Archív článků - ježčí zpravodajství

Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021

Na apríla v roce 2012 naposledy Aréna Ježkárna zažila prvoligový zápas. Teď klub hlásí: VRACÍME SE DO 1.LIGY A JSME NA NI PŘIPRAVENI!


Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Zlatý dorost - 5. díl - finále, aneb pohádka nekončí
Dorost03.07.2021

První utkání finálového turnaje svedlo Ježky a Kladno proti sobě a trenéři obou týmů si řekli, že se potkají opět až ve finále a tak se i stalo. Ježci pokračovali ve famózním výkonu a nedali svému soupeři příliš šancí si finále užít. Ježci tak napsali ve finále zlatou tečku.Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Zlatý dorost - 4. díl - semifinále
Dorost02.07.2021

Ubytování měli dorostenci zařízené na internátě v Ledči nad Sázavou a aby se konečně trenér trošku rozehřál na semifinále, tak ho svěřenci trošku škádlili a on si konečně pořádně zakřičel ;o) Po snídani na zimním stadionu se rozhodli, že vytvoří peklo v kabině i na hřišti. Zajímavostí je, že Ježci v mládežnických kategoriích s Novým Strašecí nikdy neprohráli a to je na finálových turnajích potkávají docela pravidelně.


Zlatý dorost - 3. díl
Zlatý dorost - 3. díl
Dorost01.07.2021

Poslední zápas ve skupině přinesl jednoznačné vítězství a posunulo Ježky na 1. místo ve skupině.Zlatý dorost - 2. díl
Zlatý dorost - 2. díl
Dorost30.06.2021

Po remíze s Kladnem potřeboval dorost opět bodovat i proti Autosklu a nejlépe za dva body. V první polovině byli Ježci aktivnější, ale šance se střídali na obou stranách. V druhé části Ježci svého soupeře doslova demolovali, ale prosadili se pouze dvakrát.


Zlatý dorost - 1. díl
Zlatý dorost - 1. díl
Dorost29.06.2021

Ježčí dorost se kvalifikoval na finálový turnaj nejlepších 8 týmů z celé České republiky. Do skupiny jim byli nalosováni Alpiq Kladno, HBC Autosklo HAK Pardubice a DDM Elba Ústí nad Labem.Dorost v TOP8
Dorost v TOP8
Dorost23.06.2021

V prvních dvou kvalifikačních utkáních Ježci nezaváhali a zároveň si utvořili velice dobré skóre a cesta za dalšími dvěma zápasy, tak mohla být relativně klidná. Za soupeře jim bylo nejdříve Nové Strašecí a následně Hostivař. I tito dva soupeři oba předchozí zápasy vyhráli a tak bylo velice pravděpodobné, že jde také o účastníky finále, které se hraje 26.-27.6. ve Světlé nad Sázavou. Zajímavostí bylo, že v druhém utkání se A. Páv, jindy brankář, objevil jako útočník.


Juniorka porazila Hradec Králové i podruhé
Juniorka porazila Hradec Králové i podruhé
Junioři22.06.2021

Již na podzim se povedlo juniorům přivézt z Hradce Králové dva body za výhru v prodloužení a o body se chtěly porvat i tentokrát zvláště, když šlo o poslední zápas v sezóně.Starší žáci odehráli tři vyrovnaná utkání ve Svitavách
Starší žáci odehráli tři vyrovnaná utkání ve Svitavách
Starší žáci17.06.2021

Starší žáci se představili na turnaji ve Svitavách.


Junioři pár vteřin od senzace
Junioři pár vteřin od senzace
Junioři12.06.2021

Mohl to být zase jeden ze zápasů o kterém si kluci budou vyprávět, jako o něčem co se nepovede každý den. A víte, možná si o něm budou vyprávět i tak. Díky několika omluvenkám jeli Ježci na hřiště Kertu Praha v improvizované sestavě 11 hráčů a 1 brankáře. Kert se netají ambicemi vyhrát celý pohár a ačkoliv 4 hráči odcestovali s Atýmem mužů stále to je tým, který budí respekt a na první pohled by náš velmi mladý tým měl přejet. Připomeňme, že na podzim skončilo vzájemné utkání 0:18.