Dorost04.03.2020Jiří KozelPřečteno: 338x

Dorost rozhodl hned v úvodu utkání

Dorost v prvním jarním utkání přehrál vysoko Přelouč, teď ho však čeká trojlístek nejlepších týmů, které teprve pořádně prověří jeho připravenost.

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 15 : 1 (4:0,8:1,3:0), střely 66:10

 

Jiří Kozel: „Na start soutěže se kluci ohromně těšili. Chtěli jsme hrát svoji tradiční hru s vysokým nasazením a napadáním. Bylo nás plné hřiště od začátku až do konce utkání a to dělalo soupeři veliký problém. Zápas jsme rozhodli hned na začátku, když to ve čtvrté minutě bylo již 3:0. Hráči nepolevili a bavili se hokejbalem až do samotného závěru zápasu. K vidění tak byli pohledné akce, které jsme dokázali v celkem slušném poměru i proměňovat.

Start do jara se nám povedl. Teď nás čekají za sebou tři favoriti soutěže, když potkáme postupně Hostivař, Autosklo a Svítkov, kde bychom rádi získali nějaký bod, který by nám velice pomohl. Bude to však velice těžké, jelikož nás trápí různé bolístky, nemoci a lyžáky, které nám zatím nedovolili trénovat v nějakých ustálených formacích. Do nedělního zápasu s Hostivaří tak vstoupí hodně splácaná sestava, ale věřím, že o to víc bojovnosti v Praze ukážeme a nedáme body zadarmo.“

 

Sestava: Páv – Holý, Čapka, Musílek, Jožák, Zlesák, Daníček, Pilař, Šmíd, Kozel, Vohralík, Baumgartner.

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ČLÁNKY

»Dorost porazil hokejový výběr HC Chrudim
Dorost11.06.2020
»Výlet do Prahy body nepřinesl
Dorost09.03.2020
»Dorost na Palmovce
Dorost27.02.2020
»Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019
»Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019