Dorost10.05.2019Jiří KozelPřečteno: 813x

Dorost nestačil na Porubu

Na Ježkárnu přijela Poruba, která před dvojzápasem okupovala 4. místo o které je mohli připravit právě Ježci, ale to by museli oba zápasy vyhrát. Překvapení se nekonalo a Ježci, ačkoliv podali proti hokejovým a hokejbalovým reprezentantům bojovný výkon, zůstanou na 6. příčce na které ji již žádný tým ze spodních pater nemůže vystřídat, jelikož má luxusní 13 bodový náskok.

Poruba přijela na Ježkovku zřejmě v nejsiljnější možné sestavě, která obsahovala například Alexe Kotáska hráče hokejových Vítkovic a hokejové reprezentace U16, Dostál Radim kapitán České hokejbalové reprezentace U15, Kubínová Lucie, Držmíšková Kateřina mistryně světa v hokejbale...a další a další.

 

Ježci Heřmanův Městec : Sokol Poruba 2:5 (1:2,1:0,0:3)
Ježci Heřmanův Městec : Sokol Poruba 0:5 (0:4,0:0,0:1)

 

Jiří Kozel: "Do obou utkání jsme vstoupili velmi špatně a rychle prohrávali. V prvním utkání 0:2 a v druhém dokonce 0:4. Do prvního utkání se nám povedlo vrátit, když jsme vyrovnali a soupeř odskočil až v druhé polovině poslední části. Škoda v tomto utkání jsme mohly nějaké body získat. V druhém utkání se nám již povedlo Porubu pouze zastavit, tak abychom nedostali nějaký debakl. Zde se již trošku projevilo, že za poslední dobu jsme odehráli velké množství zápasů a kluci neměli z čeho brát. Pro nás je tahle soutěž o velkých zkušenostech, které sbíráme týden co týden. Tréninky jsou pěkná věc, ale ta herní praxe je zase o něčem jiném. Ti nejvytíženější hráči odehrají za sezónu přes 50 zápasů a to už je pěkná porce.

Musím říct, že mě mrzí fakt, že kluci opravdu dřou, jsem přesvědčený, že každý se vydal z maxima a musí od některých fanoušků poslouchat co vše děláme špatně. Až přijedou soupeři, kteří budou složeni jen z hokejbalistů. Z hokejbalistů toho daného klubu, bez hostování a střídavých startů a my utkání vypustíme, tak budu přemýšlet co děláme špatně...ale takhle? Trošku mi to přišlo, jako na profi fotbale. Bohužel to kluci vnímají dost negativně, ale řekli jsme si o tom po prvním zápase své a doufám, že vědí, že jsme utkání odehráli dobře."

 

Sestava: Páv - Čapka, Holý, Jožák, Musílek, Daníček, Šmíd, Vohralík, Pilař, Málek, Kozel, Baumgartner, Hasík, Synek

 

Fotogalerie ze zápasu (M. Dyčka)

 

 

 

 

 

 

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

zrušeno
17.05.20 - 11:00
ZLÍN - Malenovice
MalenoviceExtraliga DDorost

poslední ČLÁNKY

»Výlet do Prahy body nepřinesl
Dorost09.03.2020
»Dorost rozhodl hned v úvodu utkání
Dorost04.03.2020
»Dorost na Palmovce
Dorost27.02.2020
»Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019
»Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019