Dorost23.06.2021Jiří KozelPřečteno: 631x

Dorost v TOP8

V prvních dvou kvalifikačních utkáních Ježci nezaváhali a zároveň si utvořili velice dobré skóre a cesta za dalšími dvěma zápasy, tak mohla být relativně klidná. Za soupeře jim bylo nejdříve Nové Strašecí a následně Hostivař. I tito dva soupeři oba předchozí zápasy vyhráli a tak bylo velice pravděpodobné, že jde také o účastníky finále, které se hraje 26.-27.6. ve Světlé nad Sázavou. Zajímavostí bylo, že v druhém utkání se A. Páv, jindy brankář, objevil jako útočník.

HBC Nové Strašecí : Ježci Heřmanův Městec 1 : 4 (0:3,1:1), střely 13:21

Jiří Kozel: "Na dvojzápas jsme vycestovali o něco dříve a tak jsme viděli celé utkání našich budoucích soupeřů. V zápase dominovala Hostivař, ale Strašecí dostálo svému jménu a svého soupeře škádlilo nebezpečnými výpady. Hostivař v závěru přeci jen prolomila obranu soupeře a vyhrálo fotbalově 1:0, tak jako ve svých dvou předchozích kláních. Trošku jsme propadli tomu, že jsme viděli sice velmi dobře bránící Strašecí, ale bez nijak velkého pohybu a takový ten pocit, kdy jsme si dopředu věřili nás srazila. "Bubáci" na nás vlétli a nebýt A. Páva mohlo to být po prvních dvou střídáních 2:0 pro soupeře. Do zápasu jsme se tak dostávali postupně a dokázali se i prosadit, což bylo velice důležité. V druhé půlce jsme inkasovali, ale ze hry jsme stále měli víc než soupeř, ale tento víkend jsme se neskutečně prali s koncovkou a z brankářů dělali hvězdy utkání. Důležité tři body pro sklidnění byly na světě."

 

HBC HOSTIVAŘ : Ježci Heřmanův Městec 3 : 2 (1:1,2:1), střely 10:21

Jiří Kozel: "V úmorném vedru jsme nastoupili po dvacetiminutové přestávce k dalšímu utkání proti Hostivaři. A do utkání vstoupili daleko lépe a s pohybem, který nám v úvodu prvního zápasu chyběl. I přes náš dobrý vstup vstřelil první gól soupeř a museli jsme dotahovat. Soupeři dělala problém naše rotace, ale naše střelecké trápení z prvního utkání se ještě znásobilo. Dokázali jsme v utkání dvakrát dorovnat soupeře a dokonce přidat branku na 3:2, ale pro údajné bránění našeho hráče v zákroku brankáře Hostivaře nebyla uznána. Bohužel vzápětí se trefil navrátilec z trestné lavice A. Šťastný a ačkoliv jsme si vynutili ještě tlak, odvolali brankáře, tak na víc než na zahození pár šancí čas nezbyl. Snad budeme střelecky plodnější na finále, kde čas 2x12minut bude velice ošidný a nedovolí příliš chyb a zahozených šancí."

 

Rozlosování finálového turnaje

Skupina A:

HBC Hostivař

HBC Nové Strašecí

HbK Karviná

TJ KOVO Praha

Skupina B:

Ježci Heřmanův Městec

HBC Autosklo HAK Pardubice

HBC Kladno

Elba DDM Ústí nad Labem

 

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

7 : 0
22.05.22 - 11:00
Heřmanův Městec
DorostExtraliga dorostu 2021-2022Kyjov

poslední ČLÁNKY

»Chtěl bych zabojovat o místo v reprezentaci U18, hlásí před sezónou Josef Sedlák
Dorost06.08.2022
»Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Dorost21.01.2022
»Dorost doma neinkasoval
Dorost27.10.2021
»Dorost obral Piráty
Dorost14.10.2021
»Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost21.09.2021