Mladší žáci25.04.2018Robert Musílek, Jiří KozelPřečteno: 585x

K nezastavení

Mladší žáci sehráli v jarní části 3 turnaje na kterých odehráli 12 zápasů - stále platí bez porážky. Na dalším turnaji 6. 5. se představí na domácí půdě. Udrží neporazitelnost?

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal v Jihlavě. Počasí nám přálo a pořadatelský klub vytvořil přátelské prostředí plné pohody. Moc děkujeme za připravené pohoštění v podobě koláčů, které dodávaly potřebnou energii všem hráčům.
Do týmu se nám po roce vrátil hráč, který byl v minulosti oporou týmu nejen v útoku, ale také v brance. S sebou si přivedl kamaráda, a tak nám do týmu přibyli hned dva hráči a těšili jsme se, jak se jim povede a je potřeba říci, že návrat a premiéra se velice povedla a oba dva hráči se prosadili i gólově a přispěli tak k dalšímu úspěchu našeho týmu.
Turnaj pro nás byl opravdu těžkou zkouškou. Ve všech zápasech jsme museli hledat motivaci, a přestože umíme góly dávat, tentokrát jsme je i jednoduše dostávali, a tím si komplikovali průběh jednotlivých zápasů. Každý vyhraný míček byl pro nás velice těžký a trápil nás přechod do útočného pásma. Většinou jsme u míčku byli až ti druzí a pokaždé něco malinko chybělo. Musím vyzdvihnout výkon hráčů pardubické Alfy, která po neúspěšné sérii předvedla nevídaný obrat a především energie a chuť, se kterou se dokázali její hráči pouštět do soubojů, byla více než příkladná.
I tak bych chtěl vyzdvihnout tým jako celek, neboť se nenechal zlomit a dokázal jednotlivé zápasy obrátit vždy ve vítězství.

Tentokráte opravdu vybojované!

Těšíme se na další turnaj na domácí půdě a na stejně kvalitní soupeře.

Ježci HM – Svítkov Stars 4:2
(3xKachlík, Kubátová)
Ježci HM – SK Jihlava 8:0
(Musílek, 3xPolášek, 2xStarý, Kachlík, Munzar)
Ježci HM – HBC Autosklo Pardubice 5:3
(Musílek, Hladký, Kubátová, Kachlík, Munzar)
Finále Ježci HM – HBC Autosklo Pardubice 5:2
(2xHladký, Kachlík, Kubátová, Munzar)

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»9. kolo soutěže mladších žáků
Mladší žáci02.05.2019
»Mladší žáci zajížděli do Letohradu
Mladší žáci17.04.2019
»Koncert tyček
Mladší žáci03.04.2019