Mikropřípravka28.01.2016Miloš ŠvadlenkaPřečteno: 1752x

Dva týmy mikropřípravky bojovaly ve Svitavách

Dne 24.1.2016 jsme se zúčastnili Novoročního turnaje kategorie mikropřípravek (ročník 2008 a mladší) ve Svitavách za účasti mužstev TJ Sršňů Svitavy (černý a žlutý tým), HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, SK Hokejbal Letohrad, SK Rebel Praha (modrý a bílý tým), HC Jestřábi Přelouč a dvou týmů našich Ježků (modrý a bílý tým).

Za Ježky (bílý tým) nastoupili: Jan Švadlenka, Jakub Peřina, Michal Starý, Oskar Meissner, Vodehnal Vojtěch, Adéla Nepovímová

Za Ježky (modrý tým) nastoupili: Kapička Šimon, Mareček Michal, Němeček Tomáš, Adam Švejk, Matyáš Kosnar, Michal Málek, Dominik Šulc

S radostí jsme očekávali druhý turnaj pro nejmenší hráče. Pořadatelství bylo opět přiděleno do Svitav a zde se nám poslední dobou začalo dařit a tak musíme říci, že se Svitavy stávají naši oblíbeným městem.

Již delší dobu jsme říkali, že uvedeného turnaje se zúčastní dva týmy Ježků a nyní jsme se dočkali. S radostí jsme sdělili všem hráčům, že každý hráč se tohoto turnaje zúčastní a to i naši nový hráči a hráči, kteří s námi začali trénovat teprve nyní, ale jak stále říkáme "Účast na turnajích přinese každému hráči více, nežli jakýkoliv trénink".

Do turnaje se přihlásilo celkem 10 týmů a z tohoto důvodu byly rozlosovány dva turnaje a to "Turnaj - modrý" a  "Turnaj - červený" a na každé mužstvo čekalo odehrát celkem 4 zápasy.

Modrého turnaje se zúčastnila mužstva: HBC Autosklo-HAK Pardubice, SK Hokejbal Letohrad, Ježci Heřmanův Městec (modrý tým), TJ Sršni Svitavy (žlutý tým) a SK Rebel Praha (bílý tým)

Červeného turnaje se zúčastnila mužstva: HC Jestřábi Přelouč, Ježci Heřmanův Městec (bílý tým), HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice,  TJ Sršni Svitavy (černý tým) a SK Rebel Praha (modrý tým)

  Turnaj začal náš modrý tým a s týmem z Letohradu. Byli jsme všichni zvědavý, jak se hráči zvládnou tento zápas, protože v této sestavě spolu ještě nehráli. Všichni to zvládli na výbornou!! Sice jsme prohráli, ale bylo to pouze o gól a to s hráči Letohradu byl pro nás skvělý výsledek. Poté jsme nastoupili proti domácím Sršňům (žlutý tým) a zde jsme si kvalitním výkonu všech hráčů připsali své premiérové vítězství. Byla škoda, že přišlo už nyní, protože v poslední zápas s SK Rebel Praha (bílý tým) se nám vůbec nepovedl. Bylo vidět, že první polovinu zápasu hráči ještě vstřebávali předchozí vítězství a výsledek byla pro nás vysoká prohra 9 : 1!! Vzhledem k tomu, že se na poslední chvíli odhlásilo mužstvo HBC Autosklo-HAK Pardubice, tak jsme šli hrát o celkové 3 místo v Modrém turnaji s domácími Sršni (žlutý tým) a tento zápas se sice ze začátku pro nás vyvíjel dobře, ale nakonec soupeř ukázal své kvality a zápas otočil a my obsadili konečné 4. místo v tomto turnaji. 

 Bílý tým začal svůj Červený turnaj s HC Jestřábi Přelouč a po velmi kvalitním výkonu jsme slavili vysokou výhru. Na této výhře se nejvíce podílel Jakub Peřina, který v tomto zápase vstřelil celkem 7 branek!! Dalším soupeřem nám bylo mužstvo HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, kterému jsme měli co vracet. A to prohru v prodloužení z finále posledního turnaje konaného v této hale. Odveta se povedla a přišla druhá výhra, jak se později ukázalo, byl to pro nás nejvíce vyrovnaný zápas se šťastným koncem nyní pro nás, protože zbylé dva zápasy jsme zvládli a připsali si vždy vysoká vítězství. To znamenalo vítězství v Červeném turnaji pro náš bílý tým.

Výsledky:

 

Modrý turnaj

Ježci HM (modrý tým)  : SK Hokejbal Letohrad       2 : 3   branky: Švejk A., Němeček T.

Ježci HM (modrý tým)  : TJ Sršni Svitavy (žlutý tým)              3 : 0    branky: Kapička Š., Švejk A., Němeček T.

Ježci HM (modrý tým)  : SK Rebel Praha (bílý tým)      1 : 9    branky:  Švejk A.

Zápas o 3.místo:

Ježci HM (modrý tým) : TJ Sršni Svitavy (žlutý tým)              1 : 3    branky:  Němeček T.

 

Červený turnaj

Ježci HM (bílýý tým)  : HC Jestřábi Přelouč       11 : 0   branky: 7x Peřina J., 2x Starý M., 2x Švadlenka J.

Ježci HM (bílý tým)  : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice              5 : 3    branky: 3x Peřina J., Nepovímová A., Švadlenka J.

Ježci HM (bílýý tým)  : TJ Sršni Svitavy (černý tým)              7 :0    branky: 2x Peřina J., 2x Nepovímová A., 2x Vodehnal V, Švadlenka J.

Ježci HM  : SK Rebel Praha (modrý tým)      9 : 1    branky:  3x Nepovímová A., 2x Švadlenka J., 2x Peřina J., 2x Vodehnal V.

 

 

Fotogalerie: http://uloz.to/xLNYJa6k/svitavy-24012016-zip

 

Miloš Švadlenka: "Turnaj si myslím zvládla obě mužstva velmi dobře. Na tomto turnaji si odbyli premiéru v dresu Ježků Dominik Šulc a Michal Málek a byla to premiéru s Ježkem na dresu úspěšná. Takže kluci a holky – DÍKY. Děkujeme i všem rodičům za odvoz a podporu. Díky patří i organizátorům za bezproblémový průběh. A těšíme se na další turnaj 28.2.2016. S JEŽKEM V SRDCI!". A závěrem rád dodám: "Je jedno jestli jsi dívka nebo kluk, jestli jsi silák nebo tintítko, velikán nebo prcek je ti 5 nebo 16 u nás jsme všichni Ježci a přivítáme každého z Vás!!"

 

 ježčí Mikropřípravka

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020
»Mikropřípravka v Hradci Králové
Mikropřípravka11.10.2019
»Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019
»Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019
»Turnaj pod střechou
Mikropřípravka11.03.2019