Dorost - ježčí zpravodajství

Chtěl bych zabojovat o místo v reprezentaci U18, hlásí před sezónou Josef Sedlák
Chtěl bych zabojovat o místo v reprezentaci U18, hlásí před sezónou Josef Sedlák
Dorost06.08.2022

Na začátku července se v Pardubických Polabinách konal Evropský pohár a i Ježci na něm měli své zastoupení! Jedním z Ježků v dresu reprezentace byl i Josef Sedlák, který během sezóny zaznamenal obrovský herní progres. Jak sezónu hodnotí a jaké jsou jeho vyhlídky do sezóny následující?


Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Dorost21.01.2022

Heřmanův Městec – druhé kolo mládežnických reprezentantů zahájíme u dorosteneckého reprezentanta a již hojně využívaného obránce pro náš A tým. Řeč je o nadějném teprve šestnáctiletém Vítu Musílkovi, který nosí hrdě kapitánské C v dorostu, patří k stabilním pilířům juniorky a předvedl parádní nástup do A-týmu. Víc už ovšem samotný Vítek...Dorost doma neinkasoval
Dorost doma neinkasoval
Dorost27.10.2021

Dorostenci zase po čase zavítali na domácí stadion. Ukázali, že doma budou ještě silnější, ačkoliv sestava se měnila ještě hodinu před utkáním, díky náhlým omluvenkám. Ježci nejprve marně ostřelovali branku soupeře, ale při oslabení 3 na 5 ukázal své rychlé nohy V. Kachlík a načnul brankový účet utkání.


Dorost obral Piráty
Dorost obral Piráty
Dorost14.10.2021

Dorost pokračuje ve venkovním tažení. Tentokrát jel na hřiště Pirátů do Hradce KrálovéDorost podlehl až po nájezdech
Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost21.09.2021

Dorost zvládl dotáhnout z 0:2 na 2:2, ale v dovednostní soutěži byli šťastnější a připsali si tak bod navíc.


Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Dorost03.07.2021

První utkání finálového turnaje svedlo Ježky a Kladno proti sobě a trenéři obou týmů si řekli, že se potkají opět až ve finále a tak se i stalo. Ježci pokračovali ve famózním výkonu a nedali svému soupeři příliš šancí si finále užít. Ježci tak napsali ve finále zlatou tečku.Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Dorost02.07.2021

Ubytování měli dorostenci zařízené na internátě v Ledči nad Sázavou a aby se konečně trenér trošku rozehřál na semifinále, tak ho svěřenci trošku škádlili a on si konečně pořádně zakřičel ;o) Po snídani na zimním stadionu se rozhodli, že vytvoří peklo v kabině i na hřišti. Zajímavostí je, že Ježci v mládežnických kategoriích s Novým Strašecí nikdy neprohráli a to je na finálových turnajích potkávají docela pravidelně.


Zlatý dorost - 3. díl
Zlatý dorost - 3. díl
Dorost01.07.2021

Poslední zápas ve skupině přinesl jednoznačné vítězství a posunulo Ježky na 1. místo ve skupině.Zlatý dorost - 2. díl
Zlatý dorost - 2. díl
Dorost30.06.2021

Po remíze s Kladnem potřeboval dorost opět bodovat i proti Autosklu a nejlépe za dva body. V první polovině byli Ježci aktivnější, ale šance se střídali na obou stranách. V druhé části Ježci svého soupeře doslova demolovali, ale prosadili se pouze dvakrát.


Zlatý dorost - 1. díl
Zlatý dorost - 1. díl
Dorost29.06.2021

Ježčí dorost se kvalifikoval na finálový turnaj nejlepších 8 týmů z celé České republiky. Do skupiny jim byli nalosováni Alpiq Kladno, HBC Autosklo HAK Pardubice a DDM Elba Ústí nad Labem.