KLUB06.03.2020Lukáš VajdaPřečteno: 246x

Jaro začíná, přijďte podpořit naše barvy!

Pozvánka na víkend 7.-8.března už jasně naznačuje, že hokejbalové jaro se rozjíždí naplno.

Našemu elitnímu týmu sice ještě zbývá týden, ale již tento víkend proběhne dvoudenní soustředění ve Svitavské hale, kde se v sobotu náš A tým střetne v 17:00 s domácím zástupcem druhé ligy 1.HBC Svitavy. Tento souboj bude zároveň premiérou nově zvoleného trenéra a předsedy našeho klubu Josefa Kozla.

To béčko už na ostro doma proti rezervě Lokomotívy Česká Třebová, která bude jistě chtít odčinit porážku z podzimní části. V minulém zápase vystřelil vítěznou trefu i přes zranění Pavel Kopriva. Osmičlená smečka tehdy uhrála na hřišti soupeře fantastickou výhru 3:2 a pokračovala v té době famózní šňurou několika výher v řadě.
I tento zápas bude premiérou, tentokrát ovšem hráčskou a to Sváti Šídla (viz. rozhovor s jeho bratrem Štěpánem). Ježci do jara navíc opět budou hrát pod taktovkou nestárnoucího Kamila Mlejnka, který se pyšní první příčkou v tabulce asistencí.

Dorostenci pojedou pro potvrzení dobrého startu do jarní části na horké hřiště Hostivaře, které máme co vracet. Právě Hostivař na podzim odstartovala bídnou šňůru proher našich mladých nadějí. Chuť mají, minulý týden doslova vypráskali Přeloučský dorost 15 brankami a dali tak najevo, že se chtějí probojovat na nejvyšší příčky.

Mladší žáci potom zabojují s ježkem v srdci v horském prostředí Letohradského stánku, kde se utkají s výběrem Poličky, domácích Jelenů, Sršňů ze Svitav a Pardubického modrého týmu Autoskla.

Hodně štěstí!!


Sobota:
17:00 Muži A: 1. HBC Svitavy vs. Ježci Heřmanův Městec (hala Svitavy - přípravné utkání)

Neděle:
10:00 ML.žáci: Turnaj mladších žáků v Letohradě (první zápas sehrajeme v 10:00 hod.)
15:00 Dorost: HBC Hostivař vs. Ježci Heřmanův Městec (Praha-Hostivař)
17:00 Muži B: Ježci Heřmanův Městec B vs. Tj Lokomotíva Česká Třebová B (Aréna Ježkárna)