KLUB22.02.2019Jiří KozelPřečteno: 193x

Ježci vs. Reprezentace ...

O víkendu se Ježci potkají s výběry jednotlivých reprezentací. Utkání sehrají proti dvěma výběrům hráčů kategorie U14, juniorkám U18 a ženské reprezentaci, vyzpovídali jsme trenéra Jiřího Kozla, jak se na turnaj tým připravoval.

S jakým týmem Ježci na turnaj odjíždí?

Máme hodně kombinovaný tým, jelikož náš nejlepší střelec V. Vohralík se omluvil pro souběh akcí, kde bojuje o účast na světovém poháru v kategorii U16, další dva hráče V. Musílka a J. Pilaře máme právě ve výběrech U14 a J. Kubátovou v U18. Navíc s nemocí zápasí M. Holý a tak nelze ani říct, že jedeme s tím co normálně bojujeme v kategorii mladšího dorostu. Bude to ještě zdaleka mladší tým, který však věřím bude mít svoji sílu.

 

Jak se tým na turnaj připravoval?

Nijak speciálně. Dodrželi jsme přípravu, kterou bychom měli i v případě, že bychom se tohoto turnaje nezúčastnili a na turnaj jdeme z plné přípravy, kdy jsme tento týden absolvovali čtyři tréninkové jednotky. Na hřišti jsme byli však jen dvakrát, takže očekávám, že to nebude úplná hitparáda, ale s tím se budou muset popasovat i ostatní mužstva. Mám trošku strach z asfaltu na kterém se umíme trápit  a nemůžeme použít svoji tradiční kombinační hru.

 

Jaká jsou tedy očekávání?

Doufám, že budeme konkurence schopní a že soupeře potrápíme. Zároveň doufám, že si trošku přivykneme asfaltu a za týden proti Porubě nebudeme tolik vyjukaní, že nám ten míček prostě tolik nejede a že to pro hráče bude kvalitní příprava na jarní část a hlavně trošku odměna za dřinu, kterou o zimní přestávce zažili.

 

8:30 Ježci Heřmanův Městec : Reprezentace žen

11:00 Ježci Heřmanův Městec : Juniorky U18

13:30 Ježci Heřmanův Městec : Tým campu U14 „červení“

16:00 Ježci Heřmanův Městec : Tým campu U14 „bílí“

poslední ježčí ČLÁNKY

»Ježci porazili Sršně
Dorost23.05.2019
»Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019
»Statečně proti lídrovi
Dorost16.05.2019
»Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019
»Mlejnek + Mlejnek = 83 let v plném běhu...
Muži B13.05.2019

ježčí ZPRAVODAJSTVÍ

»Muži A
»Muži B
»Dorost
»Starší žáci
»Mladší žáci
»Přípravka
»Minipřípravka
»Mikropřípravka
»Ženy
»Hobby tým
»KLUB