Muži A26.08.2019Josef KozelPřečteno: 205x

Áčko v přípravě podlehlo Letohradu vysoko 8:3

První přípravný zápas před blížícím se startem sezóny mužskému A týmu výsledkově příliš nevyšel. Letohrad na svém hřišti se zbrusu novým povrchem dovolil Ježkům vyhrát jen jednu třetinu...

SK Hokejbal Letohrad v. Ježci Heřmanův Městec   8:3  (3:1, 4:0, 1:2)

Novému trenérovi Miroslavu Peřinovi se na úvodní přípravné utkání nerodila lehce sestava, a tak příležitost dostali hráči širšího kádru, nováčci a nechyběla ani premiéra dorostenců.

Úvod rozhodně na dominanci domácích nevypadal. Šance se střídaly na obou stranách, ale přeci jen efektivnější byli v první třetině domácí, kteří ji vyhráli 3:1. Místo zdramatizování utkání v druhé části přišel úsek dlouhý 84 vteřin, při kterém padly čtyři branky a všechny do ježčí sítě. Následný timeout sice zastavil příděl do naší branky nicméně zápas byl v té chvíli jasně zlomen na stranu domácích. Ve třetí třetině tým naznačil sílu, když se mu podařilo alespoň konečný výsledek korigovat a z Letohradu mohl odjíždět alespoň s dílčí spokojeností, tj. vyhranou jednou třetinou.

Ačkoliv chyběla řada opor hráčů základní sestavy, tak si z Letohradu odvezl trenér Peřina nejednu vrásku: "Zdravotní stav kádru a kombinace s repre výběry U20 a účasti hned tří našich hráčů na Českém poháru nám ubralo na síle. Přesto jsem však očekával více od opor týmu, které jely - ale je to příprava, věřím, že proti Přelouči se ukáží v lepším světle. Potěšil mne výkon druhého útoku a hlavně dorostenců, kteří odehráli své a přistoupili k zápasu zcela bez respektu. Budeme pro ně hledat určitě prostor i v sezóně, kvalita přes jejich nízký věk je tam vysoká. Když pominu výsledek a hlavně nepovedený úsek ve druhé třetině, tak potěšitelný je výkon v třetině třetí. Budu rád, když tým bude mít charakter a nebude se jen tak vzdávat... Náročná soutěž, jako 2.liga je, velkou odolnost a vůli bude potřebovat."

Branky Ježků: Roma Jošt 2x, Filip Bahník

Sestava Ježků: Menc-Synek - Honek, Hudec, Menc, Holý - Macenauer, Böhm, Novelinka L., Jošt, Bahník, Škoda, Kozel L., Vohralík, Bohatý

Příprava pokračuje utkáním 3.9. od 19:00 v Přelouči.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

0 : 4
14.09.19 - 17:30
PARDUBICE - Polabiny
Pardubice B2.LIGAMuži A

nejbližší ZÁPAS

2.LIGA
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo 1.HBC Svitavy Svitavy
21.09.2019
16:00

poslední ČLÁNKY

»Pardubice vyloupeny! Lukáš Synek premiérově s nulou.
Muži A15.09.2019
»První tři body zůstaly doma! Premiéra trenéra Peřiny byla vítězná.
Muži A07.09.2019
»Soupisky mužů před startem soutěží mají 27 jmen, hned 7 pak uvidíme i ve vyšších soutěžích
Muži A07.09.2019
»Příprava je u konce, Prachovice A tým vyřídil 7:4
Muži A06.09.2019
»A tým v Přelouči svedl vyrovnanou bitvu, teď jsou na řadě Prachovice
Muži A05.09.2019