Ženy04.03.2015Jiří KozelPřečteno: 3774x

Bodliny si z Letohradu odvezli 5. místo

Tak jako mikropřípravka, tak i ženy zavítali na turnaj do Letohradu kde se hrálo opět, jako v Chrudimi na mobilním hřišti postaveném v tělocvičně. Do turnaje se přihlásila pětice týmů TJ Lokomotiva Česká Třebová, Pirátky Hradec Králové, TJ Paramo Svítkov Stars, SK Hokejbal Letohrad a ženský tým Ježků z Heřmanova Městce - zkrátka naše "Bodliny".

Turnaj přinesl velice vyrovnaná utkání, která rozhodovali drobnosti. Nikdo vysloveně nedominoval ačkoli TJ Lokomotiva Česká Třebová neztratila jediný bod, tak lehce se jim za vítězstvím nešlo a o celkový triumf museli hodně bojovat již proti našemu týmu Bodlin, když po prvním poločase prohrávali 0:1, bohužel pro naše barvy ukázali zkušenost v poločase druhém a zápas otočili.

Ještě lépe nakročeno jsme měli v utkáním druhém, kde děvčata odskočila dokonce do dvoubrankového vedení, ale i Pirátkám se povedlo skóre dorovnat, alespoň na remízu 3:3.

V dalších dvou utkáních byli Bodliny střelecky aktivní, ale nedařilo se jim míček dostat za záda brankářek soupeřů a tak odešli v obou případech poražené.

 

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 : 2 (1 : 0), střely 13 : 14

Bodliny Heřmanův Městec : Pirátky Hradec Králové 3 : 3 (2 : 0), střely 10 : 12

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Paramo Svítkov Stars 0 : 4 (0 : 2), střely 9 : 12

Bodliny Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad 1 : 3 (0 : 2), střely 14 : 13

 

Edita Musilová: "Na turnaj do Letohradu se náš tým těšil jako na každý turnaj. Jsme rády, že jsou i turnaje mimo Východočeský přebor, které můžeme absolvovat. I přes né zcela pozitivní výsledky v turnaji se na týmu projevují poctivé tréninky, některé hráčky chodí trénovat i s muži. Tým je vždy namotivován do začátku zápasu, kde se nám podaří v první půli držet i brankové vedení, ke konci zápasu se nás drží pravidlo - čím víc chceme, tím méně to jde. V tu chvíli hrajou velkou roli i "nervíky". Klobouk dolů před nasazením celého týmu do všech zápasů, zlepšení díky tréninkům je určitě znát a věříme, že výsledky budou určitě časem lepší a lepší."

 

Konečné pořadí:

1. TJ Lokomotiva Česká Třebová

2. TJ Paramo Svítkov Stars

3. Pirátky Hradec Králové

4. SK Hokejbal Letohrad

5. Bodliny Heřmanův Městec

 

Hodnocení a komentáře ostatních týmů naleznete na: http://hokejbal-vychod.cz/zpravodajstvi/turnaje-v-letohrade-pro-nejmensi-hvezdy-a-hokejbalistky-lokomotivy_id-3667.html

 

ježčí Ženy

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Bodliny první
Ženy28.10.2018
»Ježčí Bodliny bojovaly v České Třebové
Ženy25.04.2017
»Zlaté Bodliny
Ženy27.05.2016
»Ježkárna hostí turnaj žen
Ženy20.05.2016
»Brněnské výstaviště hostilo turnaj žen
Ženy10.11.2015