Archív článků - ježčí zpravodajství

Asfalt classic
Asfalt classic
Dorost06.11.2019

Před několika lety jsme si na našich stránkách dovolili uvést článek "Zakažme asfalt", tenkrát se snesla vlna kritiky ze všech stran. Nyní velká většina kritiků běhá na plastu a asfalt je vidět jen na málo hřištích. Na jedno takové zajížděli o víkendu dorostenci. V NHL se pořádají "Winter classic" a je to vždy velká show, hráči jsou natěšení...takže se podobná radost u návratu ke kořenům čekala i u Ježků – NEKONALA SE.


Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru
Svitavská hala aneb tři body pro nás a premiérová nula pro brankáře Kučeru
Muži B05.11.2019

Tentokrát jsme zápas odehráli v krásném prostředí zastřešeného stadionu ve Svitavách. Přijeli jsme v sestavě na tři lajny. A dařilo se.Další korálek navléknut - rezerva Pardubic si odvezla sedm kousků
Další korálek navléknut - rezerva Pardubic si odvezla sedm kousků
Muži A05.11.2019

Poslední domácí duel před zimní pauzou si říkal o výhru už jen proto, aby naše áčko přezimovalo coby lídr 2.ligy. Ač se to zprvu nezdálo, tak se to vydařilo měrou vrchovatou.


Máša show
Máša show
Muži B30.10.2019

V pozvánce na utkání bylo zmíněno, že se na Ježkovku chystá vrátit mistr světa a bývalý hráč Ježků Jiří Mašík. Nebyla to ani trochu klamavá reklama. Jirka Mašík přijel a režíroval vítězství Autoskla nad naším týmem.Hradec i podruhé v sezóně poražen aneb loupili jsme u Pirátů
Hradec i podruhé v sezóně poražen aneb loupili jsme u Pirátů
Muži A27.10.2019

Druhá polovina základní části pro náš tým začala v Hradci Králové. I napodruhé jsme Piráty obrali o všechny body a i nadále vládneme 2.lize.


Béčko natáhlo vítěznou šňůru na 5 zápasů, Přelouči dalo osmičku
Béčko natáhlo vítěznou šňůru na 5 zápasů, Přelouči dalo osmičku
Muži B23.10.2019

Rezerva mužského A týmu se nenechá jen tak zahanbit. Áčko vládne druhé lize a béčko po úvodních dvou porážkách stoupá, stoupá, stoupá...Dorost na Svítkov nevyzrál
Dorost na Svítkov nevyzrál
Dorost22.10.2019

Třetí soupeř brousící si zuby na mistrovský titul v řadě potkal extraligový dorost. Ježci odehráli velice dobré utkání, ale ani Svítkovu body nesebrali. Nyní je čeká série výjezdů na cizí stadiony, kde již zase budou chtít bodovat.


Chlumec deklasován 7:1, jsme zpět v čele 2.ligy!
Chlumec deklasován 7:1, jsme zpět v čele 2.ligy!
Muži A21.10.2019

Dlouhé roky nevídaná podívaná na heřmanoměsteckém stadionu, kdy loňský vicemistr z Chlumce schytal debakl, jaký dlouho nepamatuje.Domácí turnaj přípravek
Domácí turnaj přípravek
Přípravka21.10.2019

Předminulý víkend se na Ježkovce představilo osm přípravkářských týmů. Po dvou mužstvech zde měly týmy Svítkova, Přelouče, Autoskla a domácích Ježků.


Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci16.10.2019

První třetina soutěže je za staršími žáky. Bilanci prozatím mají obdivuhodnou a to 6 utkání 6 výher při skóre 52:9. Nelze však usnout na vavřínech je potřeba dál pracovat!