Dorost22.11.2019Jiří KozelPřečteno: 538x

Další prohra dorostu

Zápas se do poloviny zápasu výsledkově nevyvíjel příliš dobře, když to bylo bylo 0:3 z pohledu Ježků. Dvěma góly Pilaře se Ježci přiblížili a zdálo se, že zápas otočí. V poslední minutě však Kovo udeřilo při powerplay.

TJ KOVO Praha : Ježci Heřmanův Městec 5 : 2 (1:0,2:2,2:0), střely 35:37

Góly: Pilař Jan 2x

 

Hned v prvním střídání jsme KOVO pustili do velké šance, když při rozehrávce chyboval K. Daníček, ale A. Páv si s prvním výpadem O. Fluxy poradil. Oba týmy se začali dostávat do dobrých pozic a před brankou docházelo k několikanásobným dorážkám, ale brankáři vše vyřešili. Poprvé se měnilo skóre v přesilovce Ježků, když po vyhrané buly v útočném pásmu byl první u míčku kupodivu O. Fluxa, dokázal si píchnout míček přes našeho obránce a svůj kousek zakončil do vinglu 1:0. Takto i první dějství skončilo.

Do druhé třetiny šli Ježci s touhou minimálně vyrovnat, ale své šance opět uklidili buď nad branku, nebo do výstroje brankáře Kova. To domácí v této činnosti byli daleko přesnější a opět to bylo po samostatných nájezdech, když propadl některý z obránců. Výsledek 3:0 už vypadal dost špatně, ale minulý víkend zde za podobného výsledku otočili Malenovice, tak proč by se to nemohlo povést Ježkům. Vypadalo to, že si na svůj kolaps vzpomněli i hráči Kova, když dvakrát dokázal vrátit míček do prázdné branky J. Pilař a rázem to bylo 3:2. Do konce druhé třetiny se hrálo na jednu branku a gól byl doslova na vlásku, soupeř nemohl, ale do přestávky výsledek udržel.

Třetí třetina přinesla nové měkké a lehké míčky a Ježci museli zjednodušit hru, jelikož kombinaci míčky moc nesvědčili. Došlo k pár situacím, kdy se míček kutálel po brankovištích obou týmů, ale vždy dokázala dřív zasáhnout hokejka bránícího týmu, nebo situace skončila přesným zákrokem brankáře. Asi nejblíže měl k vyrovnání V. Vohralík, ale ten si šetřil munici až na utkání B-týmu mužů. Třetí třetina utekla neskutečně rychle. V poslední minutě se nedařilo přerušit hru v útočném pásmu a tak šel brankář A. Páv z branky za hry. Powerplay se však nepovedla a hráči Kova zvýšili 40 vteřin před koncem na 4:2. Ježci se nechtěli vzdát ani tomuto stavu, ale dopustili se faulu a do hry byli na poslední vteřiny vráceni hráči, kteří do třetí části zasáhli jen sporadicky a Kovo po vyhrané buly navýšily výsledek na konečných 5:2.

 

Jiří Kozel: „Po minulé veleúspěšné sezóně ve starších žácích a dorostu a velice dobrém startu do letošních soutěžích jsme si možná o sobě začali myslet, že jsme lepší než skutečně jsme. Navíc jsme narazili na tři velké favority, kde jsme nad těsnými prohrami mávli rukou, ale další dvě těsné prohry s mužstvy kolem nás již trošku bolí. Dřív se nám v těchto zápasech přiklonilo většinou štěstí a nyní to je přesně opačně. Musíme zkusit zastavit tu černou sérii ještě teď na podzim a na jaro potrénovat rychlost a to především obránců, kteří nám v tomto ohledu trošku plavou. Většinu gólů dostaneme po samostatném úniku.“

 

Sestava: Páv – Holý, Čapka, Musílek, Jožák, Málek, Vohralík, Šmíd, Pilař, Kozel, Baumgartner, Zlesák, Synek, Hasík

ježčí Dorost

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

zrušeno
17.05.20 - 11:00
ZLÍN - Malenovice
MalenoviceExtraliga DDorost

poslední ČLÁNKY

»Výlet do Prahy body nepřinesl
Dorost09.03.2020
»Dorost rozhodl hned v úvodu utkání
Dorost04.03.2020
»Dorost na Palmovce
Dorost27.02.2020
»Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019
»Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019