Archív článků - ježčí zpravodajství

Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Muži A06.09.2020

Na Ježkárnu včera zavítal celek, který až do nedávna brázdil prvoligové stadiony. HC Jestřábi Přelouč přijeli ukázat své kvality. Dle soupisky bylo vidět, že má tým poskládaný ze zkušených hráčů. Každý v regionu věděl, že tohle je absolutní šlágr, který se nám naskytl hned v prvním kole. Favorit pro nás však byl jasný.


Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020

Mého dalšího hosta, který přijmul pozvánku na pár otázek, nemusím moc dlouho představovat. Tento hráč, trenér, ale i člověk je pro mnohé, a já nejsem vyjímkou, příkladem, jak hokejbal hrát, stavět se k němu a to je pro rezervu nejdůležitější.

Legenda mezi legendami Kamil Mlejnek se pro vás rozpovídal nejen o hráčské kariéře, ale také o té trenérské.Hokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
Hokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
KLUB02.09.2020

Pátek 28.září byl jak je již tradicí vyčleněn pro Penalty hokejbal. Konal se už po sedmnácté a jak je také jeho tradicí, opět jej přizdobil i příval deště. Premiérový titul si dovezla dvojice Jan Turčáni - Roman Chalupa.


Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Muži A01.09.2020

Se smůlou na zádech chodí Lukáš Drbohlav již druhým rokem. V rozhovoru prozradil nejen to, jak se připravuje na novou sezonu, ale i neskutečnou smůlu, která ho připravila minimálně o jednu medaili.

Co na sebe prásknul?JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
Muži A31.08.2020

Náročný přípravný turnaj v azylu zimního stadionu ve Skutči se vydařil. Jak organizačně, tak i coby herní prověrka před startem soutěží. Bez porážky jej zvládla extraligová Hostivař. Ježci porazili oba prvoligové celky.


Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Muži A25.08.2020

Pátek 28.srpna v Aréně Ježkárna a poté sobota - neděle 29.-30.8. naplno otevřou hokejbalovou sezónu. Vždy vyhlížená soutěž hokejbalových kouzelníků v penaltových dovednostech a unikátní turnaj mužských týmů jsou tou správnou předehrou před startem soutěží, které vypuknou od 5.září.Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Muži B21.08.2020

Již dříve jsem měl v rozhovoru Matěje Bohatého, který má jedno unikum (teda on jich má více), ale to které je opravdu unikátní, je hraní s jeho otcem ve stejném týmu. Dnes přináším rozhovor s jeho otcem, pevným článkem naší rezervy, Lubomírem Bohatým.


Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Muži B14.08.2020

Letošní první oznámená posila pro béčko je již známa. Je jí Petra Hovorková, která přichází ze Svítkovských hvězd. Petra bude tak druhou ženou, která bude nastupovat za béčko. První je naše odchovankyně Lucie Bártová. Společně si již dámy zahrály na letošní Zimní lize v Přelouči.Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Muži A12.08.2020

Na novou sezónu se připravuje s naším elitním týmem i neodmyslitelná postava elitní útočné řady Ondřej Běloušek, který patří k nejlepším útočníkům v druhé lize. Své o něm už ví i extraliga.


Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB03.08.2020

Neuvěřitelná číslovka = 17.ročník zcela unikátní soutěže v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen. Po sedmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme v rámci ČR příměr. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 28.srpna.