Archív článků - ježčí zpravodajství

Byla to pro mě neskutečná čest zahrát si za nároďák, říká Vít Vohralík
Byla to pro mě neskutečná čest zahrát si za nároďák, říká Vít Vohralík
Junioři22.10.2020

Covid pauzu vyplníme dalším z řad rozhovorů napříč naším klubem. A začínáme u Víta Vohralíka, který má již zkušenosti s juniorkou, dorostem, též hrál v mužských soutěžích, ale také má za sebou start v dresu národního týmu.

A co on sám o sobě prozradil?


Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci v Přelouči
Mladší žáci16.10.2020

V Přelouči se představil velmi mladý tým mladších žáků a nevedl si výsledkově vůbec špatně, když dokázal porazit Autosklo HAK Pardubice, v nájezdech udolat Liberec a jen s Přeloučí tahal za kratší konec, když prohrál 0:1.Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Vrátit béčku body pomohlo dravé mládí a posily z A týmu
Muži B15.10.2020

Poslední kontakt s hokejkou dost možná v tomto roce měla naše rezerva, která sehrála své utkání v neděli proti Sršňům ze Svitav. Sestavu vylepšili extraligoví junioři a dorostenci a také opory A týmu.


Přípravka se dvěma týmy
Přípravka se dvěma týmy
Přípravka15.10.2020

I přípravka Ježků stihla před pauzou odehrát svůj turnaj na který přihlásili Ježci hned dva týmy a tak se dostalo hráčům dostatek zatížení a nevadilo jim ani to, že většina do této kategorie ještě ani nepatří. Spousta nových zkušeností za starší ročník se bude jistě hodit...tedy jestli se ještě někdy začne hrát.Dorost opět zvítězil 8:1
Dorost opět zvítězil 8:1
Dorost13.10.2020

Dorost zopakoval výsledek z Hodonína a opět vyhrál 8:1, když tentokrát porazili Svitavy.


Přestřelka pro Autosklo
Přestřelka pro Autosklo
Starší žáci13.10.2020

Hodně divokým výsledkem skončila přestřelka v Polabinách, kde padlo hned 15 branek. Bohužel ta rozdílová byla v naši síti. Nováček v dresu Ježků Filip Kovář vstřelil 4 góly.CO JE?
CO JE?
Dorost12.10.2020

Věta „Co je?“ nám ze soupeřových úst v 32. minutě nezněla v uších příliš dobře…na konci utkání jsme si ji však naopak zakřičeli rádi zase my!


Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Nadstandardní zápas rozhodl těsně před koncem Radek Böhm
Muži A11.10.2020

Na dlouhou dobu poslední utkání a završení JežekTour bylo zaručeně nejtěžší a také nutno podotknout, že jsme se opravdu do poslední chvíle rvali výsledek. Takové bylo sobotní střetnutí v Hradci s jejich rezervou. Oba týmy odehrály neskutečně kvalitní utkání plné rychlosti, důrazu a nasazení.

Je smutné, že bohužel tímto zápasem se pro náš elitní tým hokejbalové brány zavřely a proto je důležité, že z Hradce vezeme vydřené tři body.Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Rezerva prohrála i třetí zápas po sobě
Muži B07.10.2020

V Pardubicích jsme nastoupili v dosti omlazené sestavě doplněné o pár dorostenců a juniorů. Soupeř měl k dispozici svoji útočnou sílu.


Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Nejmenší na turnaji v Hradci Králové
Mikropřípravka06.10.2020

Do turnajů se již zapojila i poslední věková kategorie a to ta nejmenší mikropřípravka. Pro většinu to znamenalo první měření sil se soupeři z jiných měst a hru na jiném než domácím stadionu. O zážitky tak bylo postaráno.