Archív článků - ježčí zpravodajství

Kdo ví, zda to nebude poslední sezona v našem regionu, glosuje Kamil Mlejnek
Kdo ví, zda to nebude poslední sezona v našem regionu, glosuje Kamil Mlejnek
Muži B08.02.2022

Heřmanův Městec/Nasavrky – Asi netřeba fanouškům představovat našeho fenomenálního Kamila Mlejnka, který válčí v KHBL takovým stylem, že vyhrává kanadské bodování týmu a je na 20. místě ligy. A to vše ve věku, kdy se tělo blíží šedesátce. Rozhovor nejen o rezervě, ale též i celkové situaci ohledně klubu a také o umírajících mužských soutěžích v regionu. Více už on sám...


Čtvrté kolo Českého poháru - míří k nám Rafani Praha!
Čtvrté kolo Českého poháru - míří k nám Rafani Praha!
Muži A03.02.2022

Start jara nabídne ostrou prověrku - v neděli 27.února od 14:00 v Aréně Ježkárna náš A tým přivítá ve čtvrtém kole Českého poháru RAFANY PRAHA!Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Stále dorostenec, přesto již zvučné jméno = Vít Musílek!
Dorost21.01.2022

Heřmanův Městec – druhé kolo mládežnických reprezentantů zahájíme u dorosteneckého reprezentanta a již hojně využívaného obránce pro náš A tým. Řeč je o nadějném teprve šestnáctiletém Vítu Musílkovi, který nosí hrdě kapitánské C v dorostu, patří k stabilním pilířům juniorky a předvedl parádní nástup do A-týmu. Víc už ovšem samotný Vítek...


Vojta Šmíd od juniorky, přes prvoligové áčko po reprezentaci
Vojta Šmíd od juniorky, přes prvoligové áčko po reprezentaci
Junioři16.01.2022

Kolečko okolo našich reprezentantů začneme u Vojty Šmída, který si připsal rozhodující nájezdový gól v Poličce a kterého potom bohužel ve větším rozletu zastavilo zranění.První Ježek s výhrou v MMA v kickboxu = Josef Macháček!
První Ježek s výhrou v MMA v kickboxu = Josef Macháček!
Muži A13.01.2022

Josef Macháček - stabilní obranný kámen A týmu - zažil úspěch v jiném odvětví sportu, ve kterém a jak to prožíval vám však již sdělí sám...


A tým zahajuje zimní přípravu 18.ledna, v přípravě jej čekají dva extraligoví soupeři
A tým zahajuje zimní přípravu 18.ledna, v přípravě jej čekají dva extraligoví soupeři
Muži A07.01.2022

Zimní spánek prvoligového A týmu spěje ke konci. Na hráče čeká měsíc a půl intenzívní přípravy s třešničkou na dortu v podobě soubojů s elitními extraligovými celky.Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Muži A25.11.2021

Hodonín – po porážce Svítkova jsme si brousili zuby na Hodonín, který má ovšem doma asfaltový povrch, na který přece jen již nejsme zvyklý. Přesto jsme se vydali v dobré náladě společně k tomuto těžkému souboji. Již před zápas jsme předpokládali, že tento zápas budeme bez podpory našeho fanclubu díky restrikcím a i dálce. Opak byl však pravdou a i v Hodoníně jsme bojovali za zvuku bubnu a pokřiků.


Žáci zase dělali radost
Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021

Sestava mladších žáků nebyla sice ideální, ale Ježci se vrátili ke hře kterou předváděli na domácím turnaji - bylo se tedy na co dívat. Celý turnaj sice odehráli Ježci v pouhých devíti hráčích, ale na pohybu to nebylo znát. Dařili se přihrávky, vyhrávali jsme souboje 1na1, bojovali jsme o každý míček a nepolevili ani když se zápas nevyvíjel podle našich představ a se Svítkovem dokázali umazat dvoubrankové manko.Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!
Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!
Muži A16.11.2021

Heřmanův Městec – vedení muselo reagovat na dlouhodobý problém s marodkou a dohodlo se na spolupráci s Markem Kiššem, který byl i připraven již pro souboj  se Svítkovem. Z marodky se vrátil Ondřej Honek, bratři Novelinkové a Martin Čejgl.


Béčko usazeno zpátky na zem, Prachovice letos válí!
Béčko usazeno zpátky na zem, Prachovice letos válí!
Muži B12.11.2021

Do tohoto zápasu jsme vstupovali s vědomím, že jdeme na neporažené Prachovice, které mají letos velké ambice.