Muži A05.10.2020Luka VajdičPřečteno: 545x

Běloušek + Novelinka = pátá výhra!

Ježek TOUR začíná. A tým nyní čekala dvoutýdenní štace po hřištích soupeře a hned na začátek nám byl naordinován nelehký soupeř. Náš autobus zamířil do krás Orlických hor, jmenovitě do Letohradu, kde jsme se utkali s Kanci ze Žamberku. Zkušený trenér domácích Martin Motyčka připravil své mužstvo dobře, zápas to nebyl snadný.

Žamberk má sice nevyrovnané výkony, dokáže však velice nepřijemně potrápit, ale také má i slabé chvíle. Tým vedený zkušeným trenérem v prvním svém domácím zápase jasně vyhrál na Svitavskými hokejbalisty a nyní  chtěl pozlobit i nás.

SK Hokejbal Žamberk v. Ježci HM  0:5  (0:2, 0:2, 0:1)

1.třetina:

Zkušená dvojce rozhodčích odstartovala velmi zajímavý souboj. Soupeř byl velmi houževnatý a dobře bránil. Jenže při usilovném bránění vznikají bohužel i drobné fauly. V desáté minutě jsme dostali druhou početní výhodu a trio Macenauer, Hudec a zakončující LUKÁŠ NOVELINKA, naznačilo, že to bude trestat - 0:1. Jestli něco dokonale funguje, tak jsou to góly do šatny a jeden takový gól se zrodil i v Letohradě, když náš kapitán Lubomír Menc dal svou přihrávkou šanci na skórování ONDŘEJOVI BĚLOUŠKOVI  a ten to samozřejmě patřičně využil - 0:2.

2.třetina:

Ježčí fanklub byl v letohradském svatostánku náležitě slyšet a náš tým jejich podpora udržovala v patřičném tempu. Po šesti minutách se přihlásil ke slovu navrátilec do sestavy hokejbalově zkušený harcovník Martin Čejgl, který našel ONDŘEJE BĚLOUŠKA a jeho šance znamenala třepot v domácí síti -0:3. Domácí věděli, že je s nima už hodně zle a bylo ještě hůř, protože hned záhy šel na trestnou domácí Ptáček. A naši trestali a byl u toho opět Macenauer, kterého našel Pecina, jehož střílená přihrávka dla viniknout LŮKÁŠI NOVELINKOVI a v Letohradě bylo jasno - 0:4. Domácí měli pár slibných šancí, ale vše lapil skvěle chytající Synek.

3.třetina:

Jestli hledáte pilíře našich úspěchů v této sezoně, pak je to celý tým, ovšem někdo vybočuje. Novelinka s Bělouškem a k tomu Macenauer, který rozdává své přihrávky. A protože Lukáš Novelinka dal v minulém zápase hattrick, tak Ondra nesměl zůstat po zadu. Náš poslední úspěšný útok, který skončil v síti v tomto zápase rozjel Honza Böhm, přes Martina Čejgla rovnou k ONDROVI BĚLOUŠKOVI a radost v naší kabině mohla začít - 0:5. Protože klíčem k úspěchu je nefaulovat a hrát svoji hru, vše přineslo v tomto zápase ovoce. Po velké rozmluvě našeho trenéra Josefa Kozla jsme měli pouze dva vyloučené a i to přispělo k první letošní nule Lukáše Synka, který si ji opravdu zasloužil.

Jsme tak stále neporažení a to několik zápasů v řadě. Turné pokračuje příští týden od 15:00 v Hradci Králové, kde nás přivítá Pirátská rezerva. Navlečeme další korálek?

Josef Kozel, treénr A týmu: "Odehráli jsme dobrý zápas zodpovědně a v tempu. Soupeři vysekávám poklonu, hráli takticky a výborně jim zachytla brankář. Pro nás nebylo jednoduché jejich úpornou obranu překonávat, ale byli jsme trpěliví a zvládli další krůček. V Hradci budeme chtít na trpělivost navázat."

Sestava: Synek (Menc P.) – Pecina (0+1), Novák, Trojek, Menc P „C“, Macháček, Bohm J. (0+1) – Kopriva, Škoda, Jošt, Macenauer (0+2), Novelinka L. (2+0), Běloušek (3+0),  Čejgl (0+2) ,  Hudec (0+1), Bohm R.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

3 : 0
12.09.21 - 14:00
Heřmanův Městec
Muži A1.Liga 2021-2022Brno

nejbližší ZÁPAS

1.Liga 2021-2022
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo HBC Pardubice Pardubice B
19.09.2021
14:00

poslední ČLÁNKY

»Den D v náš prospěch!
Muži A14.09.2021
»Přípravné utkání v Polabinách vítěze nepřineslo
Muži A29.08.2021
»Jihlavská mise splněná na výbornou. Přípravné zápasy jsme odstartovali vítězně!
Muži A19.08.2021
»Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021
»Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020