Archív článků - ježčí zpravodajství

ARÉNA JEŽKÁRNA - klub apeluje: stále platí zákaz vstupu!
ARÉNA JEŽKÁRNA - klub apeluje: stále platí zákaz vstupu!
KLUB28.04.2020

Usnesení Vlády ČR č.452 platné od pondělí 27.4.2020 00:00 hodin zvedlo vlnu spekulací o možném obnovení provozu stadionu. Vedení klubu vyzývá členy i návštěvníky, aby stadion nevyužívali - ZŮSTÁVÁ stále UZAVŘEN!


GAME OVER 2019-2020...
GAME OVER 2019-2020...
KLUB20.04.2020

Českomoravský svaz hokejbalu dnes definitivně zrušil a anuloval sezónu 2019/2020!Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Tomuhle klubu budu dlužen na věky, říká brankář mužské rezervy Ondra Kučera
Muži B16.04.2020

I hokejbal má své příběhy. Jedním z nich je od Ondry Kučery, který od bendy na ulici dostal možnost chránit svatyni naší rezervy.

Ondra mluvil také o přípravě, kterou má v domacím prostředí rodinného statku, kde se připravuje nejen tělesně, ale i postřehově. Po dřevorubci Šídlovi tak přibývá další, tentokrát zemědělsky nadšený hokejbalista.

Co víc ještě na sebe prásknul Ondra?


Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Poslední přeživší Bodlina se hokejbalu nemíní vzdát - Lůca hraje i za muže!
Muži B09.04.2020

O tom, že hokejbal nepatří už zdaleka jen jednomu pohlaví dokazuje i výběr rezervy, ke kterému se přidala hráčka, která se právě ani mezi muži neztratí.

Ano řeč je o poslední přeživší Bodlině Lucii Bartové, která už obehrála nejednoho zkušeného hráče.  Lucka musí hrát ženský hokejbal mimo náš klub. Proč tomu tak je a dalších zajímavostech se rozmluvila v rozhovoru viz níže.Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Josef Macháček: Jsem rád za šanci bojovat o dres v nároďáku!
Muži A07.04.2020

I v této nešťastné době je pořád o čem psát, ikdyž už ta pauza je poněkud dlouhá. Bohužel delší je pro hráče A týmu, který jako první skončil svou podzimní pouť národkou a v jarní fázi nestihl odehrát ani jedno ligové střetnutí.

Neztrácet optimismus a neustále se připravovat.

O tom je můj rozhovor s dalším bojovníkem o reprezentační dres. Ano, řeč je o Pepovi Macháčkovi, o kterém se již dříve zmiňoval Daniel Valenta ve svém rozhovoru. A co o sobě, o sezóně a našemu týmu říká právě Machy?


Příští rok bych se chtěl dostat do reprezentace U16, netají se ambicemi Vít Musílek
Příští rok bych se chtěl dostat do reprezentace U16, netají se ambicemi Vít Musílek
Starší žáci28.03.2020

O tom, že se dobrý hokejbal s názvem Ježci nehraje jen v mužské soutěži, ale také v mládežnických kategoriích, svědčí i první příčka našich starších žáků ve východočeské skupině. A samozřejmě i loni titul vicemistrů ČR. Já si tedy pro změnu vybral teď pro rozhovor jednoho z hlavních opor žákovské, ale i dorostenecké kotageorie, a to Vítka Musílka.

Co o sobě a o sezóně prozradil Vítek nechám už jen na něm.Extraligová a reprezentační minulost, to provází nováčka v obraně A týmu FIlipa Pecinu
Extraligová a reprezentační minulost, to provází nováčka v obraně A týmu FIlipa Pecinu
Muži A25.03.2020

Seznamte se s Filipem Pecinou! Na střídavé starty se k naší Ježčí družině přidal Filip Pecina. Filip přišel stejně jako bratři Novelinkové, nebo Tomáš Trojek z Chrudimského Jokeritu.

Jeho premiéra v dresu naší družiny byla velmi úspěšná ve Svitavách, kde v přípravném zápase nezklamal. Ovšem na ostrý start v sezoně zatím čeká.

Co vše nám prozradil o sobě Filip více? To už nechám zcela na něm...


Jak tým bez ambicí k vítězství přišel
Jak tým bez ambicí k vítězství přišel
Starší žáci23.03.2020

Možná, že letošní sezónu zakončil právě turnaj ve Svítkově, který starší žáci Ježků vyhráli, ačkoliv by si zřejmě před turnajem na sebe nevsadili. Sestava byla v hodně improvizované podobě, když chybělo v sestavě hned 7 hráčů, kteří za starší žáky jindy nastupují. Ti starší byli nemocní a ti mladší zase nastupovali za U13 Pardubického kraje, takže se stali našimi soupeři. Samozřejmě i většina soupeřů nebyla ve stoprocentním složení.

 Týmu věřím na sto procent, říká snajpr A týmu Martin Čejgl
Týmu věřím na sto procent, říká snajpr A týmu Martin Čejgl
Muži A19.03.2020

Velmi zajímavý rozhovor s Martinem Čejglem jistě trošku zpestří šedé dny bez hokejbalu a sportu všeobecně. Místo přilby se Martin Čejgl momentálně kryje rouškou. I přes zranění nastoupil k poslednímu utkání rezervy možná i v této sezoně a rozhodně toho nelituje. Vždyť nastřílel hattrick a k tomu přidal pár nahrávek.

Jak Martin sám hodnotí svoje výkony a celkově výkony mužstva?


Soutěže přerušeny - tréninky rovněž - Aréna uzavřena
Soutěže přerušeny - tréninky rovněž - Aréna uzavřena
KLUB13.03.2020

Na základě rozhodnutí Českomoravského svazu hokejbalu ze dne 12.3.2020 byly hokejbalové soutěže na celém území ČR přerušeny.

Následně pak Vláda ČR vyhlásila NOUZOVÝ STAV, na který VV našeho klubu musel zareagovat.