Mladší žáci26.04.2017Jiří KozelPřečteno: 1226x

Ježci se popasovali s Autoskláři

Lídr tabulky mladších žáků regionu Východ Autosklo HAK Pardubice prohrálo jen dvě utkání a to obě proti Ježkům z Heřmanova Městce o víkendu jsme je porazili potřetí a držíme s tímto soupeřem stále aktivní bilanci.

MLADŠÍ ŽÁCI

Autosklo HAK Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 1:2 (0:0,0:1,1:1)

střely 16:10, góly: Kábrt - Málek 2x

Autosklo HAK Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 6:2 (2:0,2:0,2:2)

střely 25:13, góly: Kábrt 2x, Petráš, Novák, Motyčka, Bošek – Hladký, Kachlík

 

Jiří Kozel: „První zápas nelze označit jinak než velká hokejbalová paráda. Utkání přineslo úplně všechno a bylo radost se koukat na oba týmy, co dovedou. Akce střídala akci a myslím, že snad nebylo jediné hluché střídání, aby se na jedné či druhé straně něco nedělo. Po veliké šanci D. Drbala, kterého vychytal na 2x A. Páv jsme se ujali vedení a získali trošku klid na hokejky. Navíc ve třetí třetině se nám povedlo vedení ještě navýšit a Pardubice ačkoliv své tempo zvyšovali a šancí přibývalo, tak je díky nervozitě i zahazovali. Zápas nakonec ještě zdramatizovali a snížili, ale hubené vítězství jsme si již vzít nenechali.

Druhý zápas začalo lépe Autosklo, ale po sérii šancí jsme se mohli nakonec dostat do vedení opět my, ale šancemi jsme též pohrdli. V polovině první třetiny jsme si dali vlastní gól a druhý jsme soupeři prakticky připravili při vlastní přesilovce a rázem to bylo 2:0 ve prospěch Autosklářů. Zápas ještě zdaleka neskončil, ale hráče, kteří ten den hráli i vložené utkání starších žáků tento moment trošku zlomil a zbytek hráčů na to sám nestačil. Navíc Autosklo vstřelené branky uklidnili a hráli s neuvěřitelnou lehkostí, které jsme první dvě třetiny nestačili. Ve třetí třetině se nám přeci jen povedlo hru zase vyrovnat a vstřelili jsme i dvě branky.“

 

Sestava (Ježci): Páv – Kozel, Čapka, Musílek, Holub, Šmíd, Daníček, Sedlák, Kachlík, Hladký, Málek, Pilař, Zmek

 

STARŠÍ ŽÁCI

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. Ježci Heřmanův Městec 16:0 (7:0,4:0,5:0)

Jiří Kozel: „Do zápasu s Autosklem jsme nastupovali opět v malém počtu a to v devíti hráčích po první třetině odstoupil přípravkář J. Sedlák a bylo nás jen 8. Po úvodní kanonádě, kdy jsme inkasovali, co minutu gól jsme konečně snížili aktivitu a přestali hrát hurá za míčkem a přeci jen trošku obrušovali útoky domácích. Pro mě jsou Autoskláři nejlepší mužstvo regionu, jelikož hrají nejlepší hokejbal. Možná jim chybí ta top individualita, ale jejich herní pojetí je nejkoukatelnější. Spousta přihrávek se spoustou pohybu prostě jen tak nejde zastavit. Naštěstí hráči podvědomě po pár gólech uberou a tak počet gólů nenabral tak rychlý spád jaký by byl, kdyby hráli celou dobu naplno. Díky dobře organizované hře Autoskla a silným obráncům jsme nedokázali ani pořádně zahrozit a nepřišel ten čestný gól, který kluky zase trošku zvedne. Soupeři nelze než popřát hodně štěstí na MČR."

 

Sestava Ježků: Páv - Kozel, Synek, Musílek, Daníček, Dufek, Sedlák, Vohralík, Pilař, Zmek

ježčí Mladší žáci

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021
»Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021
»Mladší žáci ukázali krásu hokejbalu
Mladší žáci22.10.2021
»Mladší žáci hráli v Polabinách
Mladší žáci06.10.2021
»Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021