnáctileté historii ovládlo chrudimské duo šikulů Marek Kišš v roli střelce a Filip Ament v roli brankáře. U Filipa Amenta je ta výhra dokonce už sedmá...Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
KLUB20.08.2021

Nejvyšší soutěže řízené Českomoravským svazem hokejbalu mají vydány své rozpisy. Klubový jízdní řád načne juniorka, která v sobotu 4.září přivítá doma Hradec Králové. Rovněž doma začne A tým, ale až o týden později v neděli 12.září od 14:00 vstoupí do 1.ligy duelem s Brnem. Dorost ve stejný den čeká start na horké půdě ve Svítkově.


18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB12.08.2021

18.ročník zcela unikátní soutěže (která nemá v ČR ani na světě obdoby) v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen! Po osmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme příměr. Poprvé v měsíci září. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 3.9.2021.