Archív článků - ježčí zpravodajství

Svítkov ukázal proč soutěž vede
Svítkov ukázal proč soutěž vede
Starší žáci06.10.2021

Starší žáci změřili síly s neporaženým Svítkovem, ten zatím dává soupeřům branky jak na běžícím páse a musíme přiznat, že Ježci se na výsledek 2:11 hodně nadřeli a utkání museli odmakat až do konce.


Nejdřív Svítkov potom Brno
Nejdřív Svítkov potom Brno
Junioři06.10.2021

Ve sváteční den 28.9. junioři zavítali do Svítkova, kde jen těsně podlehli vedoucímu celku soutěže. V domácím utkání, které odehráli 2.10. proti Brnu však už zase brali 3 body a drží si 4. příčku, ačkoliv mají ještě zápas k dobru.Skvělí fanoušci a hezké počasí, taková byla tříbodová neděle
Skvělí fanoušci a hezké počasí, taková byla tříbodová neděle
Muži A04.10.2021

Heřmanův Městec – přivítali jsme na svém hřišti další Moravský celek, tentokrát k nám dorazil Hodonín. Byl to taky poslední domácí zápas v měsíci říjnu, protože poté nás čeká dlouhá série hostujících zápasů.


Béčko s Deltou pouze bod, byť tři byly blízko
Béčko s Deltou pouze bod, byť tři byly blízko
Muži B01.10.2021

Zápasy s Deltou patřily vždycky k těm náročnějším. Soupeř je rychlý, bojovný a neústupný. Ani nedělní utkání nebylo výjimkou. Od samého začátku se protihráči dostávali do větších akcí.Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci odehráli utkání doma
Mladší žáci01.10.2021

Další kolo mladších žáků tentokrát zavítalo na Ježkovku a tak naši Ježci mohli využít domácího prostředí. Za soupeře jim byly týmy HBC Pardubice, HBC Svítkov Stars Pardubice a SK Kometa Polička.


Juniorka přivezla 3 body z Malenovic
Juniorka přivezla 3 body z Malenovic
Junioři30.09.2021

Do Malenovic se často pro body nejezdí, ale juniorka zde nakonec 3 body doslova urvala.Reparát prodloužení nevyšel, ze Svítkova s bodem!
Reparát prodloužení nevyšel, ze Svítkova s bodem!
Muži A27.09.2021

Pardubice/Svítkov – první rivalský supersouboj se odehrál ve Svítkově, kam dorazila i velmi početná skupina fanoušků z našeho města a skvěle a vytrvale povzbuzovala.


Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost podlehl až po nájezdech
Dorost21.09.2021

Dorost zvládl dotáhnout z 0:2 na 2:2, ale v dovednostní soutěži byli šťastnější a připsali si tak bod navíc.Ježci podlehli Jelenům
Ježci podlehli Jelenům
Starší žáci21.09.2021

Starší žáci se poprvé představili v domácím prostředí a i přes prohru odcházeli ze hřiště s hlavou nahoře, jelikož je doprovázel potlesk rodičů.


Nové dresy štěstí nepřinesly, druhý bod jede do Pardubic
Nové dresy štěstí nepřinesly, druhý bod jede do Pardubic
Muži A20.09.2021

Heřmanův Městec –  první derby v letošní sezoně, přijeli k nám hokejbalisti rezervy z Pardubic. Před tímto duelem každý očekával běhavý hokejbal. Papírové předpoklady i před tímto zápasem byly na straně soupeře, i přestože jsme minulé utkání s Brnem jasně vyhráli.