Muži A05.10.2020Luka VajdičPřečteno: 896x

Běloušek + Novelinka = pátá výhra!

Ježek TOUR začíná. A tým nyní čekala dvoutýdenní štace po hřištích soupeře a hned na začátek nám byl naordinován nelehký soupeř. Náš autobus zamířil do krás Orlických hor, jmenovitě do Letohradu, kde jsme se utkali s Kanci ze Žamberku. Zkušený trenér domácích Martin Motyčka připravil své mužstvo dobře, zápas to nebyl snadný.

Žamberk má sice nevyrovnané výkony, dokáže však velice nepřijemně potrápit, ale také má i slabé chvíle. Tým vedený zkušeným trenérem v prvním svém domácím zápase jasně vyhrál na Svitavskými hokejbalisty a nyní  chtěl pozlobit i nás.

SK Hokejbal Žamberk v. Ježci HM  0:5  (0:2, 0:2, 0:1)

1.třetina:

Zkušená dvojce rozhodčích odstartovala velmi zajímavý souboj. Soupeř byl velmi houževnatý a dobře bránil. Jenže při usilovném bránění vznikají bohužel i drobné fauly. V desáté minutě jsme dostali druhou početní výhodu a trio Macenauer, Hudec a zakončující LUKÁŠ NOVELINKA, naznačilo, že to bude trestat - 0:1. Jestli něco dokonale funguje, tak jsou to góly do šatny a jeden takový gól se zrodil i v Letohradě, když náš kapitán Lubomír Menc dal svou přihrávkou šanci na skórování ONDŘEJOVI BĚLOUŠKOVI  a ten to samozřejmě patřičně využil - 0:2.

2.třetina:

Ježčí fanklub byl v letohradském svatostánku náležitě slyšet a náš tým jejich podpora udržovala v patřičném tempu. Po šesti minutách se přihlásil ke slovu navrátilec do sestavy hokejbalově zkušený harcovník Martin Čejgl, který našel ONDŘEJE BĚLOUŠKA a jeho šance znamenala třepot v domácí síti -0:3. Domácí věděli, že je s nima už hodně zle a bylo ještě hůř, protože hned záhy šel na trestnou domácí Ptáček. A naši trestali a byl u toho opět Macenauer, kterého našel Pecina, jehož střílená přihrávka dla viniknout LŮKÁŠI NOVELINKOVI a v Letohradě bylo jasno - 0:4. Domácí měli pár slibných šancí, ale vše lapil skvěle chytající Synek.

3.třetina:

Jestli hledáte pilíře našich úspěchů v této sezoně, pak je to celý tým, ovšem někdo vybočuje. Novelinka s Bělouškem a k tomu Macenauer, který rozdává své přihrávky. A protože Lukáš Novelinka dal v minulém zápase hattrick, tak Ondra nesměl zůstat po zadu. Náš poslední úspěšný útok, který skončil v síti v tomto zápase rozjel Honza Böhm, přes Martina Čejgla rovnou k ONDROVI BĚLOUŠKOVI a radost v naší kabině mohla začít - 0:5. Protože klíčem k úspěchu je nefaulovat a hrát svoji hru, vše přineslo v tomto zápase ovoce. Po velké rozmluvě našeho trenéra Josefa Kozla jsme měli pouze dva vyloučené a i to přispělo k první letošní nule Lukáše Synka, který si ji opravdu zasloužil.

Jsme tak stále neporažení a to několik zápasů v řadě. Turné pokračuje příští týden od 15:00 v Hradci Králové, kde nás přivítá Pirátská rezerva. Navlečeme další korálek?

Josef Kozel, treénr A týmu: "Odehráli jsme dobrý zápas zodpovědně a v tempu. Soupeři vysekávám poklonu, hráli takticky a výborně jim zachytla brankář. Pro nás nebylo jednoduché jejich úpornou obranu překonávat, ale byli jsme trpěliví a zvládli další krůček. V Hradci budeme chtít na trpělivost navázat."

Sestava: Synek (Menc P.) – Pecina (0+1), Novák, Trojek, Menc P „C“, Macháček, Bohm J. (0+1) – Kopriva, Škoda, Jošt, Macenauer (0+2), Novelinka L. (2+0), Běloušek (3+0),  Čejgl (0+2) ,  Hudec (0+1), Bohm R.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 7
18.09.22 - 11:00
Praha - Palmovka
KOVO Praha1.LIGA 2022-2023Muži A

nejbližší ZÁPAS

Český pohár
logo HBC Hradec Králové 1988 Hradec Králové B - logo Ježci Heřmanův Městec Muži A
28.09.2022
14:30

poslední ČLÁNKY

»Petr Novelinka musel nastoupit do rozjetého zápasu, vše však zvládnul s velkou parádou a díky němu vezeme tři body.
Muži A21.09.2022
»Prodloužená jízda, z Prahy za tři body!
Muži A21.09.2022
»Šli jsme do zápasu s čistou hlavou, říká Roman Hejl po vysoké výhře nad Malenovicemi
Muži A14.09.2022
»Nepříznivá série z minulé sezóny vyrovnána, Malenovice odjíždí bez bodu!
Muži A14.09.2022
»Gól na 1:1 zápas zlomil v náš prospěch, říká Dominik Macenauer
Muži A05.09.2022