Junioři - ježčí zpravodajství

Juniorka znovu odskočila na čele tabulky
Juniorka znovu odskočila na čele tabulky
Junioři28.11.2022

Vzhledem k dění v Třinci na sváteční čtvrtek měli Ježci již jisté první místo po podzimní části. I přesto chtěli heřmanoměstečtí junioři odskočit na čele tabulky. 


Junioři ukázali svoji sílu, v těžkém duelu přetlačili Pardubice
Junioři ukázali svoji sílu, v těžkém duelu přetlačili Pardubice
Junioři15.11.2022

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, leží pro Ježky nepopulární hřiště. Junioři měli před dalším kolem jasný cíl, vyloupit pardubické Polabiny.  

Zatímco Ježci mají účast v nadstavbové skupině A jistou a bojují o první místo, pardubické HBC usiluje o každý bod, aby si onu účast také zajistilo. Ježci odčinili prohru z Malenovic, Brno si odvezlo 10 gólů
Ježci odčinili prohru z Malenovic, Brno si odvezlo 10 gólů
Junioři11.11.2022

Juniorka minulý víkend poprvé v sezóně prohrála a čekalo se, zda to bylo pouze jedno zaváhání či začátek krize. Tu chtěli heřmanoměstečtí odvrátit v zápase s brněnskými Buldoky. 


První prohra přišla na půdě Malenovic
První prohra přišla na půdě Malenovic
Junioři04.11.2022

K devátému zápasu Extraligy juniorů zajížděli Ježci na půdu dosud posledních Malenovic. Ty v novém svatostánku ještě neprohráli, i přesto však jeli heřmanoměstečtí potvrdit roli favorita a získat tři body. Ani napodruhé Svítkov v derby s Ježky neuspěl
Ani napodruhé Svítkov v derby s Ježky neuspěl
Junioři27.10.2022

I přesto, že sobotní počasí hokejbalistům příliš nepřálo, heřmanoměstečtí junioři se chystali k dlouho očekávanému derby se svítkovskými hvězdami. 


Asfalt classic po náročném boji zvládnuto, z jihu Moravy za 3 body
Asfalt classic po náročném boji zvládnuto, z jihu Moravy za 3 body
Junioři19.10.2022

Zápas v Třinci byl pro velkou marodku týmu z města železáren odložen na 4.12. a tak junioři mohli zahájit druhou polovinu podzimní části. Los jim přisoudil Hodonín, který si z Heřmanova Městce odvezl gólový příděl v podobě 13 gólů, ale hodonínští se zápas od zápasu zlepšovali, a tak bylo jasné, že tohle bude utkání úplně jiné. Juniorské prokletí ze zápasů s Pardubicemi prolomeno!
Juniorské prokletí ze zápasů s Pardubicemi prolomeno!
Junioři07.10.2022

Náročný týden, během kterého juniorka odehrála 3 zápasy, zakončila naše nejstarší mládežnická kategorie domácím zápasem proti pardubickému HBC. Čekala je těžká zkouška. 


Souboj o první místo skončil lépe pro Ježky
Souboj o první místo skončil lépe pro Ježky
Junioři06.10.2022

Ani ve sváteční středu se Extraliga juniorů nezastavila a ve východní divizi slibovala souboj o první místo. Do Ježkárny přijeli hradečtí Piráti. Ježci vezou další 3 body, drama v třetí třetině odvrátil kapitán Šmíd!
Ježci vezou další 3 body, drama v třetí třetině odvrátil kapitán Šmíd!
Junioři27.09.2022

Brno - Ke druhému venkovnímu utkání jela juniorka poprvé na Moravu a to do Brna. Zápasy na tomto hřišti nejsou nikdy jednoduché, svědčí o tom i vyrovnaná utkání místních juniorů s Pardubicemi a hradeckými Piráty. 

I tentokrát Ježci nepřijeli v plné sestavě, s kotníky tentokrát laboroval produktivní centr Kachlík. 


Lépe jsem to trefit nemohl, říká o premiérovém gólu v A týmu Lukáš Kozel
Lépe jsem to trefit nemohl, říká o premiérovém gólu v A týmu Lukáš Kozel
Junioři23.09.2022

Juniorka stále po třech utkáních neprohrála, naposledy porazila Malenovice 12:0. Jak zápas hodnotí její druhý nejproduktivnější hráč Lukáš Kozel?