Junioři06.12.2020Jiří KozelPřečteno: 588x

Ježčí juniorka bojovala s Jeleny

V prvním měření sil Ježci v domácím prostředí prohráli pouze 1:2, ale Letohrad nepřijel bez několika hráčů. Po vynucené covidové pauze je tak čekal křest ohněm. Ježky drtili hlavně hráči, kteří hrají prim v jednotlivých mládežnických reprezentacích a hráči, kteří hrají i mužskou extraligu.

SK Hokejbal Letohrad : Ježci Heřmanův Městec 9 : 1 (3:1,3:0,3:0), střely 34:14

Již po 28 vteřinách se trefil F. Lux a každý na hřišti si myslel. Že se bude hrát na jednu branku, ale Ježky rychle inkasovaná branka nezlomila a dokázali za necelé tři minuty vyrovnat zásluhou V. Šmída. V 5. Minutě se měnilo skóre opět, když se po přihrávce zpoza branky prosadil M. Hubálek. Zbytek třetiny přinesl několik šancí převážně letohradských, ale ke změně výsledku to nevedlo. V posledních třech minutách nabídli Ježci Letohradu přesilovou hru, kterou prakticky celou odehráli v útočném pásmu a vytvořili si řadu šancí, ale ke gólu v přesilové hře nedošlo. Unavená čtveřice+pátý navrátilec z trestné však zůstali uzamčeni v obranném pásmu i nadále a to již Letohrad, který zvládl z části vystřídat dokázal využít a získal dvougólové vedení.

Na začátku druhé třetiny se jako první prosadili Ježci, ale do své vlastní branky, když M. Macháček v přečíslení nahrával na svého spoluhráče, ale tuto přihrávku zachytil V. Musílek a nešťastně ji srazil přímo mezi nohy A. Páva. Někteří hráči pro nás byli jen těžko bránitelní a když se rozhodli projít naši obranou, tak se jim to povětšinou povedlo a takto jednoduše prolétl naší obranou na 5:1 F. Faltus. Následně si i Ježci dokázali vypracovat několik zajímavých pozic, ale ke snížení to nevedlo. Když se Ježkům nedařilo na branku Letohradu prosadili se opět na tu vlastní, když střelu F. Luxe tečoval V. Baumgartner přímo do šibenice.

Ve třetí třetině se ze začátku zdálo, že Letohrad trošku polevil a Ježci se dostali k několika šancím. Asi nejvíce po brance volala ta po přihrávce L. Kozla na V. Vohralíka. Góly však padali i dál jen do ježčí sítě. Nejprve se v přesilové hře nadvakrát prosadil V. Bogdány. Stav 7:1 vydržel až do 42. minuty, kdy se z kruhu trefil M. Hubálek a skóre uzavřel J. Bečka po souhře O. Hubálkem 9:1.

Jiří Kozel: „ Jsem strašně rád, že jsme si zase po dvou měsících mohli zahrát. Stačil nám k tomu jediný trénink, který byl ještě zpestřen odklízením sněhu, protože zrovna ve čtvrtek napadl sníh. V sobotu jsme již zajížděli na půdu jednoho z favoritů soutěže. Moc dobře jsme si byli vědomi, že nás čeká daleko silnější soupeř než v prvním utkání i tak jsme opět vsadili na aktivní pojetí a na snahu si i něco vytvořit a udělat i něco směrem dopředu. Drtila nás hlavně zvučná jména Letohradu, které hrají prim v jednotlivých mládežnických reprezentacích, ale i mužské extralize. Na jejich zrychlení jsme málokdy dokázali zareagovat. Nehráli jsme však vůbec špatně, ale bylo znát, kteří hráči přes vynucenou pauzu na sobě pracovali a kteří se věnovali spíš odpočinku. Škoda zranění ruky K. Daníčka jinak jsem se zápasem i přes pro hru velmi spokojen.“

 

Sestava: Páv - Holý, Kopriva, Čapka, Jožák, Musílek, Šmíd, Novák, Pilař, Kozel, Vohralík, Baumgartner, Málek, Daníček

 

ZÁZNAM UTKÁNÍ

poslední ježčí ČLÁNKY

»Mise Morava body nepřinesla!
Muži A14.10.2021
»Ani béčko z asfaltu body nevyválčilo
Muži B14.10.2021
»Dorost obral Piráty
Dorost14.10.2021
»V Hostivaři juniorka bez bodu
Junioři12.10.2021
»Zápas jako na houpačce
Starší žáci12.10.2021

ježčí ZPRAVODAJSTVÍ

»Muži A
»Muži B
»Junioři
»Dorost
»Starší žáci
»Mladší žáci
»Přípravka
»Minipřípravka
»Mikropřípravka
»Ženy
»Hobby tým
»KLUB