Archív článků - ježčí zpravodajství

Dorost za tři body
Dorost za tři body
Dorost05.10.2020

Dva předchozí zápasy dorostenci prohráli o jediný gól, tentokrát již chtěli získat plný počet bodů. To se i povedlo, ale nebylo to tak jednoduché, jak napovídá konečný výsledek.


Starší žáci čelili nájezdu Jelenů
Starší žáci čelili nájezdu Jelenů
Starší žáci05.10.2020

Na Ježkovku dorazil velmi dobrý tým Letohradu. Ten však po první třetině prohrával, ale následující dvě již zase patřili jemu a tak si odváží všechny tři body.Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Běloušek + Novelinka = pátá výhra!
Muži A05.10.2020

Ježek TOUR začíná. A tým nyní čekala dvoutýdenní štace po hřištích soupeře a hned na začátek nám byl naordinován nelehký soupeř. Náš autobus zamířil do krás Orlických hor, jmenovitě do Letohradu, kde jsme se utkali s Kanci ze Žamberku. Zkušený trenér domácích Martin Motyčka připravil své mužstvo dobře, zápas to nebyl snadný.


Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Prachovice dominovaly, béčko si připsalo druhou prohru v řadě
Muži B30.09.2020

V neděli se otevřely brány Ježkárny k dalšímu utkání rezervy v Krajské lize. Derby mezi Ježky a Cementáři je vždy velmi zajímavé a i plné zvratů. Rezerva se pyšnila před zápasem dlouhou šňůrou výher právě nad Prachovicemi. Jenže v tentokrát bylo vše jinak...Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Jihlava nás nezastavila, v Českém poháru jdeme dál
Muži A30.09.2020

Českým pohárem na začátek vítězně, tak by se dal stručně říci vše k výsledku. Sváteční pondělí jsme oslavili vítězstvím v Jihlavě, kde jsme odstartovali naší pouť turnajem. Věříme, že ještě další korálky přidáme. Český pohár se hraje systémem prohraješ končíš, tím jsou tyhle zápasy jedinečné. Končí Jihlava, my jedeme dál!


Piráti rozhodli ve druhé třetině
Piráti rozhodli ve druhé třetině
Starší žáci29.09.2020

Po třech kolech, kdy jsme hráli pouze na soupeřových hřištích, nás čekalo první domácí utkání v sezóně doma a to proti Hradci Králové.Juniorka málem obrala Letohrad
Juniorka málem obrala Letohrad
Junioři28.09.2020

Na Ježkovku dorazil další ze superfavoritů letošní juniorské soutěže a ačkoliv nevzal některé hráče, tak stále v jeho řadách byli hráči se zkušenostmi z mužské extraligy a určitě si při nastoupení na hřiště nemysleli, že strhnou na svoji utkání až v poslední třetině a budou se bát o výsledek až do konce.


Dorost ztratil zápas opět v závěru utkání
Dorost ztratil zápas opět v závěru utkání
Dorost28.09.2020

Zranění a jiné omluvenky přichystalo pro Ježčí družinu několik otazníků, které se vyřešili až den před utkáním a přinesl několik vrásek do tváře trenéra Jiřího Kozla. Vždyť hned tři hráči neabsolvovali v týdnu ani jediný trénink a nyní měli nastoupit do ostrého utkání. Cestou do Malenovic dokonce tým Ježků přišel o dalšího hráče, když se K. Daníčkovi neudělalo dobře a po dohodě s rodiči počkal u Žďáru nad Sázavou na zpáteční odvoz, aby lapálií nebylo dost, tak po 20 minutách si všiml, že si z úložného prostoru vzal jinou tašku a jelo se zpět…cesta do Malenovic, tak byla ještě delší.V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
V souboji prvního s druhým jsme důrazně řekli, kdo povede tabulku!
Muži A27.09.2020

Zápas podzimu - tak se dalo nahlížet k duelu, který sehrálo naše áčko v domácím prostředí proti České Třebové.

Zatím neporažená Česká Třebová přijela v početné sestavě a také s brankářem Strenčákem, který až dosud nepustil v nové sezoně za svá záda ani jeden míček. Bodově sice byli Kohouti horší o tři body, ale dosud měli zápas s HC Jestřábi Přelouč k dobru.


Ježci hostili turnaj přípravek
Ježci hostili turnaj přípravek
Přípravka22.09.2020

Aréna Ježkárna přinesla v sobotu turnaj přípravek. Do turnaje se přihlásilo pět týmů, když dva týmy přihlásilo Pardubické Autosklo a po jednom Opočno, Hradec Králové, Přelouč a domácí Ježci.