Muži B21.08.2020Lukáš VajdaPřečteno: 435x

Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa

Již dříve jsem měl v rozhovoru Matěje Bohatého, který má jedno unikum (teda on jich má více), ale to které je opravdu unikátní, je hraní s jeho otcem ve stejném týmu. Dnes přináším rozhovor s jeho otcem, pevným článkem naší rezervy, Lubomírem Bohatým.

Pro toto unikum nechám již dále vše na samotném rozhovoru.

Ahoj Lubo, děkuji že si přijal nabídku na rozhovor. Ty a Matěj jste v hokejbale, i ve většině sportů rarita, jaké je hrát se svým synem?

Ahoj, popravdě řečeno, je to zvláštní pocit zahrát si se synem v jednom týmu. A jak říkáš, není to ve většině sportů běžné. Ať už se jedná o jakoukoliv soutěž.

Dáváš Matějovi sodu po nezdaru, nebo spíš Matěj tobě? (smích)

(smích)....Ne nedávám... On je služebně starší, tak si to nemůžu dovolit. Z každého nezdaru si vezmeme ponaučení a jde se dál.

Ty ses zapojil do přípravy s ačkem už v zimě, nyní jsme tě také mohli vidět na přípravném utkání, trénuje se ti s ačkem dobře, nebo je to více méně spíš láska ke sportu?

Je to od obojího něco. S ačkem se mi trénuje dobře. Je tam super parta. A já chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa (smích). A taky mě to hodně baví. Od mládí sportuju a rád bych co nejdéle. Když zdraví dovolí.

Jsou tréninky pod vedením Pepy Kozla pro tebe těžké? Jaké z přípravy máš pocity?

Abych pravdu řekl, moc času jsem v přípravě neztravil kvůli pracovním povinnostem. A přece jen jsem hráč B týmu. Ale Pepa Kozel je zkušený, má něco odehráno a ví a vidí, co tým potřebuje.

V minulé anulované sezoně byl i náš B tým hodně vysoko, čím to bylo dle tebe?

Je to hlavně proto, že nám hodně pomáhali hráči A týmu. Ale ani hráči B týmu se vůbec neztratili... Např. Štěpán Šídlo je hodně šikovný hráč. A taky velký podíl na tom mají oba gólmani. A vše to diriguje mladík Kamil Mlejnek (smích)

Mluvil si o partě v Ačkovské kabině, jaká je parta v kabině rezervy?

V kabině rezervy je parta taky skvělá... Hrajeme sice každý jinou soutěž, ale pořád jsme jedna parta, jeden tým a navzájem se podporujeme... Jsme přeci jen všichni JEŽCI!!

Jaký je v KHBL tvůj nejoblíbenější tým, proti kterému rád hraješ?

Nemám vyloženě žádný oblíbený tým. Každý z týmů má svou sílu a nedá se žádný podcenit. Snažím se ze sebe vydat vše co jde. Ať už jde např. o Chlumec nebo Opatovice. Hlavní je užít si pocit z dobré hry a výkonu týmu.

Co tě ještě v rámci přípravy na novou sezonu čeká?

Teď už nic moc. Budu pokračovat ve cvičení jak na hřišti, tak v posilovně. A budu doufat, že sezóna začne a nebude zase přerušena.

I tebe se zeptám na největší osobnost v historii Ježků, tedy kdo jim podle tebe je a proč?

Nejsem žádný pamětník, ale za tu krátkou dobu co hraji to jsou za mě bratři Mencové. A proč? Protože předávají týmu hodně zkušenosti jak na hřišti, tak i mimo něj.

Děkuji ti moc Lubo za tvé odpovědi a popřeji ti, aby se tvé zdraví co nejdéle drželo a mohl si dal nosit Ježka na dresu. Děkuji

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

10 : 2
13.09.20 - 13:00
Česká Třebová
Č.Třebová BKrajská liga 2020-2021Muži B

nejbližší ZÁPAS

Krajská liga 2020-2021
logo Ježci Heřmanův Městec Muži B - logo SK Prachovice Prachovice
27.09.2020
17:00

poslední ČLÁNKY

»Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020
»Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020
»Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020
»Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Muži B14.08.2020
»Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Muži B16.04.2020