Muži B08.04.2022Štěpán ŠídloPřečteno: 369x

Béčko uzavřelo základní část výhrou v Přelouči, teď jej čeká nadstavba

Zápas s Přeloučí sice nenabízel příliš hojnou soupisku, nicméně nabídl hojný počet gólů...

Jestřábi Přelouč B v. Ježci HM B   4:9  (2:3, 2:3, 0:3)

Hvězdou zápasu se bezpochyby stala Lucka Bártová, která hned při svém prvním střídání v zápase vstřelila svůj premiérový gól v mužské kategorii. Úspěšnost v zápase ještě potvrdila krásnou asistencí v průběhu druhé třetiny.
 
Kromě Lucky zazářili v utkání i další jedinci. V prvé řadě musíme smeknout před legendárním Kamilem Mlejnkem, jehož talent a zkušenosti si vysloužily celkem neuvěřitelných sedm kanadských bodů! Kamil dokázal v zápase dvakrát skórovat a dokonce až pětkrát na gól přihrával. Z jeho asistencí se pravděpodobně těšil i Petr Blažek, který vsítil zasloužený "hattrick". Petr v utkání prokázal svou rychlost a přesnost. Jeho tři góly padly právě po promyšlených nahrávkách Kamila. K úspěšným střelcům se tentokrát přidali ještě dvougólový Milan Holý a ostrostřelec Tomáš Kříž.
 
Zápas proběhl v přátelském duchu. Přelouč byla důstojným soupeřem, který se po celou dobu nevzdával a bojoval až do konce.
 
Z dosud odehraných zápasů jsme se prozatím umístili na čtvrtém místě. Nyní nás čekají další tři zápasy v základní části soutěže, ve kterých se utkáme se sudými týmy tabulky (Česká Třebová, Přelouč, Svitavy). Budeme se snažit vydat ze sebe maximum a zajistit si tak účast v play-off.
 

Další program nadstavby: