Archív článků - ježčí zpravodajství

Jaro začíná, přijďte podpořit naše barvy!
Jaro začíná, přijďte podpořit naše barvy!
KLUB06.03.2020

Pozvánka na víkend 7.-8.března už jasně naznačuje, že hokejbalové jaro se rozjíždí naplno.


Pátky si nechávám na regeneraci - poodhaluje svůj přístup k hokejbalu Matěj Bohatý
Pátky si nechávám na regeneraci - poodhaluje svůj přístup k hokejbalu Matěj Bohatý
Muži B05.03.2020

Ke skicáku a do pohodlného křesla si nyní usedl Matěj Bohatý, kterého nominoval Štěpán Šídlo.

Mladý, urostlý útočník, který zatím nedostal svou roli v elitním výběru ježčího oddílu, se velmi vážně uchází o místenku právě do A týmu. Svou prací i svými výkony. Hokejbalu věnuje větší část svého volného času, ale najde si prostor i pro osobní život.Dorost rozhodl hned v úvodu utkání
Dorost rozhodl hned v úvodu utkání
Dorost04.03.2020

Dorost v prvním jarním utkání přehrál vysoko Přelouč, teď ho však čeká trojlístek nejlepších týmů, které teprve pořádně prověří jeho připravenost.


Musím se ještě hodně učit od zkušených hráčů, má jasno Daniel Valenta
Musím se ještě hodně učit od zkušených hráčů, má jasno Daniel Valenta
Muži A03.03.2020

Po nemocí s odvahou hrající, neskutečně talentovaný obránce. To je vizitka dalšího našeho respondenta, člena širšího kádru reprezentace do 20ti let Daniela Valenty.

V letošním roce má šanci reprezentovat ČR na mistrovství světa juniorů ve Švýcarsku. Spolu s Pepou Mácháčkem, tak opět zarazí klín do mapy hokejbalové bašty ve východních čechách, která produkuje talentované hráče připravené bojovat o zlatou medaili.Štěpán Šídlo štípe špalky!
Štěpán Šídlo štípe špalky!
Muži B28.02.2020

Další ze série rozhovorů začíná malý jazykolamem v nadpisu. Má však jasné opodstatnění, což je snadno pochopitelné z odpovědí tahouna útočné síly naší rezervy. Pro jaro se pak šídlosíla zdvojnásobí.

Ano pochopili jste. Do kabiny B týmu jsem teď šel s jasným cílem, vyzpovídat Štěpána Šídla, který patří k oporám týmu a je častým hráčem elitní lajny.


Dorost na Palmovce
Dorost na Palmovce
Dorost27.02.2020

Ježčí dorost poprvé putoval na tradiční turnaj Pražský míček. Turnaj se hrál na 2x12 minut, kdy se všech 5 týmů potkalo ve vzájemných utkáních a následně se hrálo o umístění. Na turnaji prohráli Ježci jediný zápas a to proti celkovému vítězi. Díky absenci několika hráčů doplnil sestavu Bohumil Jakoubek jindy Pirát z Hradce Králové.Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Muži A22.02.2020

O tom, že hokejbal u nás píše příběhy, by mohla mluvit také rodina Koprivových. Tři bratři oblékají náš dres. Dnes ovšem dostane nejvíce prostoru nejzkušenější z nich a to Petr. Petr Kopriva je novopečeným mistrem Zimní ligy s týmem Beerstars Břehy, kde se nejednou dobře uplatnila jeho rychlost, tvrdost a myslím, že i nemalá zkušenost, kterou mu dala, i dle jeho slov, 1.liga. Stejně tak, jako i ostatní členové elitního týmu naší družiny, doufá i Petr, že si v příští sezoně zahraje 1. ligu i v Heřmanově Městci.


Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Muži B11.02.2020

Tentorkát zamířím se svým zapisníčkem do kabiny rezervy a to né přiliš známému hráči z pohledu veřejnosti. Ale k hráči, který však  patří již neodmyslitelně ke struktuře našeho B týmu.

Řeč je o obránci Robinu Padyšákovi, který se dle jeho slov letos opravdu našel na místě, které by do něj nikdo nejspíš neřekl. Rozpovídal se také o jeho působení v týmu Hvězd na Zimní lize a o béčku jako takovém.

I z Robina je citít, že kabina nejen Áčka, ale i ta béčková je vysmátá a pohodová a přináší i bodové ovoce. Je tedy opravdu znát, že náš tým patří celkově k top týmům, ne postavením v lize, ale přístupem k hráčovi jako takovému.Musím spoustu věcí změnit hlavně u sebe, říká Dominik Macenauer
Musím spoustu věcí změnit hlavně u sebe, říká Dominik Macenauer
Muži A07.02.2020

Skvělá parta a pohoda, Dominik Macenauer promluvil o svých začátcích, Ježcích, ale také důležitému postu předsedy rozhodčích v hokejbalovém regionu východ. Odchovanec Svitavského hokejbalu již několikátou sezónu patří k ofenzivní síle našeho A týmu a také rezervy. Náročná práce a hokejbalové poslání mu však nebere usměv z úst.


Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019

Příprava mužské kategorie v zimním období odstartuje v úterý 7.ledna 2020 a nabídne rozmanitou náplň. Nebude chybět běh v terénu, tělocvična, atletický stadion, bazén, parní sauna či posilovna nebo třeba hřiště s umělou trávou. Na hokejbalové hřiště by se měl poprvé mužský tým podívat v úterý 18.února.