Muži A05.09.2019Josef KozelPřečteno: 288x

A tým v Přelouči svedl vyrovnanou bitvu, teď jsou na řadě Prachovice

Druhé přípravné utkání mužského A týmu už ukázalo potenciál. S prvoligovou Přeloučí rozhodly vyrovnané utkání drobnosti. Poslední přípravou je dnešní duel s Prachovicemi, jediný na domácím stadionu.

HC Jestřábi Přelouč v. Ježci Heřmanův Městec   3:1  (1:1, 1:0, 1:0)

Trenér Peřina na rozdíl od utkání s Letohradem mohl počítat už s několika tvářemi, které by měly patřit k oporám a na výkonu to bylo znát. Jak reprezentanti do 20ti let Macháček s Valentou, tak Běloušek s Pilařem byli od úvodních minut vidět. Sebevědomí to dodalo i ostatním a tak od úvodních minut se odehrávalo v Přelouči vyrovnané utkání.

Skóre otevřeli domácí, kteří využili uvodní přesilovku a dobře sehráli situaci na brankovišti. Proti tečované přihrávce neměl brankář Menc šanci. Ještě do přestávky bylo srovnáno. A postaralo se o to dravé mládí. Po úspěšném obléhání branky a důrazu na brankovišti se z vyrovnávací branky radoval Matěj Bohatý - 1:1. Od jeho druhého gólu jej bohužel obrala siréna končící třetiny, která zazněla těsně před doplachtěním míčku za záda domácího brankáře Třináctého.

Ve druhé třetině přišla pasáž, kde vládl náš celek. Ani přesilovka, ani několik dobře rozehraných situací však k brance nevedlo a tak domácí potrestali ježčí snahu o dokonalost jednoduchostí. A opět za vstřelenou brankou stál velký důraz těsně před brankovištěm. Od té doby převazli utkání do svých rukou.

Snaha o vyrovnání v třetí třetině narazila na jednoduchou kombinaci domácích s tečovaným míčkem ze vzduchu, proti kterému byl brankář Synek (vystřídal P.Mence v polovině utkání) bezmocný. Závěr už domácí zkušeně hlídali a nedovolili našemu týmu téměř nic. I přes prohru však dojem ze zápasu nemohl být rozhodně negativní.

Což potvrzují i slova trenéra Peřiny: "I přes prohru jsem viděl kvalitní zápas, ve kterém jsme byli přes 20 min lepším týmem a troufám si tvrdit, že jsme i měli více ze hry. Ale soupeř nám jasně ukázal rozdíl v jednoduchosti, nahození na gólmana a následný důraz před bránou, tlak na brankáře soupeře a rvát se vstřelit gól.. V dnešním zápase bylo z naší strany jen 17 střel, což je z mého pohledu polovina, co chceme...bez ranky není branky!"

Branka Ježků: Matěj Bohatý

Sestava Ježků: Menc P.-Synek - Honek, Drápalík, Menc L., Macháček - Macenauer, Böhm, Novelinka L., Jošt, Bahník, Škoda, Pilař, Běloušek, Bohatý, Valenta

Příprava pokračuje posledním utkáním 5.9. od 19:00 v Heřmanově Městci proti Prachovicím.

ježčí Muži A

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

2 : 5
09.11.19 - 14:00
SVITAVY
Svitavy2.LIGAMuži A

nejbližší ZÁPAS

2.LIGA
logo Ježci Heřmanův Městec Muži A - logo TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová
14.03.2020
16:00

poslední ČLÁNKY

»Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019
»Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Muži A20.12.2019
»Další korálek navléknut - rezerva Pardubic si odvezla sedm kousků
Muži A05.11.2019
»Hradec i podruhé v sezóně poražen aneb loupili jsme u Pirátů
Muži A27.10.2019
»Chlumec deklasován 7:1, jsme zpět v čele 2.ligy!
Muži A21.10.2019