Starší žáci09.11.2016Jiří KozelPřečteno: 779x

Jestřábi poraženi i potřetí

Potřetí a také naposledy v této sezóně se potkali Ježci a Jestřábi. Potřetí utkání ovládli Ježci, ale tentokrát se vedení nerodilo vůbec lehce.

 

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 6:3 (1:0,2:1,3:2), střely 37:26

 

Jiří Kozel: „Předchozí dva duely jsme rozhodli hned na začátku a trošku jsme tušili, že třetí utkání bude nejtěžší, zvláště když přijel soupeř v tak početné postavě. Od začátku se hrál hodně vyrovnaný hokejbal, ale do zakončení a do velkých šancí jsme se drali přeci jen více my, což se nám povedlo přetavit v úvodní branku, kterou vstřelil jak jinak než L. Vlasák. Tentokrát to však soupeře nepoložilo a v druhé třetině dokázal vyrovnat. Následoval mírný útlum a začali jsme chybovat hlavně v rozehrávce, díky které jsme soupeře často samy dostávali do slibných pozic. Na konci druhé třetiny jsme však udeřili my, když v rozmezí 12 vteřin L. Vlasák dal další dvě branky a zkompletoval hattrick. Soupeř však zbraně nesložil a dokázal předvést podobný kousek, když během 40 vteřin na začátku třetí třetiny vyrovnal. Nebyly to však poslední dvě branky, které se vtěsnali do jednoho střídání a v 36 minutě jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek, ke kterému jsme do konce zápasu přidali ještě jeden gól. Soupeř se navíc po jednom sporném vyloučení nechal rozhodit a někteří jeho hráči začali spíš řešit, na kom si vylijí vztek. Jsem rád, že trenér Přelouče některé své hráče ukočíroval a nedopustil na závěr nějakou zbytečnou melu.

Je dobře, že se nám povedlo soupeře přetlačit i potřetí, ačkoliv se nám řada věcí vůbec nedařila a byli takový celý pomalý, tak jsme zápas ubojovali a to je kolikrát lepší, než vyhrát jednoduše. Zároveň jsem rád, že jsme si tak zřejmě pojistili, že neskončíme poslední, o čemž se většině hráčů a rodičů ani nezdálo, však i toto utkání odehrálo 1 přípravkář, 8 hráčů mladších žáků a pouze 3 starší žáci.“

 

Sestava: Páv – Kozel, Dufek, Musílek, Daníček, Vlasák, Vohralík, Pilař, Baumgartner, Jožák, Tichý, Sedlák

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

9 : 1
02.06.19 - 16:00
Černošice - ZS
SvítkovFinále MČR SŽStarší žáci

poslední ČLÁNKY

»Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019
»Ježci jedou na MČR
Starší žáci28.05.2019
»Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019
»Druhé místo pojištěno
Starší žáci10.05.2019
»Hradec ani na potřetí nevstřelil Ježkům branku
Starší žáci02.05.2019