Starší žáci02.05.2019Jiří KozelPřečteno: 411x

Hradec ani na potřetí nevstřelil Ježkům branku

Starší žáci potřetí vynulovali Hradec Králové, který jim za tři zápasy nedokázal vstřelit ani jednu branku (výsledky 4:0,1:0,4:0)

HBC Hradec Králové 1988 : Ježci Heřmanův Městec 0 : 4 (0:1,0:2,0:1), střely 18:39

 

Ježci se od začátku ujali otěží zápasu a soupeře zatlačili na jejich polovině.Všechny tři útočné řady si dokázali vytvořit nemalý tlak, ale uklidňující branka dlouho nepřicházela. Vymyslel ji až z kraje 12. minuty L. Kozel, který našel mezi kruhy V. Baumgartnera a ten míček uklidil do spodního rohu branky. Závěr první třetiny se však Ježkům nevyvedl a horko těžko odvracel kontr soupeře do bezpečí.

Ve druhé části Ježci ještě přidali a Hradec se z obranného pásma dostával daleko hůře. Byl to opět L. Kozel. který našel volnou hokejku v brankovišti V. Baumgartnera a ten protlačil míček skrz betony brankáře. Třetí branku přidal po rychlém vyběhnutí od mantinelu V. Kachlík a zdálo se být rozhodnuto.

Poslední třetina však přinesla pár vyloučení a Piráti přeci jen přichystali Ježkům ještě pár ošemetných situací, ale ti je dokázali odvrátit a posledním kdo vstřelil branku, byli opět Ježci a to při přesilové hře, kde zapracovala trošku náhodná souhra, ale na konci byla branka K. Daníčka.

 

Jiří Kozel: "Hradec Králové hrál svoji hru, která se zakládá na pevné defenzívě a čeká na nějaké to okénko v obraně a okamžitě zaútočí. Jsem rád, že ačkoliv jsme obranu pro toto utkání lepili, tak opět byla téměř nepropustná a co prošlo zvládli brankáři. Musím vyzdvihnout práci trenéra Pirátů, který za tu sezónu udělal s kluky velký pokrok a ani jeden zápas nebyl jednoduchý. Sice jsme měli více ze hry, ale prosadit se nebylo vůbec jednoduché ať již přes velice dobře chytajícího brankáře, tak obětavé hráče, kteří nám nedali chvilku klidu k zakončení. Nás teď čeká zápas ve Svitavách, kde pokud uspějeme za tři body, tak můžeme oslavit 2. příčku v regionu."

 

Sestava: Krásný, Páv - Čapka, Kubátová, Holub, Zmek, Zlesák, Daníček, Šmíd, Pilař, Málek, Kozel, Baumgartner, Munzar, Kachlík, Hladký

 

 

 

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

zrušeno
23.05.20 - 09:30
LETOHRAD
LetohradLiga SŽStarší žáci

poslední ČLÁNKY

»Příští rok bych se chtěl dostat do reprezentace U16, netají se ambicemi Vít Musílek
Starší žáci28.03.2020
»Jak tým bez ambicí k vítězství přišel
Starší žáci23.03.2020
»Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci19.11.2019
»Starší žáci poprvé vyzkoušeli halu ve Svitavách
Starší žáci13.11.2019
»Starší žáci začali odvety vítězně
Starší žáci07.11.2019