Muži A27.10.2019Josef KozelPřečteno: 299x

Hradec i podruhé v sezóně poražen aneb loupili jsme u Pirátů

Druhá polovina základní části pro náš tým začala v Hradci Králové. I napodruhé jsme Piráty obrali o všechny body a i nadále vládneme 2.lize.

HBC Hradec králové 1988 B v. Ježci HM 1:4  (0:3, 1:0, 0:1)

Posila extraligového áčka domácích, náš útočník Ondřej Běloušek už po 50 vteřinách poslal svou vizitku a připomněl se hradeckým, odkud že je - 0:1. Když ještě do přestávky Hudec a po něm těsně před první sirénou Macenauer uspěli v kombinacích - bylo skóre 0:3 a náš tým mohl hrát v klidu.

To však úplně nekorespondovalo s vývojem a výkladem pravidel. Neskutečných 12 trestů, z nich pak i jeden do konce utkání (Macenauer) udělalo z dalšího vývoje utkání be úplně koukatelnou podívanou. Domácí i díky Mitrovi v jedné z přesilovek uspěli a snížili na 1:3.

Ve třetí části sice tresty nepřestávaly, ale už i za vydatné pomoci domácích, což zakončila boxerská vložka na samotný závěr mezi domácím Šimůnkem a střelcem naší čtvrté branky Hudcem. Oba putovali do sprch o třicet vteřin dříve, ale radostněji se kráčelo našim. Výhra 4:1 nebyla z nejkrásnějších, ale další tři body jsou naše.

Sestava Ježků: Synek (náhr. Novelinka P.) - Menc L., Valenta, Macháček, Trojek, Macenauer, Hudec, Pilař, Böhm, Běloušek, Čejgl, Škoda, Novelinka L., Bahník, Bohatý

Branky Ježků: 1.Běloušek (Pilař, Macenauer), 8.Hudec (Novelinka L., Pilař) PP, 15.Macenauer (Böhm, Novelinka L.), 38. Hudec (Menc L.)