Archív článků - ježčí zpravodajství

Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Muži A31.07.2020

Na lavičku A týmu se Josef Kozel postavil v lednu. Neprohrál jediný zápas. Vyhrál všechny... Tedy jeden. Koronavirus více nedovolil. Ačkoliv jeho působení na trenérské lavičce mělo být epizodou pro jarní část sezóny, má právě korona velký podíl na tom, že pokračuje a přijal výzvu na sezónu novou.


Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži A17.07.2020

Prazvláštní jaro je téměř zapomenuto. Nová sezóna má mnoho otazníků, ale příprava už má daný pevný kalendář. U A týmu pokračuje v pozici hlavního trenéra Josef Kozel. Rozhodl o tom Výkonný výbor v závěru června.Hodnocení a výhled do nové sezóny
Hodnocení a výhled do nové sezóny
KLUB25.06.2020

Jak hodnotí zkrácenou sezónu šéftrenér mládeže Jiří Kozel a co očekává od té nadcházející?


Dorost porazil hokejový výběr HC Chrudim
Dorost porazil hokejový výběr HC Chrudim
Dorost11.06.2020

Postupný návrat k normálu zažívají jednotlivé týmy po koronavirových omezeních. První utkání po dlouhé době bavilo natolik, že si oba soupeři přidali regulérní třetinu navíc. Dorostenecký tým Ježků si poradil s kombinovanou sestavou juniorů a dorostu hokejového klubu HC Chrudim.STADION se vrací do částečného provozu od středy 13.května
STADION se vrací do částečného provozu od středy 13.května
KLUB12.05.2020

Výkonný výbor klubu v pondělí podvečer 11.května projednal možné varianty provozu stadionu v návaznosti na uvolňující opatření vlády a dal zelenou postupné obnově provozu od středy 13.května 2020. Stále je však třeba dodržet pevně dané podmínky!


ARÉNA JEŽKÁRNA - klub apeluje: stále platí zákaz vstupu!
ARÉNA JEŽKÁRNA - klub apeluje: stále platí zákaz vstupu!
KLUB28.04.2020

Usnesení Vlády ČR č.452 platné od pondělí 27.4.2020 00:00 hodin zvedlo vlnu spekulací o možném obnovení provozu stadionu. Vedení klubu vyzývá členy i návštěvníky, aby stadion nevyužívali - ZŮSTÁVÁ stále UZAVŘEN!GAME OVER 2019-2020...
GAME OVER 2019-2020...
KLUB20.04.2020

Českomoravský svaz hokejbalu dnes definitivně zrušil a anuloval sezónu 2019/2020!


Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Muži B16.04.2020

I hokejbal má své příběhy. Jedním z nich je od Ondry Kučery, který od bendy na ulici dostal možnost chránit svatyni naší rezervy.

Ondra mluvil také o přípravě, kterou má v domacím prostředí rodinného statku, kde se připravuje nejen tělesně, ale i postřehově. Po dřevorubci Šídlovi tak přibývá další, tentokrát zemědělsky nadšený hokejbalista.

Co víc ještě na sebe prásknul Ondra?Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Muži B09.04.2020

O tom, že hokejbal nepatří už zdaleka jen jednomu pohlaví dokazuje i výběr rezervy, ke kterému se přidala hráčka, která se právě ani mezi muži neztratí.

Ano řeč je o poslední přeživší Bodlině Lucii Bartové, která už obehrála nejednoho zkušeného hráče.  Lucka musí hrát ženský hokejbal mimo náš klub. Proč tomu tak je a dalších zajímavostech se rozmluvila v rozhovoru viz níže.


Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Muži A07.04.2020

I v této nešťastné době je pořád o čem psát, ikdyž už ta pauza je poněkud dlouhá. Bohužel delší je pro hráče A týmu, který jako první skončil svou podzimní pouť národkou a v jarní fázi nestihl odehrát ani jedno ligové střetnutí.

Neztrácet optimismus a neustále se připravovat.

O tom je můj rozhovor s dalším bojovníkem o reprezentační dres. Ano, řeč je o Pepovi Macháčkovi, o kterém se již dříve zmiňoval Daniel Valenta ve svém rozhovoru. A co o sobě, o sezóně a našemu týmu říká právě Machy?