Ženy18.03.2015Jiří KozelPřečteno: 3268x

Bodliny pod novým velením bodovaly

První turnaj Východočeského přeboru žen 2015 se konal v Letohradu za účasti 11 ženských týmů a to nejen z Východních čech, ale i mimo náš region a dokonce děvčat ze Slovenské republiky v podobě HBTF Rebels Skalica, které byli naším posledním soupeřem o konečné 7. místo.

Turnaj Bodliny zahájili proti Svítkovou, které v posledních kláních obsazují přední příčky a start to byl s velkým S. děvčata dokázali ubránit všechny ošemetné situace a navrch přidat jednu branku, která toto utkání rozhodla.

V druhém zápase se bohužel situace obrátila a naopak zde vstřelil jedinou rozdílovou branku soupeř a to Fretky z Nižboru.

Dalším soupeřem byla Česká Třebová, která poučená z minulého turnaje, kdy naše Bodliny dokázali po první polovině vést, začátek zápasu nezaspali a utkání ovládli poměrem 3:0 v jejich prospěch.

Poslední zápas ve skupině byl rozhodující pro umístění ve skupině a tedy o které místo se na závěr popereme. Soupeřem nám byli děvčata z Autoskla. Utkání bylo dlouho výsledkově vyrovnané, ale v závěru utkání se prosadila Školoudová a převážila výsledek na naši stranu.

To nám přisoudilo 4. místo ve skupině a soupeř ze Slovenska HBTF Rebels Skalica. V utkání jsme šli do vedení, ale soupeř v druhé půlce dokázal krok srovnat. V samostatných nájezdech to je již trošku loterie a tentokrát jsme byli my tím šťastnějším, nebo šikovnějším týmem, když se za nás trefili Pospíšilová a Školoudová. Radost ze 7. místa tak mohla propuknout.

 

 

Lenka Pospíšilová-kapitánka týmu Bodliny HM: "Na nedělní turnaj jsme se velice těšily, už kvůli tomu, že jsme konečně zavítaly na venkovní hřiště. První zápas nás velice nabudil, když jsme dokázaly ubránit Svítkov a gólově se prosadit. Vyrovnané zápasy jsme sehrály během celého turnaje, občas jsme bránily doslova "na krev", ale dokázaly jsme některé tými i lehce přehrávat. Celý tým táhl za jeden provaz a individuální výkony burcovaly ostatní hráčky. Herní kvalita jde nahoru a věříme, že se dokážeme do května připravit do ještě lepší formy."

 

Edita Musilová-vedoucí týmu Bodliny HM: "Na celém hřišti i mimo něj panovala vynikající nálada, bylo znát, že se všechny týmy na první turnaj Východočeského přeboru již těšily. Náš tým měl obrovskou radost z prvního zápasu a to výhrou nad Svítkovem. Celkově již se projevuje čas věnovaný tréninkům, velký dík patří našim novým trenérům Radkovi Böhmovi a Tomášovi Snížkovi. Celkové sedmé místo je pro nás velký úspěch a prozatím nejlepší umístění v turnajích Východočeského přeboru, které jsme doposud mohly absolvovat. Už teď se těšíme na další turnaje."zápasy ve skupině

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Paramo Svítkov Stars 1 : 0 (1:0)

gól: Školoudová Iva 

Bodliny Heřmanův Městec : Fretky Nižbor 0 : 1 (0:1)

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 : 3 (0:1)

Bodliny Heřmanův Městec : HBC Autosklo HAK Pardubice 2 : 1 (1:1)

góly: Pospíšilová Lenka, Školoudová Iva

 

zápas o 7. místo

Bodliny Heřmanův Městec : HBTF Rebels Skalica 2 : 1 sn (1:0)

góly: Jirušková Monika 

nájezdy proměnily: Pospíšilová Lenka, Školoudová Iva

 

 

Konečné pořadí úvodního turnaje přeboru žen 2015 v Letohradě:

1. Výběr Moravskoslezského kraje
2. TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
3. SK Ďáblové Praha
4. TJ Lokomotiva Česká Třebová
5. Fretky Nižbor
6. HC Roštěnky Přelouč
7. Bodliny Heřmanův Městec
8. HBTF Rebels Skalica
9. HBC Autosklo-HAK Pardubice
10. Pirátky Hradec Králové
11. SK Hokejbal Letohradježčí Ženy

»Zpravodajství

poslední ČLÁNKY

»Bodliny první
Ženy28.10.2018
»Ježčí Bodliny bojovaly v České Třebové
Ženy25.04.2017
»Zlaté Bodliny
Ženy27.05.2016
»Ježkárna hostí turnaj žen
Ženy20.05.2016
»Brněnské výstaviště hostilo turnaj žen
Ženy10.11.2015