Archív článků - ježčí zpravodajství

Dorost roli favorita zvládl
Dorost roli favorita zvládl
Dorost09.06.2021

I dorostenecká soutěž má svůj pohár do kterého jsme vyslali naše Ježky. Ti v prvním kolem měli za úkol splnit roli favoritů a pokud možno oba dva zápasy vyhrát za tři body. To se povedlo a v dalším kole je již čekají těžší soupeři. Stejně jako Ježci neporaženi v prvních dvou kolech a to HBC Hostivař a HBC Nové Strašecí.


Vem si roušku
Vem si roušku
Junioři08.06.2021

Juniorský tým odehrál svůj první zápas v Beko poháru proti HBC Hostivař. V týmu soupeře se sice neobjevil J. Čejka, ale i tak obsahovala jejich soupiska pět hráčů, kteří hrají i za extraligový tým mužů.Konečně v zápase
Konečně v zápase
Mladší žáci08.06.2021

Po osmiměsíční pauze odehrálo mužstvo mladších žáků nedělní turnaj konaný 6.6.2021 ve Svítkově.


Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka jako první zpátky ve hře!
Přípravka01.06.2021

Naši mladá krev v podobě přípravky vyrazila na první pocovidí turnaj do Chrudimi. A mladíci s #sjezkemvsrdci se rozhodně neztratili.Mládež má jasno - odehraje v červnu republikové poháry
Mládež má jasno - odehraje v červnu republikové poháry
KLUB28.05.2021

Svazoví funkcionáři nalezli formáty soutěží, které umožní v červnu zapojit naše mládežnické týmy. Obě extraligy byly ukončeny, nahrazují je BEKO pohár juniorů a MARKMED pohár dorostu. Mužské týmy dosud soutěžní resumé neznají.


Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
Ježčí spánek končí - mládež obnovuje tréninky!
KLUB02.05.2021

Od pondělí 3.května 2021 obnovuje klub organizovanou tréninkovou činnost mládeže. Mužské týmy a hobby hokejbal ještě stále musí počkat. COVID opatření vlády jinou možnost nedávají.Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
Aréna Ježkárna má dokončenu rekonstrukci osvětlení!
KLUB10.04.2021

Sny o novém osvětlení stadionu byly dlouhé roky přibližovány k naplnění. Od listopadu po březen proběhla výměna sloupů a svítidel. Investice téměř 700.000 Kč je krokem do let budoucích. Posouváme klub zase o kus dál!


A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
A je to tady! Začínáme hrát VIRTUÁLNĚ!
KLUB09.01.2021

O tom, že naši mladíci nejsou šikovní jen na hřišti se prokazuje u talentovaného hráče juniorky Víti Vohralíka, který vytvořil hru, ve které si můžeš připomenout napínavé duely v téhle divné době.Souboj dvou světů
Souboj dvou světů
Přípravka11.12.2020

Že Ježci hrají jen hokejbal je fáma...v roce 2014 navštívili dva fotbalové turnaje. Článek se bohužel dochoval jen z toho v Chrudimi, kde jsme gól nedali, ale v Heřmanově Městci jsme se v posledním zápase již trefili a rozbouřili našlapané tribuny.

Komentáře typu: MFK Chrudim čekala na to až začneme hrát fotbal, ale toho se nedočkali...jsou přesné nicméně kluci se vyblbli a ukázali, že se sportem prostě baví! Navíc na obou turnajích jsme díky exotičnosti nabrali spousty fanoušků a spousta klubů nám fandila, abychom se konečně prosadili. Góla tenkrát dal V. Šmíd.


MČR přípravek 2014 - Děčín
MČR přípravek 2014 - Děčín
Přípravka10.12.2020

Na MČR přípravek v Děčíně se tým v sezóně připravoval speciálně, když kromě hokejbalu navštívil dva fotbalové turnaje - nezapomenutelné! Do dějiště MČR jsme jeli opět vlakem, bydleli jsme celkem v zajímavých prostorách, které pobavilo hlavně mužské osazenstvo, protože ti měli na pokoji výlohu do ulice a v ní tyč na pool dance. Kromě mraky zahozených šancí na hřišti jsme si stihli prohlédnout i Děčín včetně ZOO ze kterého nás museli rychle transportovat na hřiště, jelikož jsme špatně rozklíčovali rozpis zápasů.