Dorost05.10.2020Jiří KozelPřečteno: 684x

Dorost za tři body

Dva předchozí zápasy dorostenci prohráli o jediný gól, tentokrát již chtěli získat plný počet bodů. To se i povedlo, ale nebylo to tak jednoduché, jak napovídá konečný výsledek.

HBC Hodonín : Ježci Heřmanův Městec 1 : 8 (1:1,0:4,0:3), střely 17:34

Góly: 3x Šmíd, 2x Pilař, Hladký, Kachlík, Baumgartner

 

Do utkání vstoupili Ježci velmi aktivně a první polovina třetiny jim zcela patřila i tak však nejprve zahrozili domácí, když pláchl do samostatného úniku hráč domácích. Svoji šanci však neproměnil a na druhé straně otevřel skóre utkání V. Šmíd. Druhý gól vzápětí střílí T. Málek, ale není uznán pro předčasně přerušenou hru rozhodčím. Podobná situace se opakuje i za další minutu. Po té dostal soupeř šanci přesilové hry, kterou využil a srovnal. Závěr třetiny přinesl spousty nepřesností na všech stranách a dohrálo se velmi neuspořádaně.

Druhá třetina přinesla raketový start, když již v desáté vteřině dorážel střelu V. Musílka za záda brankáře J. Pilař. Možné komplikace pro Ježky mohl přinést trest pro L. Kozla za celkem malicherné opření se do mantinelu po neviditelném faulu, kde jsme naopak mysleli, že fauloval soupeř a půjde do tří. Kluky to však spíš nabudilo. V 23. minutě typickou střelou zápěstím uklízí míček V. Baumgartner a Ježci dostávají potřebný klid na hokejky. Hra se přesouvá před branku Hodonína a ten pod tlakem vytváří okénka v obraně, které dokážeme trestat. Nejprve se prosazuje O. Hladký a následně V. Kachlík.

Poslední dějství Ježci nechtěli jen dohrát, ale stále se hnali za dalšími góly. V obraně však nebyli tolik důslední a A. Páv ještě musel do konce zápasu ukázat pár zákroků, tak aby udržel na našem kontě jen jednu inkasovanou branku. Na straně druhé se již vymýšleli oku libé fintičky a tři skončili v brance, když se trefil 2x V. Šmíd a 1x J. Pilař.

 

Jiří Kozel: „Zápas jsme začali aktivně, ale nervózně a když se přidalo pár situací ve kterých jsme se cítili ublížení, tak se utkání najednou začalo vyrovnávat. Po první třetině jsme si to vyříkali a vrátili se k tomu, jak jsme utkání začali. Nerozhodil nás ani dost přísný desetiminutový trest a poctivou hrou jsme dokráčeli k postupnému navýšení skóre. Soupeř hrál velice dobře a za žádnou cenu se nechtěl vzdát, což jsme kvitovali, jelikož i náš tým musel makat až do konce.“

 

Sestava: Páv – Musílek, Čapka, Sedlák, Holub, Zlesák, Pilař, Šmíd, Kachlík, Málek, Kozel, Baumgartner, Hladký, Munzar

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

- : -
25.09.22 - 11:00
Heřmanův Městec
DorostExtraliga dorostu 2022-2023Kyjov

nejbližší ZÁPAS

Extraliga dorostu 2022-2023
logo Ježci Heřmanův Městec Dorost - logo HBK Kyjov Kyjov
25.09.2022
11:00

poslední ČLÁNKY

»Chtěl bych zabojovat o místo v reprezentaci U18, hlásí před sezónou Josef Sedlák
Dorost06.08.2022
»Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Dorost21.01.2022
»Dorost doma neinkasoval
Dorost27.10.2021
»Dorost obral Piráty
Dorost14.10.2021
»Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost21.09.2021