Muži A03.11.2022Lukyč VajdičPřečteno: 191x

Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!

Malenovice – Netradičně v sobotu se měl odehrát zápas mezi Ježky a domácím výběrem Malenovic.  Očekával se těžký boj na nově zrekonstruovaném hřišti, kde si před týdnem vylámala zuby Polička. Naše motivace byla ještě o to větší, když juniorka hrající před námi nedokázala skórovat a prohrála 1:0. 

HBC Malenovice v. Ježci HM  4:2  (2:0, 1:0, 1:2)

Sestava na zápas: Novelinka P. (Padyšák) –  Menc, Musílek – Trojek, Böhm - Čapka, Macháček – Holý – Pilař T., Hudec, Pilař J. – Macenauer,  Novelinka L., Šmíd – Bohatý, Kozel, Vohralík. 

Soupeř začal aktivněji a hned ze začátku se snažil ohrozit Novelinkovu branku, leč snahy skončily naštěstí pouze na zadním mantinelu. Soupeř však nepolevil, hrál velmi důrazně a dobře využíval přečíslení, zejména pak po  skvěle zahrávaném lobování, které překvapivě nekončily zakázaným uvolněním a dělaly nám velké problémy. Nedůraz nás nakonec vyšel draho, kdy soupeř využil náš zmatek v obranném pásmu a překonal Novelinku poprvé - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo ještě hůř, účet první třetiny totiž uzavřel domácí Vingárek a soupeř nám odskočil již na rozdíl dvou branek – 2:0. 

Čekal se nástup odhodlaného týmu bojujícího o tři body, jenže nebyla to naše družina, ale spíš soupeř, který se dostával rychlým přečíslením do ještě nebezpečnějších šancí. I my jsme šance měli, jenže většina z nich skončila buď na zadním mantinelu, nebo na dobře chytajícím Ternovi. Soupeř byl daleko, daleko nebezpečnější, ale Novelinka byl dobře připraven a většinu příležitostí lapil. Jenže v 28.minutě byl i on krátký na střelu z otočky z hole Huťky - 3:0.  

Třetí třetina však začala podstatně lépe, nově sestrojený útok Jan Pilař, Vojtěch Šmíd a především famózní TOMÁŠ PILAŘ se domácím fanouškům uvedl hned po 41 sekundách a prolomil tak domácí kouzlo - 3:1. Jenže Malenovice ihned odpověděly a to o pár sekund později, kdy byl na brankovišti důrazný Hruboš a míček nakonec za Novelinkova záda došťoural - 4:1. Na to jsme ještě dokázali odpovědět a také velmi rychle, Šmíd našel volného TOMÁŠE PILAŘE a ten svým druhým gólem v zápase vykřesal naději - 4:2. Jenže domácí si následně zápas hlídali a prakticky kromě pár šancí nás k ničemu nepustili. Zápas končí, body domů nevezeme. 

  

I přes dobrou třetí třetinu je jisté, že jeden povedený úsek nepřevýší ty špatné. Když hrajete ze třech třetin dobře jen jednu na body to zpravidla nestačí a tento zápas je tím nejlepším příkladem. Za zmínku stojí hra jednotlivců, ale ani to v kolektivním sportu nestačí. Musíme sportovně přiznat, že soupeř hrál dospělý hokejbal a byl prostě lepší. Nám nezbývá nic jiného, než trénovat a dát mužstvu impuls, protože poslední tři týdny nebyly úplně přesvědčivé. Soupeři děkujeme za lekci a přejeme mnoho štěstí do dalších bojů. 

Skvělá fotogalerie HBC Malenovice ZDE: https://eu.zonerama.com/SanyHasik/Album/9092567

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 3
27.11.22 - 14:00
Pardubice - Polabiny
Pardubice B1.LIGA 2022-2023Muži A

nejbližší ZÁPAS

1.LIGA 2022-2023
logo SK Kometa Polička Polička - logo Ježci Heřmanův Městec Muži A
05.03.2023
11:00

poslední ČLÁNKY

»Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body
Muži A02.12.2022
»Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.
Muži A22.11.2022
»Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!
Muži A18.11.2022
»Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.
Muži A04.11.2022
»Nervy, pot a zápletka až do posledních sekund! Brno nakonec zdoláno.
Muži A27.10.2022