Archív článků - ježčí zpravodajství

Dorost na Palmovce
Dorost na Palmovce
Dorost27.02.2020

Ježčí dorost poprvé putoval na tradiční turnaj Pražský míček. Turnaj se hrál na 2x12 minut, kdy se všech 5 týmů potkalo ve vzájemných utkáních a následně se hrálo o umístění. Na turnaji prohráli Ježci jediný zápas a to proti celkovému vítězi. Díky absenci několika hráčů doplnil sestavu Bohumil Jakoubek jindy Pirát z Hradce Králové.


Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Bratři Koprivovi? Spíš jsme dřevorubci a bojovníci, říká o svých sourozencích s úsměvem Petr Kopriva
Muži A22.02.2020

O tom, že hokejbal u nás píše příběhy, by mohla mluvit také rodina Koprivových. Tři bratři oblékají náš dres. Dnes ovšem dostane nejvíce prostoru nejzkušenější z nich a to Petr. Petr Kopriva je novopečeným mistrem Zimní ligy s týmem Beerstars Břehy, kde se nejednou dobře uplatnila jeho rychlost, tvrdost a myslím, že i nemalá zkušenost, kterou mu dala, i dle jeho slov, 1.liga. Stejně tak, jako i ostatní členové elitního týmu naší družiny, doufá i Petr, že si v příští sezoně zahraje 1. ligu i v Heřmanově Městci.Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Mezi touto skvělou partou se mi hraje opravdu dobře, říká jeden z benjamínků B týmu Robin Padyšák
Muži B11.02.2020

Tentorkát zamířím se svým zapisníčkem do kabiny rezervy a to né přiliš známému hráči z pohledu veřejnosti. Ale k hráči, který však  patří již neodmyslitelně ke struktuře našeho B týmu.

Řeč je o obránci Robinu Padyšákovi, který se dle jeho slov letos opravdu našel na místě, které by do něj nikdo nejspíš neřekl. Rozpovídal se také o jeho působení v týmu Hvězd na Zimní lize a o béčku jako takovém.

I z Robina je citít, že kabina nejen Áčka, ale i ta béčková je vysmátá a pohodová a přináší i bodové ovoce. Je tedy opravdu znát, že náš tým patří celkově k top týmům, ne postavením v lize, ale přístupem k hráčovi jako takovému.


Musím spoustu věcí změnit hlavně u sebe, říká Dominik Macenauer
Musím spoustu věcí změnit hlavně u sebe, říká Dominik Macenauer
Muži A07.02.2020

Skvělá parta a pohoda, Dominik Macenauer promluvil o svých začátcích, Ježcích, ale také důležitému postu předsedy rozhodčích v hokejbalovém regionu východ. Odchovanec Svitavského hokejbalu již několikátou sezónu patří k ofenzivní síle našeho A týmu a také rezervy. Náročná práce a hokejbalové poslání mu však nebere usměv z úst.Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019

Příprava mužské kategorie v zimním období odstartuje v úterý 7.ledna 2020 a nabídne rozmanitou náplň. Nebude chybět běh v terénu, tělocvična, atletický stadion, bazén, parní sauna či posilovna nebo třeba hřiště s umělou trávou. Na hokejbalové hřiště by se měl poprvé mužský tým podívat v úterý 18.února.


Město ocenilo nejlepší sportovce, Ježci mají i své první dva zástupce v síni slávy!
Město ocenilo nejlepší sportovce, Ježci mají i své první dva zástupce v síni slávy!
KLUB21.12.2019

V úterý 17.prosince 2019 proběhlo v městském kině tradiční oceňování nejlepších sportovců města Heřmanův Městec za rok 2019. Ježci byli slyšet ve všech kategoriích a po dvaceti letech existence klubu máme i první dva, kteří byli zapsáni do tzv. síně slávy heřmanoměsteckého sportu.Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Muži A20.12.2019

Miroslav Peřina vedl A tým od července 2019 a zažil s ním výsledkové hody. Pod jeho vedením na podzim přišla jediná porážka (1:2 se Svítkovem) - vše ostatní byly výhry. Ježci tak po podzimu vládnou 2.lize. Přesto dochází ke změně.


Výlet pro tři body
Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019

K poslednímu zápasu extraligy dorostu zajížděli Ježci až do dalekého Kyjova, kde je oproti loňsku čekalo krásné nové hřiště s plastovým povrchem. Sestava vinou nemocí prořídla na deset hráčů v poli, což vzhledem k chladnému počasí hráči spíše uvítali.Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019

Velké hřiště, velké starosti. Přípravka se však s přechodem vypořádala možná lépe než někteří čekali a v této zkoušce obstáli. Oporou samozřejmě byli hráči, kteří již nastupují za kategorii mladších žáků.


Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019

V domácím utkání Ježci dokázali Brno porazit 5:0, ale poslední zápasy ukázali, že soupeř bude doma daleko silnější. Navíc Ježci se po 5 prohrách nenacházeli zrovna v ideálním rozpoložení a když se k tomu přidaly omluvenky některých hráčů, tak se čekal tuhý boj.