Archív článků - ježčí zpravodajství

První extraligové body pro juniorku
První extraligové body pro juniorku
Junioři14.09.2020

První vystoupení juniorů v extralize a rozlosování jim přineslo hned dva soupeře v jeden den. Díky třem omluvenkám ze strany starších hráčů se do dvojutkání postavil ještě mladší tým než se prve čekalo, ale hned si připsal první body, když dokázal v prodloužení udolat Brno. V druhém zápase nebylo o vítězi pochyb již od příjezdu soupeře, ale ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, tak se Ježci snažili čelit útokům Kertu až do samotného závěru a zápas nevypustili.


A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
A tým srazil i výborné Pardubice. Utkání výjimečné úrovně bavilo!
Muži A13.09.2020

Netradičně v pátek večer se náš elitní tým střetl s Pardubickým „C“. Nenechme se však zmást označením. Soupeř přijel ve velmi silné sestavě nabitý zkušeností, ale i mládím a přispěl k mimořádnému utkání výborným výkonem. Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Rezerva proti Opatovicím body brala, ale nemuselo to tak být
Muži B09.09.2020

V neděli odstartovala sezona i našemu rezervnímu týmu, který doma přivítal Opatovický celek.

Rezerva byla jediným mužským týmem, který si odkroutil jedno kolo i na jaře. V přípravě je pak čekal turnaj v Prachovicích, kde prohráli až ve finále s Deltou Pardubice. Ale to byl začátek července. Nyní přišla zápasová zkouška v soutěži.


Dorost trápil Svítkovské hvězdy
Dorost trápil Svítkovské hvězdy
Dorost07.09.2020

Ježčí dorost snad nemohl ani na začátek soutěže dostat těžšího soupeře než je Svítkov, který vyhlásil již před soutěží útok na titul mistra ČR. Soupeř Ježků má motto: „Hvězdou se nenarodíš, hvězdou se staneš“ a naplnil ho bezezbytku, když se v jeho dresu představila čtveřice hráčů z Hradce Králové a jeden hráč Letohradu.Vítězný vstup starších žáků do sezóny v Opočně
Vítězný vstup starších žáků do sezóny v Opočně
Starší žáci07.09.2020

V sobotu 5.9.2020 sehrálo mužstvo starších žáků první utkání nové sezóny v Opočně. Pro většinu hráčů to byla premiéra v nové soutěži.


Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Vstup do soutěže na výbornou! Přelouč padla 6:2
Muži A06.09.2020

Na Ježkárnu včera zavítal celek, který až do nedávna brázdil prvoligové stadiony. HC Jestřábi Přelouč přijeli ukázat své kvality. Dle soupisky bylo vidět, že má tým poskládaný ze zkušených hráčů. Každý v regionu věděl, že tohle je absolutní šlágr, který se nám naskytl hned v prvním kole. Favorit pro nás však byl jasný.Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Legenda mezi legendami - Kamil Mlejnek!
Muži B03.09.2020

Mého dalšího hosta, který přijmul pozvánku na pár otázek, nemusím moc dlouho představovat. Tento hráč, trenér, ale i člověk je pro mnohé, a já nejsem vyjímkou, příkladem, jak hokejbal hrát, stavět se k němu a to je pro rezervu nejdůležitější.

Legenda mezi legendami Kamil Mlejnek se pro vás rozpovídal nejen o hráčské kariéře, ale také o té trenérské.


Hokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
Hokejbalovou Penalty SHOW v deštivém závěru ovládlo duo Jan Turčáni - Roman Chalupa
KLUB02.09.2020

Pátek 28.září byl jak je již tradicí vyčleněn pro Penalty hokejbal. Konal se už po sedmnácté a jak je také jeho tradicí, opět jej přizdobil i příval deště. Premiérový titul si dovezla dvojice Jan Turčáni - Roman Chalupa.Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Kvůli tomu týmu a partě, která v Ježcích je, jsem to dávno nevzdal!
Muži A01.09.2020

Se smůlou na zádech chodí Lukáš Drbohlav již druhým rokem. V rozhovoru prozradil nejen to, jak se připravuje na novou sezonu, ale i neskutečnou smůlu, která ho připravila minimálně o jednu medaili.

Co na sebe prásknul?


JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
JnTJ HM-CUP 2020 se vydařil. Ježci ukázali svou sílu.
Muži A31.08.2020

Náročný přípravný turnaj v azylu zimního stadionu ve Skutči se vydařil. Jak organizačně, tak i coby herní prověrka před startem soutěží. Bez porážky jej zvládla extraligová Hostivař. Ježci porazili oba prvoligové celky.