Archív článků - ježčí zpravodajství

Svítkov Ježky nešetřil
Svítkov Ježky nešetřil
Starší žáci21.09.2020

Ve třetím kole ligy SŽ nás čekal velmi těžký soupeř ze Svítkova na jeho hřišti.


Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Asfaltová bitva pro Ježky! Třetí výhru přivezl A tým z Chlumce
Muži A21.09.2020

První letošní výjezd jsme absolvovali do Chlumce, kde nás čekal nepříjemný a kousavý soupeř. Do sestavy se navíc kvůli absenci zařadil nejzkušenější brankář klubu Petr Menc v pozici záchranné rezervy, ale Petr Novelinka vše zvládl na výbornou a mezi tři tyče jej nepustil. Chyběli však Pilař, Čejgl, Hudec, Jan Böhm a stále i Drbohlav, který je dlouhodobě zraněný. Co však bylo navíc, byla skvělá divácká podpora pro Ježky.Máme hodně mladý tým, který bude nabírat zkušenosti - říká Milan Holý
Máme hodně mladý tým, který bude nabírat zkušenosti - říká Milan Holý
Junioři16.09.2020

Od nové sezóny máme nový přírůstek a tím je naše Juniorka. A jedním ze stavebních pilířů je bezesporu Milan Holý. Milhaus, jak se mu říká, se rozpovídal pro vás v dalším díle rozhovorů z kabin našeho mužstva.


Druhé představení starších žáků
Druhé představení starších žáků
Starší žáci16.09.2020

Ke svému druhému zápasu zajížděli SŽ opět na soupeřovu půdu a to do Svitav.Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Rezerva bez bodu a s pořádným výpraskem
Muži B15.09.2020

V neděli se náš B tým představil v České Třebové. Souboj to byl již od začátku jednoznačný. Minulou sezonu jsme v podobném počtu hráčů dokázali brát všechny body, když vítěznou trefu tehdy zařídil Pavel Kopriva, který se v zápase zranil a musel dohrávat bolestmi kolene. Teď vše vyznělo pro domácí...


První extraligové body pro juniorku
První extraligové body pro juniorku
Junioři14.09.2020

První vystoupení juniorů v extralize a rozlosování jim přineslo hned dva soupeře v jeden den. Díky třem omluvenkám ze strany starších hráčů se do dvojutkání postavil ještě mladší tým než se prve čekalo, ale hned si připsal první body, když dokázal v prodloužení udolat Brno. V druhém zápase nebylo o vítězi pochyb již od příjezdu soupeře, ale ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, tak se Ježci snažili čelit útokům Kertu až do samotného závěru a zápas nevypustili.A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
Muži A13.09.2020

Netradičně v pátek večer se náš elitní tým střetl s Pardubickým „C“. Nenechme se však zmást označením. Soupeř přijel ve velmi silné sestavě nabitý zkušeností, ale i mládím a přispěl k mimořádnému utkání výborným výkonem. 


Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020

V neděli odstartovala sezona i našemu rezervnímu týmu, který doma přivítal Opatovický celek.

Rezerva byla jediným mužským týmem, který si odkroutil jedno kolo i na jaře. V přípravě je pak čekal turnaj v Prachovicích, kde prohráli až ve finále s Deltou Pardubice. Ale to byl začátek července. Nyní přišla zápasová zkouška v soutěži.Dorost trápil Svítkovské hvězdy
Dorost trápil Svítkovské hvězdy
Dorost07.09.2020

Ježčí dorost snad nemohl ani na začátek soutěže dostat těžšího soupeře než je Svítkov, který vyhlásil již před soutěží útok na titul mistra ČR. Soupeř Ježků má motto: „Hvězdou se nenarodíš, hvězdou se staneš“ a naplnil ho bezezbytku, když se v jeho dresu představila čtveřice hráčů z Hradce Králové a jeden hráč Letohradu.


Vítězný vstup starších žáků do sezóny v Opočně
Vítězný vstup starších žáků do sezóny v Opočně
Starší žáci07.09.2020

V sobotu 5.9.2020 sehrálo mužstvo starších žáků první utkání nové sezóny v Opočně. Pro většinu hráčů to byla premiéra v nové soutěži.