Archív článků - ježčí zpravodajství

Reportáž napříč mládeží
Reportáž napříč mládeží
KLUB15.09.2021

Ježci disponují v letošním roce všemi kategoriemi mládeže a až na ty úplně nejmenší dvě mikro a mini přípravku se o víkendu zapojili do zápasového kolotoče.


Den D v náš prospěch!
Den D v náš prospěch!
Muži A14.09.2021

Heřmanův Městec – do Ježkárny zavítal poprvé po velmi dlouhém čase první soupeř v tažení 1.ligou. Brno patří k favoritům a špičku v této lize, proto byl papírový předpoklad na jejich straně. Trenér Josef Kozel navíc dostal několik omluvenek a tak si svou první premiéru v A-týmu 1.NHBL odbyl teprve šestnáctiletý Vít Musílek a hrál skvěle!Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
Komunita Ježků roste jako pupky některých hráčů mužské kategorie
KLUB09.09.2021

Heřmanův Městec – liga juniorky již odstartovala, ale pro drtivou většinu našich kategorii startuje sezóna až následující hrací víkend. O pro nás klíčové sezoně se rozpovídal předseda klubu a trenér „A“ týmu Josef Kozel, který letos povede tým v první národní hokejbalové lize.


Junioři v domácí premiéře bez bodů!
Junioři v domácí premiéře bez bodů!
Junioři07.09.2021

Heřmanův Městec – K prvnímu zápasu nové sezóny zavítal na Ježkárnu tým HBC Hradec Králové 1988. Junioři se musí obejít už bez loňského kapitána Jana Koprivy, který společně s Jaroslavem Novákem nesplňuje kritérium věku pro hraní v této kategorii, pevně doufáme, že oba uvidíme již brzy usazené v sestavě A-týmu.Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
Osmnáctý ročník PENALTY HOKEJBALU patřil pošesté duu Marek Kišš - Filip Ament!
KLUB04.09.2021

Zní to neuvěřitelně, plnou třetinu všech dosavadních klání v osmnáctileté historii ovládlo chrudimské duo šikulů Marek Kišš v roli střelce a Filip Ament v roli brankáře. U Filipa Amenta je ta výhra dokonce už sedmá...


Přípravné utkání v Polabinách vítěze nepřineslo
Přípravné utkání v Polabinách vítěze nepřineslo
Muži A29.08.2021

Pardubice – k dalšímu utkání před začátkem ligy jsme zajeli na horkou půdu Pardubického HBC. Deštivé počasí, osm branek a šarvátku - to přinesly čtyři čtvrtiny zajímavého klání. My jsme se museli obejít bez zraněného Ondřeje Honka, Radka Böhma a pracovně vytíženého Romana Jošta, Dominika Macenauera a Matěje Bohatého. Příležitost tak dostali i hráči dorstu a juniorky.Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
Nejvyšší soutěže znají svůj rozpis! Áčko začne doma s Brnem, junioři s Hradcem Králové!
KLUB20.08.2021

Nejvyšší soutěže řízené Českomoravským svazem hokejbalu mají vydány své rozpisy. Klubový jízdní řád načne juniorka, která v sobotu 4.září přivítá doma Hradec Králové. Rovněž doma začne A tým, ale až o týden později v neděli 12.září od 14:00 vstoupí do 1.ligy duelem s Brnem. Dorost ve stejný den čeká start na horké půdě ve Svítkově.


Jihlavská mise splněná na výbornou. Přípravné zápasy jsme odstartovali vítězně!
Jihlavská mise splněná na výbornou. Přípravné zápasy jsme odstartovali vítězně!
Muži A19.08.2021

Jihlava – Charitativní turnaj ORION CUP si připsal úctyhodný 21.ročník a Ježci v něm zažili premiéru. Již před začátkem chybělo několik opor, které se z turnaje musely z rodinných nebo zdravotních důvodu omluvit. Přesto v rámci přípravy na novou sezónu byl vítaným zpestřením.18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
18.ročník PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen!
KLUB12.08.2021

18.ročník zcela unikátní soutěže (která nemá v ČR ani na světě obdoby) v PENALTY HOKEJBALU je vyhlášen! Po osmnácté změří síly nejlepší střelci a nejlepší brankáři o korunku tak unikátní, že v individuálních soutěžích jen těžko najdeme příměr. Poprvé v měsíci září. Aréna Ježkárna ožije tímto maratonem penalt v pátek 3.9.2021.


Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Ježci se vrací na prvoligovou mapu!
Muži A20.07.2021

Na apríla v roce 2012 naposledy Aréna Ježkárna zažila prvoligový zápas. Teď klub hlásí: VRACÍME SE DO 1.LIGY A JSME NA NI PŘIPRAVENI!