Muži B01.10.2021Lucie StaráPřečteno: 676x

Béčko s Deltou pouze bod, byť tři byly blízko

Zápasy s Deltou patřily vždycky k těm náročnějším. Soupeř je rychlý, bojovný a neústupný. Ani nedělní utkání nebylo výjimkou. Od samého začátku se protihráči dostávali do větších akcí.

Delta Pardubice v. Ježci HM B  6:5 p  (1:1, 1:3, 3:1 - 1:0)

První gól padl až v osmé minutě zápasu. Branku za nás vstřelil Petr Kopriva. Netrvalo dlouho a skóre bylo zase vyrovnané, Jan Turčáni srovnal na 1:1. První třetina končila za stavu 1:1 a další branky přicházely v následující periodě.

V další části utkání si za Ježky opět připsal branku Petr Kopriva a doplnil ho Vojta Šmíd, co by nynější král střelců. Těmito trefami nás kluci posílají do vedení 1:3. Bohužel jsme tento náskok dlouho neudrželi a v 29. minutě soupeř skóroval. Nám však stačily další čtyři vteřiny a opět jsme se dostali do dvoubrankového vedení.

V poslední fázi zápasu jsme dokázali skóre navýšit až na 2:5, když se prosadil mladší z bratrů Koprivových, Jan. V tuto chvíli naše gólové hody v tomto zápase skončily. Do konce zápasu úřadoval už jen soupeř, který dokázal utkání dovézt dokonce až do prodloužení.

O všem nakonec rozhoduje třetí minuta prodloužení, kdy nám soupeř přebral bod navíc. My si tak tedy ze Svítkova odvážíme alespoň jeden bod. Tento bod je sice uspokojující, nicméně po náskoku tří gólů ještě v závěru zápasu v nás zavládla i lehká hořkost.