Dorost21.03.2019Jiří KozelPřečteno: 247x

Ježci zdolali Sršně

Na Ježkovce se utkaly týmy, které v extralize dorostu spolu sousedí. Přesněji Ježci na 6. a Svitavy na 7. místě. Ježci svého soupeře porazili a odskočili mu již na 6 bodů a to mají ještě 3 zápasy k dobru.

Ježci Heřmanův Městec : TJ Sršni Svitavy 6 : 2 (2:2,2:0,2:0), střely 47:33

Zápis o utkání se začal plnit hned v prvních minutách, když byl vyloučen domácí V. Vohralík a hned za 3 vteřiny se zase vracel, když po vyhrané buly přesně zamířil svitavský V. Dvořáček a Svitavy rázem vedli 0:1. Ježci však s odpovědí dlouho nečekali a V. Šmíd se uvolnil od mantinelu a propálil vše co mu stálo v cestě. Ježci se ujmuli otěží zápasu, ale do vedení se opět dostal soupeř, když se opět prosadil V. Dvořáček svoji přesnou střelou přes obránce. Ježků se však povedlo i podruhé vyrovnat, když byl v napadání úspěšný V. Baumgartner a po pár divokých odrazech se dostal míček k T. Málkovi, který nedal brankáři šanci.

Od druhé třetiny se Ježčí tlak znásobil, ale bylo potřeba začít dávat góly o ten první se postaral nejlepší střelec Ježků V. Vohralík a na 4:2 zvyšoval po náběhu od modré čáry V. Musílek.

V poslední třetině se Ježci již neměli za čím moc hnát i přesto byli aktivnější a přidali další dvě branky, které skoro jako přes kopírák vstřelil V. Baumgartner, když své úniky zakončil přesně k tyči.

 

Jiří Kozel: „Začínáme si pomalu zvykat, že jsou zápasy i v dorostu, kde si prostě řekneme, že je chceme vyhrát. Soupeři jsme chtěli v tabulce odskočit a vrátit minulou porážku. Přes obdržené branky, které nás na začátku zápasu lehce přibrzdili jsme si šli za svým cílem. Jednotlivá střídání jsme rozdrobili na co nejkratší úseky a tým se dostal do potřebných obrátek. Věřili jsme, že poctivou hrou se výsledek dostaví a že naše převaha je taková, že utkání tentokrát zvládneme. Hlavní je, že se prosadila konečně již i druhá lajna a není střílení gólů jen otázkou té první. Dokážeme si i líp vyhovět v obraně a od toho i vyplynulo, že nás Svitavy nedostali za celý zápas pod žádný velký tlak.“

 

Sestava: Páv - Čapka, Holý, Jožák, Musílek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Málek, Kozel, Baumgartner, Daníček, Munzar, Hasík

 

Fotogalerie ze zápasu: M. Dyčka

 

 

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

- : -
20.10.19 - 14:00
HEŘMANŮV MĚSTEC
DorostExtraliga DSvítkov

nejbližší ZÁPAS

Extraliga D
logo HBC Malenovice Malenovice - logo Ježci Heřmanův Městec Dorost
03.11.2019
11:00

poslední ČLÁNKY

»Nechali jsme tam vše ...
Dorost14.10.2019
»Dorost poprvé bez bodu
Dorost08.10.2019
»Skoro nepropustná zeď
Dorost04.10.2019
»Tři body, ALE...
Dorost16.09.2019
»KOVO zlomeno půl minutu před koncem
Dorost09.09.2019