Dorost - ježčí zpravodajství

Dorost doma neinkasoval
Dorost doma neinkasoval
Dorost27.10.2021

Dorostenci zase po čase zavítali na domácí stadion. Ukázali, že doma budou ještě silnější, ačkoliv sestava se měnila ještě hodinu před utkáním, díky náhlým omluvenkám. Ježci nejprve marně ostřelovali branku soupeře, ale při oslabení 3 na 5 ukázal své rychlé nohy V. Kachlík a načnul brankový účet utkání.


Dorost obral Piráty
Dorost obral Piráty
Dorost14.10.2021

Dorost pokračuje ve venkovním tažení. Tentokrát jel na hřiště Pirátů do Hradce KrálovéDorost podlehl až po nájezdech
Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost21.09.2021

Dorost zvládl dotáhnout z 0:2 na 2:2, ale v dovednostní soutěži byli šťastnější a připsali si tak bod navíc.


Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Dorost03.07.2021

První utkání finálového turnaje svedlo Ježky a Kladno proti sobě a trenéři obou týmů si řekli, že se potkají opět až ve finále a tak se i stalo. Ježci pokračovali ve famózním výkonu a nedali svému soupeři příliš šancí si finále užít. Ježci tak napsali ve finále zlatou tečku.Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Dorost02.07.2021

Ubytování měli dorostenci zařízené na internátě v Ledči nad Sázavou a aby se konečně trenér trošku rozehřál na semifinále, tak ho svěřenci trošku škádlili a on si konečně pořádně zakřičel ;o) Po snídani na zimním stadionu se rozhodli, že vytvoří peklo v kabině i na hřišti. Zajímavostí je, že Ježci v mládežnických kategoriích s Novým Strašecí nikdy neprohráli a to je na finálových turnajích potkávají docela pravidelně.


Zlatý dorost - 3. díl
Zlatý dorost - 3. díl
Dorost01.07.2021

Poslední zápas ve skupině přinesl jednoznačné vítězství a posunulo Ježky na 1. místo ve skupině.Zlatý dorost - 2. díl
Zlatý dorost - 2. díl
Dorost30.06.2021

Po remíze s Kladnem potřeboval dorost opět bodovat i proti Autosklu a nejlépe za dva body. V první polovině byli Ježci aktivnější, ale šance se střídali na obou stranách. V druhé části Ježci svého soupeře doslova demolovali, ale prosadili se pouze dvakrát.


Zlatý dorost - 1. díl
Zlatý dorost - 1. díl
Dorost29.06.2021

Ježčí dorost se kvalifikoval na finálový turnaj nejlepších 8 týmů z celé České republiky. Do skupiny jim byli nalosováni Alpiq Kladno, HBC Autosklo HAK Pardubice a DDM Elba Ústí nad Labem.Dorost v TOP8
Dorost v TOP8
Dorost23.06.2021

V prvních dvou kvalifikačních utkáních Ježci nezaváhali a zároveň si utvořili velice dobré skóre a cesta za dalšími dvěma zápasy, tak mohla být relativně klidná. Za soupeře jim bylo nejdříve Nové Strašecí a následně Hostivař. I tito dva soupeři oba předchozí zápasy vyhráli a tak bylo velice pravděpodobné, že jde také o účastníky finále, které se hraje 26.-27.6. ve Světlé nad Sázavou. Zajímavostí bylo, že v druhém utkání se A. Páv, jindy brankář, objevil jako útočník.


Dorost roli favorita zvládl
Dorost roli favorita zvládl
Dorost09.06.2021

I dorostenecká soutěž má svůj pohár do kterého jsme vyslali naše Ježky. Ti v prvním kolem měli za úkol splnit roli favoritů a pokud možno oba dva zápasy vyhrát za tři body. To se povedlo a v dalším kole je již čekají těžší soupeři. Stejně jako Ježci neporaženi v prvních dvou kolech a to HBC Hostivař a HBC Nové Strašecí.