Archív článků - ježčí zpravodajství

Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Penalty SHOW a JnTJ HM-CUP 2020 otevřou naplno hokejbalovou sezónu
Muži A25.08.2020

Pátek 28.srpna v Aréně Ježkárna a poté sobota - neděle 29.-30.8. naplno otevřou hokejbalovou sezónu. Vždy vyhlížená soutěž hokejbalových kouzelníků v penaltových dovednostech a unikátní turnaj mužských týmů jsou tou správnou předehrou před startem soutěží, které vypuknou od 5.září.


Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Chci sám sobě dokázat, že ještě nepatřím do starého železa
Muži B21.08.2020

Již dříve jsem měl v rozhovoru Matěje Bohatého, který má jedno unikum (teda on jich má více), ale to které je opravdu unikátní, je hraní s jeho otcem ve stejném týmu. Dnes přináším rozhovor s jeho otcem, pevným článkem naší rezervy, Lubomírem Bohatým.Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Vnímám to jako příjemnou změnu, tvrdí nováček v dresu B týmu Petra Hovorková
Muži B14.08.2020

Letošní první oznámená posila pro béčko je již známa. Je jí Petra Hovorková, která přichází ze Svítkovských hvězd. Petra bude tak druhou ženou, která bude nastupovat za béčko. První je naše odchovankyně Lucie Bártová. Společně si již dámy zahrály na letošní Zimní lize v Přelouči.


Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Kluky z útoku pracovně nazývám buřti, neskrývá atleticky nejlépe vybavený hráč A týmu Ondřej Běloušek
Muži A12.08.2020

Na novou sezónu se připravuje s naším elitním týmem i neodmyslitelná postava elitní útočné řady Ondřej Běloušek, který patří k nejlepším útočníkům v druhé lize. Své o něm už ví i extraliga.Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
Aréna Ježkárna 28.srpna přivítá kouzelníky - 17.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB03.08.2020

Neuvěřitelná číslovka = 17.ročník zcela unikátní soutěže v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen. Po sedmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme v rámci ČR příměr. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 28.srpna.


Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Trenér A týmu Josef Kozel má jasno: CHCI HRÁT a CHCI VYHRÁVAT!
Muži A31.07.2020

Na lavičku A týmu se Josef Kozel postavil v lednu. Neprohrál jediný zápas. Vyhrál všechny... Tedy jeden. Koronavirus více nedovolil. Ačkoliv jeho působení na trenérské lavičce mělo být epizodou pro jarní část sezóny, má právě korona velký podíl na tom, že pokračuje a přijal výzvu na sezónu novou.Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži odstartují přípravu na novou sezónu 4.srpna v Čáslavi!
Muži A17.07.2020

Prazvláštní jaro je téměř zapomenuto. Nová sezóna má mnoho otazníků, ale příprava už má daný pevný kalendář. U A týmu pokračuje v pozici hlavního trenéra Josef Kozel. Rozhodl o tom Výkonný výbor v závěru června.


Hodnocení a výhled do nové sezóny
Hodnocení a výhled do nové sezóny
KLUB25.06.2020

Jak hodnotí zkrácenou sezónu šéftrenér mládeže Jiří Kozel a co očekává od té nadcházející?Dorost porazil hokejový výběr HC Chrudim
Dorost porazil hokejový výběr HC Chrudim
Dorost11.06.2020

Postupný návrat k normálu zažívají jednotlivé týmy po koronavirových omezeních. První utkání po dlouhé době bavilo natolik, že si oba soupeři přidali regulérní třetinu navíc. Dorostenecký tým Ježků si poradil s kombinovanou sestavou juniorů a dorostu hokejového klubu HC Chrudim.


STADION se vrací do částečného provozu od středy 13.května
STADION se vrací do částečného provozu od středy 13.května
KLUB12.05.2020

Výkonný výbor klubu v pondělí podvečer 11.května projednal možné varianty provozu stadionu v návaznosti na uvolňující opatření vlády a dal zelenou postupné obnově provozu od středy 13.května 2020. Stále je však třeba dodržet pevně dané podmínky!