Starší žáci09.11.2016Jiří KozelPřečteno: 826x

Jestřábi poraženi i potřetí

Potřetí a také naposledy v této sezóně se potkali Ježci a Jestřábi. Potřetí utkání ovládli Ježci, ale tentokrát se vedení nerodilo vůbec lehce.

 

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 6:3 (1:0,2:1,3:2), střely 37:26

 

Jiří Kozel: „Předchozí dva duely jsme rozhodli hned na začátku a trošku jsme tušili, že třetí utkání bude nejtěžší, zvláště když přijel soupeř v tak početné postavě. Od začátku se hrál hodně vyrovnaný hokejbal, ale do zakončení a do velkých šancí jsme se drali přeci jen více my, což se nám povedlo přetavit v úvodní branku, kterou vstřelil jak jinak než L. Vlasák. Tentokrát to však soupeře nepoložilo a v druhé třetině dokázal vyrovnat. Následoval mírný útlum a začali jsme chybovat hlavně v rozehrávce, díky které jsme soupeře často samy dostávali do slibných pozic. Na konci druhé třetiny jsme však udeřili my, když v rozmezí 12 vteřin L. Vlasák dal další dvě branky a zkompletoval hattrick. Soupeř však zbraně nesložil a dokázal předvést podobný kousek, když během 40 vteřin na začátku třetí třetiny vyrovnal. Nebyly to však poslední dvě branky, které se vtěsnali do jednoho střídání a v 36 minutě jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek, ke kterému jsme do konce zápasu přidali ještě jeden gól. Soupeř se navíc po jednom sporném vyloučení nechal rozhodit a někteří jeho hráči začali spíš řešit, na kom si vylijí vztek. Jsem rád, že trenér Přelouče některé své hráče ukočíroval a nedopustil na závěr nějakou zbytečnou melu.

Je dobře, že se nám povedlo soupeře přetlačit i potřetí, ačkoliv se nám řada věcí vůbec nedařila a byli takový celý pomalý, tak jsme zápas ubojovali a to je kolikrát lepší, než vyhrát jednoduše. Zároveň jsem rád, že jsme si tak zřejmě pojistili, že neskončíme poslední, o čemž se většině hráčů a rodičů ani nezdálo, však i toto utkání odehrálo 1 přípravkář, 8 hráčů mladších žáků a pouze 3 starší žáci.“

 

Sestava: Páv – Kozel, Dufek, Musílek, Daníček, Vlasák, Vohralík, Pilař, Baumgartner, Jožák, Tichý, Sedlák

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

4 : 1
16.11.19 - 09:30
PARDUBICE - Svítkov
SvítkovLiga SŽStarší žáci

nejbližší ZÁPAS

Liga SŽ
logo Ježci Heřmanův Městec Starší žáci - logo HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Pardubice A
14.03.2020
13:00

poslední ČLÁNKY

»Starší žáci poprvé vyzkoušeli halu ve Svitavách
Starší žáci13.11.2019
»Starší žáci začali odvety vítězně
Starší žáci07.11.2019
»Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci16.10.2019
»Útočník brankářem
Starší žáci01.10.2019
»Dorost doma umí
Starší žáci24.09.2019