Ženy05.05.2015Edita MusilováPřečteno: 2155x

Bodliny přivezly z Holešovického výstaviště 3. místo

Neskutečné nabuzení předvedly všechny hráčky Bodlin. Na turnaj odjelo pouze 8 hráček pod dohledem druhého trenéra. Rozpis turnaje sliboval těžké zápasy, na které bylo potřeba obrovského soustředění a bojovnosti. I přes to se podařilo poprvé v kariéře ženského klubu dosáhnout na "bednu".

Turnaje se účastnily kluby Litice Plzeň a Rebels Praha, se kterými  jsme se v zápase ještě nepotkaly a poté již známé Fretky Nižbor a Ďáblové Praha, které se nám ještě nikdy nepodařilo porazit. Hned v prvním zápase jsme vyzvaly "Rebelky". Zápas byl z počátku dost vyrovnaný, přestože se nám dařilo soupeřky přehrávat, nemohly jsme se dostat ke kvalitnějšímu zakončení. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který pro nás znamenal první tři body do tabulky.

V druhém zápase už pro nás bylo těžší udržet "Fretky" od míčku. Přestože se nám podařilo v prvním půli skórovat a vybudovat si náskok, hned po 15 vteřinách druhé půle bylo srovnáno. Šance byly na obou stranách a  zápas pro nás rozhodla až Edita Musilová, když nádhernou střelou na zadní tyč překonala gólmana.

V následujících dvou zápasech jsme se snažily pouze o udržení vyrovnané hry. Bohužel Ďáblice s námi moc slitování neměly a díky rychlým přihrávkám a tvrdým střelám nám nakonec nadělily 8 gólů. V posledním zápase jsme se ještě chtěly poprat o druhé místo s týmem Litice Plzeň, ale herně i fyzicky na tom byl lépe, do šancí nás pouštěl zřídka a nakonec nám dvěma góly udělily porážku.

Ze čtyř zápasů jsme tedy vybojovaly 6 bodů s bilancí 2 výhry a 2 prohry, což stačilo na krásné 3. místo. Tento výsledek pro nás znamenal obrovský úspěch a poprvé také velký pohár.

 

Monika Jirušková: „Pražský turnaj byl neuvěřitelný zážitek, odjížděly jsme na něj s pokorou a snahou poprat se alespoň o 4. místo. Nakonec to dopadlo ještě lépe a chyběl nám pouze krůček ke stříbru. Turnaj pro nás byl velmi emotivním zážitkem, který zakončil náš druhý trenér, který nás nechal zažít, jaké to je pít z poháru "vítězů".

 

Kapitánka:Do turnaje se začínají projevovat naše tréninky, které jsou pod vedením hlavním kouče Radka Böhma hodně energické, dynamické a zaměřují se na všechny aspekty hry. Kolektiv holek se začíná více sbližovat a projevuje se to do pohody celého týmu. Po sobotním turnaji nám trenéři nenechali chvilku oddechu a na pondělí pro nás připravili skvělý kondiční trénink, který nás má ještě lépe připravit na nedělní přebor v České Třebové, na kterém bychom rády minimálně zopakovaly 7.místo z Letohradu.“

ježčí Ženy

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Bodliny první
Ženy28.10.2018
»Ježčí Bodliny bojovaly v České Třebové
Ženy25.04.2017
»Zlaté Bodliny
Ženy27.05.2016
»Ježkárna hostí turnaj žen
Ženy20.05.2016
»Brněnské výstaviště hostilo turnaj žen
Ženy10.11.2015