Muži A26.08.2019Josef KozelPřečteno: 427x

Áčko v přípravě podlehlo Letohradu vysoko 8:3

První přípravný zápas před blížícím se startem sezóny mužskému A týmu výsledkově příliš nevyšel. Letohrad na svém hřišti se zbrusu novým povrchem dovolil Ježkům vyhrát jen jednu třetinu...

SK Hokejbal Letohrad v. Ježci Heřmanův Městec   8:3  (3:1, 4:0, 1:2)

Novému trenérovi Miroslavu Peřinovi se na úvodní přípravné utkání nerodila lehce sestava, a tak příležitost dostali hráči širšího kádru, nováčci a nechyběla ani premiéra dorostenců.

Úvod rozhodně na dominanci domácích nevypadal. Šance se střídaly na obou stranách, ale přeci jen efektivnější byli v první třetině domácí, kteří ji vyhráli 3:1. Místo zdramatizování utkání v druhé části přišel úsek dlouhý 84 vteřin, při kterém padly čtyři branky a všechny do ježčí sítě. Následný timeout sice zastavil příděl do naší branky nicméně zápas byl v té chvíli jasně zlomen na stranu domácích. Ve třetí třetině tým naznačil sílu, když se mu podařilo alespoň konečný výsledek korigovat a z Letohradu mohl odjíždět alespoň s dílčí spokojeností, tj. vyhranou jednou třetinou.

Ačkoliv chyběla řada opor hráčů základní sestavy, tak si z Letohradu odvezl trenér Peřina nejednu vrásku: "Zdravotní stav kádru a kombinace s repre výběry U20 a účasti hned tří našich hráčů na Českém poháru nám ubralo na síle. Přesto jsem však očekával více od opor týmu, které jely - ale je to příprava, věřím, že proti Přelouči se ukáží v lepším světle. Potěšil mne výkon druhého útoku a hlavně dorostenců, kteří odehráli své a přistoupili k zápasu zcela bez respektu. Budeme pro ně hledat určitě prostor i v sezóně, kvalita přes jejich nízký věk je tam vysoká. Když pominu výsledek a hlavně nepovedený úsek ve druhé třetině, tak potěšitelný je výkon v třetině třetí. Budu rád, když tým bude mít charakter a nebude se jen tak vzdávat... Náročná soutěž, jako 2.liga je, velkou odolnost a vůli bude potřebovat."

Branky Ježků: Roma Jošt 2x, Filip Bahník

Sestava Ježků: Menc-Synek - Honek, Hudec, Menc, Holý - Macenauer, Böhm, Novelinka L., Jošt, Bahník, Škoda, Kozel L., Vohralík, Bohatý

Příprava pokračuje utkáním 3.9. od 19:00 v Přelouči.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 5
09.11.19 - 14:00
SVITAVY
Svitavy2.LIGAMuži A

nejbližší ZÁPAS

2.LIGA
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová
14.03.2020
16:00

poslední ČLÁNKY

»Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019
»Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Muži A20.12.2019
»Další korálek navléknut - rezerva Pardubic si odvezla sedm kousků
Muži A05.11.2019
»Hradec i podruhé v sezóně poražen aneb loupili jsme u Pirátů
Muži A27.10.2019
»Chlumec deklasován 7:1, jsme zpět v čele 2.ligy!
Muži A21.10.2019