Přípravka27.09.2017M. Mareček, Jiří Šulc, Jiří KozelPřečteno: 564x

Turnaj přípravek - Hradec Králové 23.9.

Svůj první turnaj v sezóně 2017/18 má za sebou i přípravka. Tak jak je u mládeže běžné i zde proběhla ročníková výměna hráčů a navíc se ještě týmu ujala jiná trenérská dvojice a to M. Mareček a J. Šulc, novinek na první turnaj, tak bylo víc než dost. Týmu se dařilo, když dokázal z turnaje odjet s kladnou bilancí a to dvě výhry, jedna remíza a jedna prohra.

Ježci Heřmanův Městec: Chlumec nad Cidlinou                               5:0  Góly: Němeček, Meissner, Málek, Peřina, Málek
Ježci Heřmanův Městec: Autosklo HAK Pardubice "černí"              2:2  Góly: Peřina, Meissner
Ježci Heřmanův Městec: HBC Hradec Králové 1988 "červení"        3:0  Góly: Peřina, Švadlenka, Švadlenka
Ježci Heřmanův Městec: HBC Autosklo HAK Pardubice "modrá"   1:5  Góly: Švadlenka

 

M. Mareček: "Pokud pomineme chladné počasí, tak turnaj proběhl v naprosto pohodové atmosféře. Jak jsem již předeslal na trénincích, beru tyto turnaje přípravek hrané systémem 3+1 v třetině jako přípravné na hru na celé hřiště. Výkon našeho mužstva byl velice solidní. Bylo tam mnoho dobrých věcí i výkony některých hráčů. Zároveň se nám odhalili i některé nedostatky na kterých je třeba zapracovat. Poděkování hráčům za příkladný přístup a rodičům za podporu."

J. Šulc: "Z pohledu mě, jako nového trenéra to byl povedený turnaj. Všem hráčům patří velký dík, že i přes vyhlídku ošklivého počasí dorazili všichni, kteří byli nominováni a potvrdili účast. Souhlasím s Michalem, že to byla dobrá příprava před turnaji, které se budou hrát na celé hřiště."

 

 

ježčí Přípravka

»Zpravodajství
»Soupiska

poslední ČLÁNKY

»Přípravka neporažena
Přípravka13.10.2018
»Přípravka u Baronů v Opočně
Přípravka16.05.2018
»Dáme trénink
Přípravka10.05.2018
»Přípravka bojovala na Svítkově
Přípravka26.04.2018
»Hodnocení podzimu - minipřípravka a přípravka
Přípravka17.12.2017