Dorost01.11.2018Jiří KozelPřečteno: 289x

Jeleni porazili Ježky

Po rozpačitém zápasu se opět snažil dorost urvat body u jednoho z favoritů soutěže.

SK HOKEJBAL Letohrad : Ježci Heřmanův Městec 4:2 (2:0,2:1,0:1)


Do utkání vstoupili Ježci víc než dobře a připravili si několik slibných pozic, mezi největší patřil samostatný únik V. Vohralíka, ale jeho pokus skončil na spojnici. Jak se má nakládat se šancemi následně ukázal letohradský Macháček, který uklidil skákající míček přesně nad rameno A. Páva. Za pár okamžiků jsme tahali míček ze sítě podruhé, když nám utekl Hyksa. Začalo se zdát, že Letohrad se nadechuje k debaklu, ale Ježci situaci ukočírovali a i přes územní převahu soupeře dalším atakům odolali.
V druhé části se Ježci dostali dokonce na rozdíl jednoho gólu, když se trefil V. Šmíd a blízko bylo i vyrovnání, které bohužel nepřišlo a Letohrad dalšími dvěma góly odskočil.
V poslední části se již domácí nehnali tolik do útoku a Ježci ještě víc srovnali hru se soupeřem a vstřelili i gól naděje, když se trefil V. Vohralík. Na další snížení ani přes powerplay však už nedosáhli.

Jiří Kozel: "V soutěži jsou tři týmy, které očekávám, že všem ostatním bodově utečou, je to Autosklo, Svítkov a právě Letohrad. Soupeř má ve svých řadách individuality na které roky marně hledáme recept, ale jak jsem řekl v kabině před zápasem. Bečka a hlavně Macháček přestali od kategorie přípravky růst a pomalu se jim dorovnáme, ale ještě stále to jsou hráči, kteří nám dají ty tři góly, které rozhodnou. Soupeř měl územní převahu, daleko víc zakončení, ale opět jsme se snažili o rychlý přechod do útoku, který několikrát zahrozil. V utkání se hrálo celkem tvrdě, ale absolutně bez nějakých zákeřností a velmi čistě. Tempo zápasu bylo velice svižné a často se hráli celkem dlouhé pasáže bez přerušení. Dokázali jsme udržet krok po celý zápas a to nás doufám povzbudí do dalšího zápasu, který sehrajeme doma 4.11. od 12:00 proti Brnu. Zde budeme chtít plně bodovat."

 

Fotogalerie ze zápasu (web Letohrad)

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 1
24.05.19 - 17:00
Letohrad
LetohradExtraliga DDorost

poslední ČLÁNKY

»Ježci porazili Sršně
Dorost23.05.2019
»Statečně proti lídrovi
Dorost16.05.2019
»Dorost nestačil na Porubu
Dorost10.05.2019
»Fanoušci zatleskali oběma týmům
Dorost02.05.2019
»Dorost bral 6 bodů
Dorost25.04.2019