Muži B08.10.2019Josef KozelPřečteno: 381x

Béčko dotřetice vítězně! Udolalo i dosud neporažený Chlumec

Chlumecká rezerva se poslední sezóny řadí k nejlepším celkům Regionální ligy. Na Ježkovku přijela jako neporažená. K překvapení všech ale body zůstaly doma.

Ježci HM B v. Chlumec n/C B   5:4   (4:1, 0:1, 1:2)

„Do zápasu s Chlumcem jsme vstupovali s tím, že to rozhodně bude těžké. Chlumec je velmi kvalitním soupeřem, který byl v této sezóně dosud neporažen. Ze vzájemných zápasů v minulosti už také víme, že vývoj utkání bývá vždy velmi proměnlivý, dramatický a nepředvídatelný. Hráčům z Chlumce to zkrátka běhá i střílí velmi dobře, a tak nezbývalo než do utkání vstoupit od první vteřiny naplno. Byli jsme plní nabuzení a odhodlání. První proměněná branka padla z naší strany, Martin Čejgl ukázal své kvality a z naší střídačky se ozval jásot. Během první třetiny zasunul míček do brány ještě Lukáš Svoboda, pro něhož to byla zároveň premiérová branka sezóny. „Čejglikovi“ byl jeden gól málo, a tak si zanedlouho připisuje svoji druhou branku v zápase a navyšuje tak naše vedení již na 3:0. To ještě stále nebyl konec první periody. Z nečekané situace dokázali hosté snížit poměrně rychle stav na 3:1. V 15. minutě se pak míčku ujal Matěj Bohatý, vypálil dělovku na bránu, ale brankář tentokrát vyrazil. Ihned se míčku zmocnil Jindřich Horníček a touto přesnou dorážkou zvýšil na 4:1. Druhá třetina nebyla gólově zdaleka tak hojná jako ta první. Padla zde pouhá branka, a to bohužel do naší klece. Druhá třetina končí za stavu 4:2. A začalo přituhovat…klesaly teplotní stupně i úsměvy na našich tvářích. Chlumec skóroval zas a znovu až zápas dospěl do situace, které jsme se od počátku obávali. I přes větší gólový náskok, který jsme si od začátku drželi, nakonec dokázal Chlumec srovnat a teď už zbývalo do konce utkání strašně málo času. O naší výhře svým gólem rozhodl Štěpán Šídlo, když svojí taktickou střelou ve 43. minutě přivedl náš tým znovu do vedení, které jsme ze všech sil drželi A UDRŽELI až do konce utkání. Body tak zůstaly u nás na Ježkárně a Chlumec musel tentokrát odjíždět domů s prázdnou.“ uvedla k zápasu za Ježky Lucie Stará.

„Zápas jsme si prohráli sami v první třetině.“ Konstatoval velmi stručně chlumecký Ladislav Demjanovič.

Sestava Ježků: Menc Petr, Kučera, Bohatý Matěj, Bohatý Lubomír, Šídlo, Valenta, Svoboda, Čejgl, Mlejnek Kamil, Macenauer, Kozel Lukáš, Kopriva Jan, Vajda, Horníček, Daníček, Hasík

Sestava Chlumce: Kycelt, Doležal Petr, Doležal Pavel, Hanyš, Erben, Gotwald, Doskočil, Kralovič, Marek, Chára, Horák

Branky: 2x Čejgl, Svoboda, Horníček, Šídlo  -  Chára, 2x Horák, Doležal Petr 

ježčí Muži B

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 3 p
24.11.19 - 17:00
PŘELOUČ
OpatoviceRegionální ligaMuži B

nejbližší ZÁPAS

Regionální liga
logo Ježci Heřmanův Městec Muži B - logo TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová B
08.03.2020
17:00

poslední ČLÁNKY

»Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Muži B11.02.2020
»Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019
»Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019
»Naděje Btýmu se rozplynula v mlze
Muži B13.11.2019
»Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru
Muži B05.11.2019