Dorost27.02.2020Jiří KozelPřečteno: 582x

Dorost na Palmovce

Ježčí dorost poprvé putoval na tradiční turnaj Pražský míček. Turnaj se hrál na 2x12 minut, kdy se všech 5 týmů potkalo ve vzájemných utkáních a následně se hrálo o umístění. Na turnaji prohráli Ježci jediný zápas a to proti celkovému vítězi. Díky absenci několika hráčů doplnil sestavu Bohumil Jakoubek jindy Pirát z Hradce Králové.

Jiří Kozel: "Na turnaj jsme odjížděli po dvou trénincích na hřišti a dá se říct ve velmi improvizované sestavě čítající 10 hráčů. Navíc se nám hned v prvním utkání zranil T. Málek a K. Daníček, který ještě byl občas schopen do pár střídání naskočit. Skoro celý turnaj jsme tak odehráli s 8 hráči a to ještě v utkání se Suchdolem polovinu utkání chyběl M. Holý, když se vyfauloval do konce utkání.

Ze začátku turnaje se hrálo velmi nepřesně - bylo znát, že všichni na hřišti teprve začínají a o nepřesnosti nebylo nouze. Postupem času však se kvalita utkání zvedala a musím říct, že mě příjemně překvapilo, že jsme působyli až neskutečně čerstvým dojmem na to co toho kluci museli naběhat.

V prvním utkání jsme se rychle ujali vedení 2:0, když se dvakrát mezi nohy trefil střelec turnaje V. Baumgartner. Kovo však dokázalo zaslouženě vyrovnat, když bylo po většinu utkání aktivnějším týmem.

S Kelty jsme sice dobře začali, když načal skóre opět Baumgartner, ale následně se Kelti začali dostávat do více a více brankových příležitostí, které dokázali přetavit v góly.

První utkání s Malenovicemi toho dne jsme sice vedli, ale po pár nevyužitých šancích jsme zbytečně inkasovali, když soupeř byl minimálně nebezpečný. Zbytečně ztracený bod nás stál finále.

Se Suchdolem šlo po celou dobu o velmi vyrovnané utkání. Soupeřovi stačila remíza k účasti ve finále my naopak potřebovali vyhrát. Suchdol hrál ze zabezpečené obrany a na asfaltu na kterém se toto utkání hrálo jsme vždy poloviční a tak se nám ani přes veškerou snahu gól vstřelit nepovedlo.

V utkání o třetí místo jsme čekali, že na nás Malenovice vlétnou a přejedou, jelikož disponovali celkem širokým kádrem, ale nám se povedlo rychle gólově odskočit a soupeř možná i trošku rezignoval."

 

Ježci Heřmanův Městec : TJ Kovo Praha 2:2

Ježci Heřmanův Městec : SK Kelti 2008 1:3

Ježci Heřmanův Městec : HBC Malenovice 1:1

Ježci Heřmanův Městec : SK Suchdol nad Lužnicí 0:0

o 3. místo

Ježci Heřmanův Městec : HBC Malenovice 5:1

 

Sestava: Páv - Holý, Jakoubek, Jožák, Daníček, Baumgartner, Kozel, Málek, Hasík, Zlesák, Vohralík

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

10 : 1
06.06.21 - 14:00
Heřmanův Městec
DorostMarkmed pohár dorostu 2021Eagles Brno

nejbližší ZÁPAS

Markmed pohár dorostu 2021
logo HBC Nové Strašecí Nové Strašecí - logo Ježci Heřmanův Městec Dorost
20.06.2021
11:30

poslední ČLÁNKY

»Dorost roli favorita zvládl
Dorost09.06.2021
»Dorost opět zvítězil 8:1
Dorost13.10.2020
»CO JE?
Dorost12.10.2020
»Dorost za tři body
Dorost05.10.2020
»Dorost ztratil zápas opět v závěru utkání
Dorost28.09.2020